Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='pysiulka86']A dziekujemy, Kika dostała wczoraj pierwszą cieczke :cool3:[/quote] :crazyeye: O kurcze .. to już?? Czyli ja też mogę się spodziewać gdzieś za 2 m-ce? :crazyeye:
  2. [quote=>.Niunia.<;9172602]U nas w sklepie są albo 0,5kg z puszką(fajna bo taką mamy) albo 0,5kg + drugie 0,5kg. gratis.Jest naprawde gratis bo w cenie takiej jak wszędzie 0,5kg. Ta sama karma jest też w opakowaniu 1,5kg.Wychodzi taniej.Ale skoro wy twierdzicie że te pół kilo za 17zł to drogo to po ile jest ta dla szczeniaków małych ras?I w jak dużych opakowaniach?[/quote] Wiesz..chodzi o to , ze to niekorzystnie wychodzi. Ja kupowałam dla Jessi tą karmę dla juniorów wszystkich w 3,5 kg paczce po 65 zł wiec sama widzisz,ze kupic pół kilo za 20 zł to lekka przesada a nie widziałam w wiekszych opakowaniach tej dla Yorków juniorów. Kupiłam tą paczuszke na próbę i teraz jeżeli znajdę w wiekszej paczce to dalej będę jej kupować
  3. [quote name='pysiulka86']A jak tam Jessi ? Objedzona ? :evil_lol:[/quote] Ta .. babcia jej specjalnie ugotowała kawałek karpia i mogła sobie też zjeść :lol:
  4. Dziś w pracy ale jutro znów wolne :multi: W niedziele tylko na 2-3 godzinki :multi: Przyszły tydzień będzie ciężki bo od pon-sob na 5 rano :placz:
  5. Bry :loveu:
  6. Cześć Jofka :multi: Ja dziś niestety w pracy .. :placz:
  7. Ojojoj Aga gdzies zaginęła .. chyba ta T Ci nic nie zrobiła, co ?? :angryy:
  8. Dobry po świętach :multi: Ale fotek :loveu: Miki boski z tym hipciem :loveu:
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Tez bym se zjadla. Najchetniej kranczipsy serowo-cebulowe falowane i zapijane reddsem jabulkowym.[/quote] Anusia ... :mdleje: Redds'a z chipsami :modla: Prosimy! :modla:
  10. [quote name='Jofka']Beatko zostawiam Cie z tym problemem i ide spac juz nie moge wytrzymac i Tolek juz mi sie rozespał na kanapie......nie chce sam spac gnida mala no Dobranoc!!![/quote] No ja juz tez zaraz mykam .. Jessi tez niedawno sie do wyrka położyła bo za bardzo machałam rękami jak pisałam i uciekła ode mnie :evil_lol: Zostały mi jeszcze 3 galeryje do oblecenia i ide spaciu tyz
  11. [quote name='Jofka']Fajny fajny....a juz myslalam ze na szklany sie zdeycdowalas mi szklane bardziej sie podobaja...ale ja to sobie moge[/quote] No pewnie,ze mi tez sie podobają ale mało praktyczne są :shake:
  12. Znalazłam :sweetCyb::sweetCyb:[URL]http://www.allegro.pl/item287697853_stol_arachne_1_stoly_lawa_lawy_stolik.html[/URL] Myślicie, ze na 6 osób jest ok? Mogliby tam dostawić te pare krzesel :eviltong: Ewentualnie 10 cm dluzszy moglby byc .. no i nie szklany . No i stwierdziłam tez,ze bedzie prostokątny, bo mozna go przy scianie tez postawic i do innego dostawic w razie natłoku gości :evil_lol: Nogi mi sie podobają :D
  13. [quote name='Jofka']O te Twoje skróty TZ to tez musiałam skumywac jakis czas On ma sie dobrze i jest super fajnym pieskiem,ale duuuuzym nie to co Misio moj...mieszka sobie w nowym domku i stoi mu juz jedno ucho...aha i jest niebojowy nie to co Tolin[/quote] :evil_lol: No bo to obronny piesio bedzie a nie taki co jego trzeba bronić :eviltong:
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Eeee czemu gorzej? Dobrze wlasnie.[/quote] Co cieczke ?? Anusia .. toć to wbrew regulaminowi i w ogole nieee.. :shake:
  15. A mi sie chipsów chce! :placz:
  16. [quote name='Jofka']Tolka czy Rastka??[/quote] ON = Owczarek niemiecki :lol: czyli Rastek :loveu:
  17. Fantastycznie :loveu:
  18. Witaj nadziejo :multi: Jak minęły święta??
  19. [quote name='Anusia & Alutka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a na dwie Ci nie wystarczy? :eviltong:[/quote] Niee .. to za mało :p
  20. Nie chce wielkiego stołu na 15 osob :shake: Potrzebuje tylko taki do kuchni,zeby przy nim sniadanie zjesc czy kawke wypic .. kuchnia ma 10 mi mam na srodku miejsce na stól szeroki max na 70 cm a długi hmm.. gdzies 120 - 130 bym chciała max ale nie wiem jak to wychodzi .. ile na ile osob potrzeba. Chyba na 6 kupie
  21. [quote name='Jofka']Moze kupie,ale w sklepie internetowym w ktorym kupuje nie ma jej jeszcze:shake:[/quote] Ja kupilam w sklepie za 20 zł z puszką (niby gratis) pół kilo troche drogo no ale co zrobisz .. :shake:
  22. [quote name='Jofka']No ja mysle ze u mnie wszystko rozumiesz!!:mad:[/quote] Jak najbardziej :loveu: A co u ONka Jofka ? Bardzo urósł ??
  23. Nie.. juz nie chce szklanego .. :p Rozmyśliłam sie .. Kupie taki jak ten pierwszy tylko teraz musze sie zastanowic dokladnie na ile ma byc osob.. bo nas jest 2-ch ale jak przyjda goscie jacys to mozna by tam sobie herbatke np wypic czy cos .. nie wiem czy na 4 czy 6 osob ma byc ...
  24. [quote name='Jofka']no tak tak o to mi chodzi a Ty Jessi dajesz ten do 10 i jak jest, to jest ta nowosc czy to juz dlugo jest??[/quote] To jest nowosc.. od niedawna. Granulki sa mniejsze i w ogole sa inne w smaku (domyslam sie:p ) i zapachu (to wyczułam akurat). Jessi na początku nie chciała ich jeść, ale juz jej zasmakowało :)
  25. [URL]http://www.allegro.pl/item284694756_stol_stoly_lawy_lawa_okragly_fi_110_stolik.html[/URL] Tez fajny, tylko ja bym chciała taki na 6 osób .. Ten poprzedni szkalny troche za duzy,ale mysle, ze mniejsze tez robia .. pojade w przyszłym tyg to zobacze
×
×
  • Create New...