Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ja od paru dni karmię Jessi royalem dla Yorków juniorów ale szczerze mówiąc nei zwracałam uwagi na kupki ostatnio .. :oops: Na początku nie chciała jesc i korzystał na tym kot, który mógł jeść tą karmę miskami :p ale już się przyzwyczaiła i wcina tak samo jak poprzednią :cool3:
  2. Jak one slodko wyglądają z tymi maluchami :loveu::loveu:
  3. Jejka.. dziewczynki .. bardzo bardzo wam dziekuję za zyczonka!! Ja nie miałam czasu nawet na chwilkę wejśc na dogo :oops: i życzeń wam nie złożyłam :oops: No ale jeszcze się Święta nie skończyły więc zdrówka, szczęscia, pomyślności :lol: Jutro wpadnę na dłużej ;) Papa
  4. Hihi.. wreszcie się dowiedziałam jak masz Jofka na imie :evil_lol:
  5. [quote=>.Niunia.<;9153164]To straszne co ludzie potrafią zrobić.My się bardzo cieszymy z tego że nasza Majeczka dobrze rośnie i przybiera na wadze.Ma 10 tygodni i waży 1,3kg.[/quote] Ma bardzo dobrą wagę :) Pokazuj nam maleństwo częsciej :loveu:
  6. [quote name='Karolajnaxx']Jee! Luck nie gwałci Tigerka! :multi:[/quote] Bo już są po .. :oops: Kincia jestem w szoku :crazyeye: Tyyyllleee fotek, ze szok!! :crazyeye: Najlepsze są z Tigerkiem :evil_lol:
  7. Jakie cudne bąble :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Inka śliczniutka :loveu:
  8. [quote name='vikiii']jak geny przekazyane to ok zresztą często w miotach jest maluda - która nawet super karmiona wyrośnie na maluśkiego psiaka ale..... ludzie są straszni dla kasy - byle był mniejszy ...głodzą psiaki a nawet słyszałam, że wódkę dają szczeniaczkom żeby zachamować ich wzrost:angryy::placz:[/quote] Też słyszałam o wódce.. to straszne :shake:
  9. Z Luckiego tez już duży kawaler się zrobił :loveu:
  10. [quote name='Jofka']Ale Jessi rośnie uhuh piękniejsza z każdym miesiącem no no uwielbiam to zdjęcie w samochodzie!!!!:loveu::loveu:[/quote] Ja też :loveu: Mam to zdjęcie na pulpicie w pracy :loveu:
  11. Ten karp jeszcze żyje??:crazyeye: Przeciez on już bokiem leży!! Torek .. uroczy bobasek był :loveu::loveu:
  12. o NK w TV gadają :) Na TVN
  13. Kasiu pazurki śliczne :loveu: Ale się ostatnio smutno dzieje na dogo .. :-(
  14. Urocze :loveu: Jessina też tak do końca szczekać nie umie jeszcze .. tak niesmiało poszczekuje :loveu:
  15. [quote name='Aga76']Dobry :loveu: Jakimi zapachami sobie kadziłaś :evil_lol:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Pewno erotycznymi :eviltong:[/COLOR]
  16. [quote name='danani']Ale ślicznotka się z niej robi :loveu: piękna dziewczynka :lol:[/quote] [quote name='Aga76']Panienka Jessi rozkwita :loveu:[/quote] :loveu::loveu: Już nie panienka a panna się z niej robi :evil_lol:
  17. Dziękuję bardzo Kasiu :) Postaram się o wiecej fotek (i częściej) :loveu:
  18. Wracając do tematu .. wklejam zdjęcia Jessi miesiąc po miesiącu .. takie małe porównanie jak maleństwo rośnie :loveu: Tu pierwszy dzień ze mną (jedziemy do domku) Miała 3,5 m-ca jakieś [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/71/ff92d0918f7a3815.jpg[/IMG][/URL] 4 m-ce [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/96/2d099af8563be490.jpg[/IMG][/URL] 5 m-cy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/106/676a332e5844542f.jpg[/IMG][/URL] 6 m-cy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/96ff12cca3a18a98.jpg[/IMG][/URL] 7 m-cy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/122/4252fa9111de989e.jpg[/IMG][/URL]
  19. Cześć Kasiu :multi: Jak sie ma Fidlasty? Odwiedza Cię czasem? :razz:
  20. [quote name='Jofka']Super się pośpieszyłam....extra!!! nie mogę go włączyć!!!:placz::placz:[/quote] :mad::mad:
  21. No na chwile wstała to jej dwie fotki zrobiłam, ale już znowu śpi :cool3: Czekam na Toleczka z niecierpliwością!
  22. Paznokcie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/86/bc17675857e04a1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/130/f50107bb121d695c.jpg[/IMG][/URL] I Jessi też dam bo to w końcu jej galeria :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/130/1e6c47227133a90c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/615a4c01421a7d11.jpg[/IMG][/URL] Sorki za bałagan ale jak ja się biore za sprzątanie to jest jeszcze gorzej niż było :p
  23. [quote name='Jofka']ale już w domku???[/quote] Noo.. już dawno! Tylko 4 h byłam
  24. U nas też zawsze sobie pływał karpik w wannie, ale teraz nie miałby kto go zabić no i mama załatwiła skądś martwego Cześć Magdaleno :loveu: [COLOR=paleturquoise](bo chyba jeszcze dziś mnie tu nie było) [/COLOR]
×
×
  • Create New...