Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Moze Madzia by wznowił allegro, bo juz niewazne, ona miała takie ładne, ja nie umiem takiego. Hop psinko.
  2. I ja podążam, ale teraz tych watków to ma troche duzo- chyba w tytule trzeba zmienic, ze szuka DS bo jest DT.
  3. Zabierzmy ją na jakiś tymczas. Sunię ze Szczecina zabralismy jakis czas temu pod Krakow- sunia z wielką depresją okazała sie byc super radosnym psiakiem. Czy naprawdę nie mozemy tak zrobić? Ja moge zbierac pieniądze, zoarganizować wszystko i zobowiązać się, ze jesli nie bedzie chetnych do wpłat, pokryje koszty sama. Proszę:-(
  4. [URL]http://www.allegro.pl/item348666748_sunia_bardzo_dlugo_juz_czeka_na_wymarzony_dom.html[/URL]
  5. [quote name='Neigh']Wielkie dzięki.......jejku ja się nie mogę doczekać dnia, kiedy w moim podpisie będzie za luźno........a nie za ciasno.......[/quote] Wszystkim Twoim podopiecznym życze jak najlepiej, ale takiego dnia nie doczekasz chyba, bo zawsze za dużo bid do brania do podpisu;)
  6. Ja też mogę zadeklarowac stałą wpłatę na patosa, jesli chodzi o Dt t przychodzi mi do głowy tylko Nasza szkapa- pod Krakowem, ale nie wiem, jak teraz tam sytuacja, mogę sprawdzić, znam to miejsce i jestem bardzo z niego zadowolona, bo juz psiaki tam przebywały i maja nowe domy.
  7. Ale bardzo się staram im znaleźć domy w moich okolicach.
  8. Mam na mysli tylko to, że tak kocham psy , że pobyt w schronisku konczy sie dla mnie trauma i chęcią zabrania jak największej ilości psiaków. Niestety nie mam takiej możliwości, przykro mi jeśli pomyślałaś, że naprawdę mogę.:shake:
×
×
  • Create New...