-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Jofka']nie no RC Yorkshire Terrier to jest od 10 miesiąca mam książeczkę!!! a o RC dla yorków nie slyszałam... teraz weszła ta mini może mu kupię,bo tej dla psów ras małych to nie bardzo wcina,a już się opakowanie konczy...chociaz nie wiem czy mu zmieniac[/quote] Kurcze Jofka.. chyba się nie dogadamy! Jest RC dla Yorków juniorów do 10 m-ca i RC dla Yorków od 10 m-ca
-
[quote name='Jofka']RC dla junorów jest od ilu miesiecy??? Ja Tolkowi daje RC junior dla małych psów, wiem że dla yorków jest dopiero od 10 miesiaca no i teraz mini te....[/quote] Chyba do ilu .. ? Są Jofka nowe chrupki RC dla Yorków juniorów do 10 m-ca życia
-
[quote name='Jofka']no co Ty gadasz???!!! oooo niedobry!!! :crazyeye:[/quote] No niestety :placz: Dziewczyny pilna sprawa!! Poszukuje stołu do kuchni!! Tzn. inspiracji bo w tej firmie co robiłam kuchnie powiedzieli, ze wykroją mi kazdy ksztalt i w każdym rozmiarze (bez podtekstów :evil_lol:) no i nie wiem .. czy ma byc okrągły, prostokątny, owalny ? :placz: W takim typie chyba bedzie : [URL]http://www.allegro.pl/item287558321_stol_kuchenny_125_cm_68_cm_bogata_kolorystyka.html[/URL] na takich nogach przynajmniej, blat troche ciemniejszy bo bedzie w kolorze frontow szafek
-
[quote name='Jofka']Witaj!!! Jutro polecę....bo już sama chcę nowe zdjęcia Tolka!! Co nie rozumiecie???[/quote] No mam nadzieje ;) Ja akurat u Ciebie wszystko rozumiem, ale jak ide dalej to juz mi sie miesza :shake:
-
[quote name='madziasto4']Że o kastrację chodzi :p[/quote] Aaaa.. no chyba,ze ak ale wolę duecik typu Kapryśka i Fionka niż np Kapryśka i Torcio :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']O wlasnie! Bedziesz se ich mogla swobodnie rozmnazac!! Super pomysl :megagrin:[/quote] Gorzej jak co cieczke będą sie rozmnażać :shake:
-
[quote name='madziasto4'] To jedno musiałoby pójść pod nóż, braciszek na przykład i po kłopocie:cool1:[/quote] :hmmmm: że o co chodzi ??
-
[quote name='madziasto4']U nas już 2-3 tygodnie przed świętami padały pojedyncze strzały, a teraz od kilku dni jest coraz gorzej, Master nie chce wychodzić na spacery, trzeba go ciągnąć, a w powrotną drogę do domu ciągnie jak goopi..:shake: Masz na myśli szczenięta?[/quote] U mnie jakos nic nie słychac :shake: I dzieki bogu! Chyba wszyscy po stronie blokowej strzelją, albo w lesie Dokładnie :p
-
[quote name='Kincia']Pffff :( Jak to mieszka w nowym domku xD? J ak zwykle nic nie kapuje:diabloti:[/quote] Nie przejmuj sie .. ja tez nic juz nie kapuje, z tych wszystkich galerii mi sie wszystko pomieszalo :shake: Jofka to rusz szanowne 4 litery i biegiem po te baterie!! :mad: Dzien dobry w ogóle po swiętach :multi:
-
[quote name='madziasto4'] Albo braciszka! :lol:[/quote] Chyba nie było by to zbyt bezpieczne :shake:
-
Upsss.. zapomniałam o Anusi :oops: Cześć Ci Anusio nasza kochana :loveu: Jak idzie ze zbokami ?? :evil_lol:
-
[quote name='Jofka']hehe wystarczyło spytać, Ty!!!:cool3::evil_lol:[/quote] A no pewno i by wystarczylo .. ale jakos tak sie nie chciało :evil_lol: [quote name='Kasia']Bo najlepiej to jeść co sie chce i ile się chcę, nie patrząc na kalorie i na wagę czyli tak jak ja :grins: I nie bydzie problemów i dylematów!!![/quote] O masz :mdleje: Domyslam się, ze kazda by tak chciała, ale nie da sie :placz: Ja to tak z 5-6 kg chciałabym zrzucic :evil_lol: Musze przed Egiptem bo przed sylwkiem to juz nie zdaze :placz:
-
Fajnie mają, ze mogą sie razem pobawić :multi:.. Jessi czasem taka samotna jest :-( Muszę jej szybko kupić siostrzyczkę :lol:
-
[quote name='madziasto4']Tu masz rybę :p [URL]http://s131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/?action=view¤t=860.flv[/URL] [URL]http://s131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/?action=view¤t=857.flv[/URL][/quote] :loveu::loveu: Świetne! A jak fajnie sobie skaczą na ten kibelek :loveu::loveu: Smaczna jibka była??
-
Oleniek .. w linkach, które podałaś tyle ile wyczytałam to tylko ojciec jednych piesków jest wystawiany .. poza tyym nigdzie nie piszą, że psy są wystawiane. O psa z rodowodem nie trudno - gorzej jest zrobic z suki :suke hodowlaną" a z psa "reproduktora". Rozumiem o czym piszesz ale w tych aukcjach nie ma zadnych dowodów, ze te psy są akurat z "lewych" miotów. Ja tez ostatnio doznałam szoku bo w anonsach znalazłam ogłoszenie pewnej hodowczyni, która ma same suki hodowlane a sprzedawała pieski bez rodowodu :shake: To straszne, ze te maleńkie pieski tak wykorzystują :shake:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Witajcie :multi: Jak tam wycieczka? -
Hello!!! Filmiki super :multi: Jessi tak fruwa jak sie ja kilka cm nad ziemia trzyma :evil_lol: Musze poszukac filmiku z ryba bo chyba nie widzialam :shake: Madka w zieleni Ci bardzo ladnie nei wiem czego one sie czepiaja :p
-
[quote name='Mona4']My w Lecznicy pod kroplowkami.:placz:[/quote] [quote name='Patikujek']Przypuszczam że Emyrek:placz:[/quote] Tylko nie Emyrek :placz::placz::placz:
-
Czesc Kincia:multi: Nie pamietam czy tu juz dzisiaj bylam, czy nie :roll: Mam takie tyly przez te swieta, ze szok!! Ja na lodowisku bylam ostatnio 3 lata temu w walentynki!! :crazyeye: Hmm.. a moze nawet 4.. :p Wiem, ze nie z tym TZem tylko poprzednim :eviltong: EDIT Sprawdzilam, nie bylo mnie wiec dodam, ze fotki cuudneee .. Lucky bombowo wzglada w tym kombinezonie! :loveu:
-
[quote=>.Niunia.<;9169189]Moje koty też tylko czekają aż Majka zje i wpadają w jej miskę a Maja za to chętnie wyjada kocią Nutro i dla tego koty jedzą na pralce.Teraz kończy nam się Royal dla Yorka i myślę o kupieniu mini junior Royala ale nie wiem czy to dobry pomysł.Która z nich ma większe granulki?[/quote] Mini junior ma wieksze granulki. Jessi caly czas ja zajadala i bardzo jej smakowala :cool3: Teraz probujemy RC dla Yorkow juniorow
-
[quote name='Anusia & Alutka']Fajnie ze reszta tyz czasu nie ma na dogo. Przynajmniej zaleglosciow okrutnych nie mam. Czesc Kobieto O Policzonych Dniach![/quote] Cześć Ci! Ja mam takie tyly, ze szok!! :crazyeye: Nie nadazam normalnie! [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Witaj Beatko :) witamy sie poświątecznie i pytamy sie co tam Was i i małej Jessi??[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] Czesc Kasienko! Jessi ma sie bardzo dobrze. Wlasnie szczeka na sufit :roll: [quote name='Pegaza']Witam :p to ja też wpadam na chwilunie w tym starym roku jeszcze:p zostawiam pozdrowienia i pedze dalej nadrabiać...[/quote] Witamy Dario :multi: Dziekujemy i rowniez pozdrawiamy :hand:
-
Ale bobasy słodkie :sweetCyb::sweetCyb: Edytko Twoje maluchy powaliły mnie na kolana!! :mdleje::mdleje: