Jejku, dopiero tu trafiłąm, Izis napisała do mnie na watku Morki - suni z obdartą skórą prosbę o opatrunki, które bardzo pomogły Morce [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229&page=95[/URL], a ja dopiero dzisiaj tam zajrzałam:oops:, psieki maja nowe domy i juz nie śledzę tego wątku.
Jesli jest jeszcze potrzba, natrychmiast wysyłam opatrunki, tylko proszę o pw z adresem. Warto, bo sa dobre, naprawdę. Przepraszam za takie opóźnienie, tyle jest wątkó, ze nie sposób nadążyć.