Wiem, że Selenga jej robiła na dwa tygodnie, nie wiem, czy wyróżnione. Wiesz, ja ja dwa razy widziałam na żywo, jest taka mądra, biedulka nie widzi i cały czas chowa sie do budy, bo po co ma z niej wychodzić? Zal patrzec. Jak wracałysmy od weta całą drogę tuliła sie do dortikus, pewnie już miała nadzieję, że to jej pani i do schrnou nie wróci. Nie mogę tego przezyć, bardzo chce jej pomc, ale to nie takie proste.:-(