-
Posts
2162 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pimpek
-
Witanko :D [URL]http://i262.photobucket.com/albums/ii105/luthien22_photo/tn_P1010251.jpg[/URL] Jakli fajny uśmiechnięty :loveu: To twój 2 pies?
-
No to wy się kąpcie, ja się witam :D
-
Witanko :D Poradzicie sobie, Drakkar super sie prezentuje ;)
-
Witanko :D Dobrze że Lupo czuje sie już lepiej :lol:
-
Witanko :multi: I miłego... [URL]http://img253.imageshack.us/img253/7341/72625164iq6.jpg[/URL] ...wypoczynku :lol:
-
Witanko :D [URL]http://i32.tinypic.com/o0wlsi.jpg[/URL] Super ;) [URL]http://i26.tinypic.com/1036i41.jpg[/URL] To ty? :evil_lol:
-
Witanko :D
-
Witanko! :multi:
-
Foteczki śliczne :loveu: Biedny Gusti :-(
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
Pimpek replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Witanko :multi: O diabelkowa, ładna jesteś ;) -
Czołem ;) Jestem już u babci Krysi, mam neta, więc na dogo będę, choć nie tak często bo jest tu tez mój rówieśnik - kuzyn Kamil, jest mniejszy ode mnie, i często jest na kompie, teraz jest na TV, wiec ja jestem na kompie ;) U babci Krysi będę do piątku, po piątku foty Pimpka wrócą jak porobię :D I będę musiała popracować nad jego tresurą :mad: Gdy wczoraj padał lekko deszcz, spuściłam go an podwórko i ze smakołykami mówiłam do niego siad, a ten mi prosi, albo stoi i patrzy się na mnie, 2 razy tylko usiadł na z 20 błagań :shake: A potem na spacerze zahaczył o jakieś drzewko czy coś, i dalej ciągnął, i smycz puściła, to czym się zapina, i musiałam go wołać, dopiero po paru minutach raczył się zjawić, a ja na podwórku wujka zauważyłam psa w typie Owczarka Collie. A jak odpoczywałam w aucie, to on z tymi brudnymi łapami na mnie skoczył, i chciał na siedzenie :shake:Dzisiaj przed wyjazdem Kitek miał jakąś spuchniętą łapę przednią, pewnie znowu walczył z kocurami w nocy, a teraz jak zostanie z babcia i dziadziem, nie wiadomo czy go na noc złapią i zamkną do stajni...
-
[URL]http://i1.tinypic.com/850elnp.jpg[/URL] Bono w całej okazałości :D [URL]http://i9.tinypic.com/8awplkh.jpg[/URL] Fajna zabawka ;) [URL]http://i3.tinypic.com/6t1yo0y.jpg[/URL] Pyychol :eviltong:
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]O a gdzie to Pimpek się wybierał samochodem:D Czy on ma prawo jazdy?:P [/COLOR][/quote] Nie, nie ma :evil_lol: Ale uwielbia podróże, ale że ja tez prawa jazdy nie posiadam w aucie byliśmy tylko by zrobić zdjęcia ;)
-
Elo :razz: Ale tu ruch :D [quote name='Bzikowa'] Może kliker? :razz: [/quote] Mogę spróbować, na początku spróbuje klikać zakrętką od 'Kubusia' bo klikera nie posiadam ;) Ale że jutro jadę do babci, zacznę po powrocie. Bez Pimpka jadę, bo Pimpek zostaje w domu, z babcią i dziadziem...
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Pimpek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja spóźniona :shake: No ale co.... 5002 stronka, świętować!:BIG::pepsi::laola: -
[quote name='magda_drakkar']Dzięki. Właśnie dzwoniliśmy do hodowczyni od Zorci, wcześniej nie mieliśmy odwagi, żeby z nią porozmawiać...:shake: Popłakała się:-( Kto by się zresztą nie popłakał...? Na dodatek jeszcze jej kocurek, tatuś Zorki, również odszedł niedawno za TM, miał zawał. Mam nadzieję, że Zorcia go poznała i spędzają razem dnie na beztroskim leniuchowaniu i zabawie... :)[/quote] Ech...... Tez mam taką nadzieję :lol: Pięknie rysujesz.
-
[URL]http://i30.tinypic.com/15nac5c.jpg[/URL] Ja też chce śnieg :placz: [URL]http://i28.tinypic.com/1pgz78.jpg[/URL] Jaki śliczny :loveu:
-
[IMG]http://images31.fotosik.pl/112/744d4487ed73f24fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/112/6627ef0c4400d6d0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/112/e06ae2fc963bcfbdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/111/5c5051e52b59b7e6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/111/8bf25b10b09ebaf6med.jpg[/IMG] Tu już po uwiązaniu, zawiązałam mu na szyi taką małą bluzkę, która ma jako jakiś kocyk ;) Oczy takie powychodziły bo już było trochę ciemno. I to na tyle :D
-
No to zaczynamy z tymi wczorajszymi zdjęciami :D [IMG]http://images32.fotosik.pl/111/3e7e1511ce23e65emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/112/f8848e74305a4b0dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/112/8a94e2466e06fd77med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/111/f900a4f560790c9emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/112/5886bd92911e7aaemed.jpg[/IMG] C.D.N. Ps. Dla ciekawskich, to auto to stary maluch mojego dziadzia.
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/112/ef1bb635a7f22f10.jpg[/URL] Najwidoczniej Gusti nie lubi obcinania pazurków ;) [URL]http://images29.fotosik.pl/142/952fb84ee7596a4a.jpg[/URL] Po strzyżeniu, wygląda na bardzo puszystego :loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/112/42b9f7ef00efc379.jpg[/URL] Lewy profilek :eviltong:
-
[quote name='Czarna_Owieczka'] Mój ostatnio bez smakołyka potrafi tylko spojrzeć na mnie i mieć mnie w d (...) :angryy: dwa dni temu to zauważyłam :shake:[/quote] Oooo, coś nas łączy :shake:
-
[quote name='Karolajnaxx']O Ty :mad: To zrób zapas i zgraj na płytkę, będziesz miała co dodawać :evil_lol:[/quote] Zastanowię się.... :evil_lol: A wiecie że mam wczorajsze foty Pimpka ? :cool3:
-
[URL]http://img442.imageshack.us/img442/1845/ustro096ql0.jpg[/URL] Wow :D :D Tak...Wiosennie letnio ;)