Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ja od 4 :placz: Dzień dobry :)
  2. Jofka to kupmy na spółe ;) Jessi z Tolkiem się podzielą taką jedną puszeczką i będzie akurat :loveu:
  3. Uroczy bobas :loveu: Moja Jessi też misie tak do pleców przytula :loveu:
  4. Iberia ale co to pomoże? Przecież nie wezmiesz od nich tych piesków :shake: Pseudohodowle były , są i bedą :-(
  5. [quote name='Anusia & Alutka'] I slepa uliczka!![/quote] [quote name='madziasto4']I ślepy nabój!![/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Slepe wrota.[/quote] :modla: Będę się za was modlić :modla: Dobry :loveu:
  6. Jesoo.. NIKTy o czym ta rozmowa ? Bo nie kumam .. jakieś donosy, rogale, ciaża.. to razem dobrze nie wróży :shake: Dobry Bobry :loveu:
  7. Czekam z niecierpliwością .. :loveu:
  8. [quote name='Magda_Miki']Ja też ide:p Będę robić paznokietki[/quote] Sama? Sobie? [quote name='Anusia & Alutka']Blutufem :eviltong: To my jestesmy NIKT?? :obrazic: BLONDYNKO TY!! [/quote] Blutufa nie mam :p Mam Irde ale jeszcze siem nie naumiałam obsługiwać tego czegoś Sama żeś blondynka! :diabloti: NIKT to jest pseudonim taki .. zwiadowczy no :evil_lol: [quote name='Jofka']Ja właśnie przylazłam a Ciebie nie ma...:-([/quote] :placz::placz: Jofka :placz::placz: Ale ja dziś i tak tylko 4 h spałam bo mój TZcik wrócił z pracy o 23, musiałam z nim sobie troszkę pogadac jeszcze i tak 24 siem zrobiła jak poszłam spać a już od 1,5 h jestem w pracy :p [quote name='madziasto4']Ja tylko przyszłam powiedzieć, że to oznacza wojnę tigrunia. Wojnę! Żeby nas od NIKTÓW wyzywać? :obrazic:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Anusia & Alutka']Nie moge sie nie zgodzic. Wiesz Tigrunia jak jezd, wrogowie naszych wrogow sa naszymi przyjaciolmi. Maaaadzka :calus:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='Jofka']hehehe Ja sobie moge posiedziec dluzej,bo jutro mam wolne!!! jupiii!!!:multi::multi:[/quote] zazdroszcze! :razz: [quote name='madziasto4']:loveu::loveu::loveu:[/quote] Czego suszy te kły?? :p Dzień dobry dziewczynki i NIKTy :loveu: w piąteczek :multi::multi: Dziś ciężki dzień w pracy się zapowiada :placz: Tzn. chyba sobie teraz pójdę do domu i wrócę ok 11 bo duzo pray bedzie popołudniu a nie zamierzam nadgodzin robić :p
  9. To ja tez ide spać bo widzę, że już nikogusio poza tymi dwiema (A&M:evil_lol:)nie ma .. Brej nocy :loveu:
  10. A co wy dzis tak szybko wszystkie uciekacie? :placz:
  11. [quote name='Anusia & Alutka']Madzka, a tej co? :???: Serio gadam ze ktos na nas donosi.[/quote] Madzka tez sie z Ciebie smieje, ze zawsze serio gadasz :evil_lol: :loveu: No to jak ? Kto donosi i co?
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Zawsze serio gadam.[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  13. [quote name='Magda_Miki']I tak oto mija dzień 2... jutro mają być!:mad:[/quote] Dopse prose paniom :modla:
  14. Ja to się jeszcze nie nauczyla Anusia kiedy ty serio gadasz a kiedy zartujesz :p O co cho z tym donosem?? :cool1:
  15. :loveu: Jutro bo juz mi się dziś nie chce kombinowac .. Najlepiej to faktycznie wychodzi komóką (Anusia) ale ja nie umiem na kompa zgrac.. :shake:
  16. [quote name='Kasia']Inaczej być nie może. Fidlasty też uwielbia te chwile kiedy ściągam firanki :loveu:[/quote] A Jessina się bała firanek :evil_lol: Obce ciało na podłodze :evil_lol: Anuśka coś ty tam o mie gadala?? he ?? Co jajo?
  17. [quote name='Kasia']Tam dzie ja zostawiłas czyli w gowie :evil_lol:[/quote] Hmm.. ale ona chyba u Anuski w głowie zostala :loveu:
  18. O masz .. Kasieńka sie starzeje [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_11_2.gif[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']I kto ma skleroze??[/quote] :evil_lol::evil_lol: dzie skleroza? :evil_lol::evil_lol:
  20. Tak tak najlepiej nie pamiętać! Na pewno to jedna z was była :mad:
  21. [quote name='Kasia']Czy Wy Baby tak w ogóle wiecie o czym piszecie i co piszecie i o co chodzi??????????? :evil_lol:[/quote] Ja tam juz nic nie wiem :shake: :evil_lol:
  22. [quote name='madziasto4']Że ja czy widzę? Czy że czy Władza widzi? Bo jak ja czy widzę, to ja nie pamiętam o co chozi.:shake:[/quote] Hmm.. chodziło o Cie ale tera to juz sama nie wiem :shake: Któraś z was pisała, że ja mam skleroze (Anusia albo Ty) :p
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Dzie pazury??[/quote] Upsss... zapomniałam :siara:
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Cos mialam rzec i zapomnialam... :niewiem:[/quote] No i kto tu ma skleroze ? :p Madzka - widzisz?? :eviltong:
  25. Jessooo :crazyeye: Dobrze, że nic mu się nie stało! :multi: Dawaj fotki Jofka bo mamy niedosyt :evil_lol:
×
×
  • Create New...