-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Jofka']Nie lubisz pierogów z kapustą??? o jaaaa!!!:shake:...zawsze się przyda sprzątnąć, ja też już sprzatałam,a teraz troche zasiadłam do książek,ale zapachy mnie zwabiły do kuchni i znowu siedze na dogo:cool3:[/quote] Nie lubie :shake: Wole na słodko :) Z twarogiem, truskawkami .. mniam!! Własnie zjadlam sobie ryż z cynamonem i cukrem :cool3: Jessi śpi już 3 godziny a ja sobie w tym czasie obleciałam cały dom. Kurze powycierane i podłogi pomyte :multi: Łazienkę zostawiam dla TZa na jutro :D No i choinkę jeszcze mam nie ubraną :placz: Chyba zaraz sama się za nią wezmę. Zrobiłam wczoraj jakieś zdjęcia pazurów (przy oknie za Twoją radą Jofka) no i chyba cosik wyszło.. Za chwilkę zgram i wstawię
-
[quote name='Jofka']Hej Beatko!!! domyślam się,że w pracy,bo normalni ludzie to o tej porze nie wstają....[/quote] Zgadłaś Jofka :lol:
-
[quote name='Jofka']Aż trudno w taką wagę uwierzyć!!:crazyeye::crazyeye: Tolek mi się wydaje taki kruszynka mały chudy, a podczas kąpieli to normalny szczur,a waży 2,2kg. Myślisz,że właścicielka go niedokarmia??[/quote] Karmienie raczej nie ma na to wpływu :shake: Musiała mieć bardzo małych rodziców i tyle .. tylko geny decydują o wielkości psiaka w przyszłości
-
[quote name='Jofka']A Ciebie co tak nie ma i nie ma tu,co Beatko??....no nie mów,że lepisz pierogi,co??:cool3::-o[/quote] Hehe.. nie, pierogów nie :p Nie przepadam nawet :p Ja w tym roku robię tylko grzybową :lol: Dziś też na 5 do pracy szłam i do 9 musiałam siedzieć :angryy: a miałam być tylko 2 h Teraz sobie sprzątam chociaż nie wiem po co jak i tak mnie nie bedzie raczej w święta w domu ..
-
[quote name='danani']Podejrzewam, że pewnie ją sprzedała :shake: i dlatego usunęła fotki. Zawsze mnie dziwią posty osób, których pies jest akurat w poważnym zagrożeniu życia. Jakoś nie miałabym głowy do pisania wtedy na Dogo. Ale niektórzy może mają taką ekstrawertyczna naturę :p[/quote] Mnie nie dziwią takie posty.. myślę, że ludzie wtedy poszukują oparcia, pomocy i dlatego piszą. Szkoda, ze nigdy nie dowiemy sie co się stało z Gabi.. :placz:
-
Pina choineczka :loveu: To wszystkiego dobrego Saruś.. wesołych Świąt i bogatego gwiazdorka [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_61.gif[/IMG]
-
Timuś biegaj sobie radośnie po zielonych łąkach tam, za Tęczowym Mostem [*] :-(
-
[quote name=':: FiGa ::']Echh, jesteście bezlitosne :shake: Tak! Mogę zbierać smiecie i sprzątac psie qpy do końca życia, tylko wybaczcie ::Rose::Rose:[/quote] One są bezlitosne ale życzę powodzenia :evil_lol:
-
Ja cie.. ile wy tego zjecie? Ja biore z pracy jedna babke i wsio! No i makowca ale ja nie lubie wiec nie wiem kto zje :shake: Ty .. Anusia.. a zaprzestaniesz chęci spalenia mnie na sosie przez święta chociaż ?? :loveu: :evil_lol:
-
Nie mogę uwierzyć, ze bayco to pampeo :shake::shake: :crazyeye: Ciekawe czy z Gabi to była prawda czy też jakaś wymyślona historyjka :placz::placz:
-
[I]Vici ja również uważam tak jak Jofka, że RC jest bardzo dobrą karmą! Szczerze[/I] m[I]ówiąc nie słyszałam, żeby ktoś kupował swoim Yorkom karmy z Ameryki :crazyeye: Kazdy hodowca poleca RC lub Eukanubę (jeśli chodzi o karmy suche ) lub żeby gotować samemu[/I]
-
Czy ona ma napis "KIKA" na tym polarku?? Jest uroczy :loveu: Jofka ja już jestem :multi: [COLOR=PaleTurquoise]w pracy .. :placz:[/COLOR]
-
:shake: takich weterynarzy trzeba tępić :mad: Jofka co z fotkami??
-
[quote name='Anusia & Alutka']To za robote sie wez!![/quote] A żebyś wiedziała, ze się wzięłam :lol: Choineczka już stoi :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/85/feaa89faf64fd5b8.jpg[/IMG][/URL] A Jessi zajęła się łańcuchami, któe idą na balkon [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/129/dc8f4959c8fc6c7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/85/473456eff9e4ec6d.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jofka']to wyłacz błysk i koło okna[/quote] U mnie cos ciemno za oknem :shake:
-
[quote name='Jofka']aha i to przypadkiem!!!! ale troche zdjecie rozmazane!!!:mad::mad:[/quote] Nie chce mi wyjsc ladniejsze :placz:
-
[quote name='Jofka']a on przecież stały w uczuciach ....ale mnie rano rozczarował zrobił "luźną kupę" hym hym na dywan....Burak jeden to pewnie wina tego ugryzionego ziemnaka którego wczoraj ukradl babci :angryy::angryy:[/quote] O kurcze :crazyeye: Ja jeszcze nie widzialam luznej kupy w wykonaniu Jessi :p
-
[quote name='Jofka']Tez muszę to jakoś gdzieś dostać!!! Może po nowym roku zamówię w necie przy okazji kupna suchej karmy dla mojego niejadka Beatko jakie masz wystrzałowe pazurki!!!!:cool3::cool3: już takie sylwestrowe[/quote] Hehe.. wszyscy sie bija , zeby zobaczyc moje pazury :evil_lol: i ty jestes pierwsza :multi:
-
[quote name='Jofka']ale niestety moj Misiu zajęty....zaczarowany Jessi:loveu:[/quote] :loveu::loveu:
-
O kurcze, ale sesja :crazyeye: Swietne fotki Kincia :loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Możesz ją oduczyć:razz: Miki spał ze mną ponad rok, ale w końcu postanowiłam go tego oduczyć i teraz śpi sam.[/quote] Wcale nie chce :loveu: