[quote name='gusia0106']To było tak - mysza 1 faktycznie napisała o tymczasie/hotelu .
Nie odpisywałam bo myślę.
Z tego co rozumiem Nasza Szkapa jest takim hotelem - tymczasem, Mysza, zgadza się? Znaczy tak to zrozumiałam.
A mi się wydaje, że Kreon potrzebował by tymczasu (może byc płatny) co podkreślam - takiego domowego. Gdzie został by wykąpany, wyczesany (wielokrotnie patrząc na sierść...)i gdzie mozna by sparwdzić jak zachowuje się w domu.
W typowym hotelu nie da się tego zrobić
No chyba, że to nie hotel a ja sobie coś ubzdurałam w głowie.
Mysza....?;)[/quote]
No tak, Nasza Szkapa to taki tymczas-hotelik, ale bardziej tymczas niż hotelik. Jesli pies jest grzecznym dogaduje się z psami, jest w domu, z włąścicielką fundacji, która ma małe dziecko i jest w tym domu prawie cały czas. Umieścicliśmy u Met (Nasza Szkapa) Melę ze szczcińskiego schroniska- była w deperesji, niehcętna do niczego, u Agnieszki odzyskała chęć do życia do tego stopnia, ze była nieposkromiona. dodatkowo, dookoła jest wilki tern i inne psy, które wspólnie sobie chadzaja na spacerki.Zaraz podam wątek Meli, zobaczycie sobie. Co do kąpieli, to nie wiem- moze jakby ktos, kto zawieze psa by pomógł, byłoby łatwiej. Uważam ze to duzo lepsze niż schronisko.