Myślę, że sytuacja Saby też jest zła. Nie widzi, w schronisku jest juz prawie 3 lata, dodatkowo nie jest typem psa do budy, na pewno mieszkała z kims w domu/mieszkaniu. Widziałam stronę Hundehilfe Polen, mało tam adopcji jest pokazanych.
Uważam, że warto zrobic wszystko, żeby w jej adopcji pomóc, a mnie na tym zależy, bo poznałam ją w warunkch poza schoniskowych, widziałam, jaka jest, jak bardzo garnie się do ludzi i bardzo mi zależy, żeby znalazła dom jak najszybciej. Nie mogę przestac o niej mysleć. Gdyby była taka możliwość ( kierowniczka schroniska by sie zgodziła) , juz dawno znalazłabym jej dom tymczasowy czy hotel, nawet bym go zasponsorowała, ale wiem, ze tak sie nie uda, trzeba szukac innych opcji. Ona juz za długo tam siedzi.