-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ale ma sliczna pidzamke :loveu:
-
[quote name='Jofka']Ibi jaka piękności!!! Ibi ma 5 miechów tak jak mój Tolek!!![/quote] Jeden dzien roznicy miedzy nimi :loveu:
-
No wasnie w takiej foremce kupiam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/128/5af707c46314de1e.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Moonek']Artasik ma chyba jakiś szczególny rodzaj uczulenia na pompeo. Ja wróciłam do jej postów. Zupełnie inny charakter wypowiadania sie niz bayco.[/quote] A może jej się coś pomyliło?? Może nie o bayco chodzi?
-
Ja nic z tego nie rozumiem :shake: Co wy chcecie od bayco? :crazyeye: Przeciez ona nawet nie uczestniczyła w rozmowie :crazyeye:
-
[quote name='Jofka']ooo ja bym kupiła taką małą puszeczkę dla małego,ale nie wiem gdzie w Olsztynie...widziałam tylko Cesara:razz:[/quote] Mi jedna babka powiedziała, ale jej nie uwieżyłam, poszłam do drugiej i okazało sie, że jest :p Dałam troszkę Jessice wczoraj - ale szamala :loveu: Chyba jej smakuje :lol:
-
Kupiłam! :multi: Do Galerii pojechałam specjalnie .. Dostałam też puszkę, ale zapłaciłam 19,99 :p I tą Animonde też kupiłam w takim malutkim pudełeczku 3,50 około.
-
[quote name='Jofka']Nie wiem o co chodzi w tej Waszej wojnie....hymmm ale obronię Beatkę.... Jak tam Beatko się pracuje?? Ja się wyleguje w domku...zaraz chyba pójdę na spacerek z moim rozrabiaką!!![/quote] Dzięki Jofka - na Ciebie zawsze można liczyć :lol: Ja jednak do domku nie pojechałam i cały czas siedzę od 4:40 w pracy :placz: ale zaraz wychodze :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4']Ale mam nadzieję, że piesy coś powiedzą na tem temat w Wigilię :razz:[/quote] Może i powiedzą, ale na pewno nie napiszą :eviltong: Weź Madzka lepiej do nich zadzwoń o północy :cool3:
-
[quote name='Jofka']Ok może być na spółę!!!;) To wygląda na suchą karmę,a to jest takie mięcho?????:crazyeye::crazyeye:[/quote] Jofka ale ta karma jst tez w małych pudełeczkach i puszkach 400gram a ten Royal to jakis nowy - sucha karma dla młodych Yorczków :lol: [quote name='roszczyk']Fajna promocja.. przecenili z 18,49 na 18,39.... ale i tak nie skorzystam... bo ta karmę kupuje za 17,50 ;] I to bez kosztów przesyłki... ;][/quote] A gdzie kupujesz tą karmę ? Bo ja kupuje w CH Glinki i oni tam jeszcze tego nie mają :shake:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Uspokoj sie, blondynko Ty!! Sama zes pewnie doniosla :roll: [/quote] No paczta .. tera mnie posądza .. Ty czarownico Ty!! Spalić mnie chciałaś Ty!! :angryy:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nobo nic nie umim buuuuuuu :placz:[/quote] Nieuk, nieuk :turn-l:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tera ratujcie?? Cza bylo myslec co gadala, a nie tera sie uzalac![/quote] terefere [quote name='Kasia']Jak mamy ratować jak nie wiemy o so chodzi? :roll: Ja to w ogóle się pogubiłam w tych galeryjach...[/quote] Nie ważne o co chodzi.. ważne, ze na stosie mnie chce spalić :eviltong: :placz::placz::placz: [quote name='Jofka']Witaj Tigrunia!!!! Oczywiście,że zawsze Cie obronimy!!! Tolek to przeciez obronny wielki pies!!!:angryy::mad:[/quote] Toleczku kochany gryź panią Anusię!! :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']To nie mow! Bo jak Cie z Madzka na pal nabijemy, bedziemy nacinac i sola posypywac, w smole gotowac i na koniec na stosie z dymem puscimy, to juz NIGDY i NIC nie powiesz :cool1:[/quote] :placz::placz::placz::placz: Jessooo.. dziewczyny ratujcie mnie przed nimi!!!! :placz::placz::placz::placz: Jofka, Kaśki, Aguś, imienniczko .. :placz::placz::placz::placz: [B][SIZE=3][COLOR=Black]HELP ME!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dooobry :cool1:[/quote] Dobry NIKTu nr 1 :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']Jestem ZA! :p Dobry :loveu: Jak choinka? Wstawił ją TZ w stojaka w końcu? :evil_lol:[/quote] A coś Ty! Wczoraj o 23 wrócił i też nie miał czasu.. nie wiem jak teraz bo za godzine idzie do pracy .. moze się nią już zajmuje:cool3: [quote name='Aga76']Karafki brak i słonia brak, a ty masz paznokcie i Jessi :shiny:[/quote] No mam :loveu: Ale nie dam :loveu: Moja Jessi i moje paznokcie :mad:
-
[quote name='Ramona']Tigruniu on od poczatku spał w swoim posłanku nie zna spania w łózku ;)[/quote] No chyba, ze tak .. ja nie miałam serca, żeby ją samą w pierwsza noc zostawić no i tak juz do dziś tego sumienia nie mam :shake:
-
Cze Aguś :loveu: Jak się mają panienki??
-
Cieszę się, że smakuje :loveu: Kurcze Ania jak Ty go nauczyłas, zeby spał w posłanku?? Jessi tylko łóżko interesuje :p
-
[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_9.gif[/IMG]Kawe już mam :roll: No to mozemy pogadać .. Moja Jessina grzecznie spi tak długo jak i ja :multi:
-
Znalazłam nową karmę Jofka dla naszych psiaków :multi: [url]http://www.krakvet.pl/royal-canin-mini-yorkshire-terrier-junior-05kg-puszeczka-karme-gratis-p-10684.html[/url] Royal dla Yorków- Juniorów