Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Jejku, dopiero tu trafiłąm, Izis napisała do mnie na watku Morki - suni z obdartą skórą prosbę o opatrunki, które bardzo pomogły Morce [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77229&page=95[/URL], a ja dopiero dzisiaj tam zajrzałam:oops:, psieki maja nowe domy i juz nie śledzę tego wątku. Jesli jest jeszcze potrzba, natrychmiast wysyłam opatrunki, tylko proszę o pw z adresem. Warto, bo sa dobre, naprawdę. Przepraszam za takie opóźnienie, tyle jest wątkó, ze nie sposób nadążyć.
  2. Selenga, nie wiesz nic przypadkiem a propos adopcji Sabci przez Hundenhilfe? Bo tu jej szybko domu nie znajdziemy, w koncu ona nie widzi, to jest dla ludzi nie do pojęcia, ze mozna miec takiego psa. Ja z powodu Suzi słysze , ze mnie podziwiają. Zupełnie nie wiem za co, bo to najwspaniajszy i najnormalniejszy pies, wcale jej nie przeszkadza, ze nie widzi. A co dopiero straszy pies....:-( Sabcia nam zmarnieje w schronisku, bo jest za mądra na siedzenie ciagle w ciemnośći, nic innego nie ma do roboty w koncu.
  3. Padło pytanie o płatne tymczasy, odpisałam, ale zero odzewu. Nie zbieramy kasy, nie szukamy DT?
  4. To ja nie wdając się w rozmowy, podrzucę maluszki, żeby szybko domki znalazly.
  5. Hopaj kochana dziewczynko po domek.
  6. Nikt do Ciebie nie zagląda, bidulko. Nie weim po co Saba ma wątek, skoro nikt do niej nie zagląda.:shake:
  7. Jeśli chodzi o płatne tymczasy to znam Naszą Szkapę- pod Krakowem, niedrogo. Były tam psiaki wyciagane przez dogomaniaków - teraz część na juz nowe domy, np. Mela ze Szczecina ze schronu, płaciliśmy za nią 300 zł, to zależy od wielkości oraz tego, czy maja miejsca akurat.
  8. Hop do góry przystojniaku.
  9. Ja mogę zadzwonić w poniedziałek, z pracy:diabloti:. Ale przyszły rok? To jeszcze 8 miesięcy w bloku. Dlaczego Pani nie chce, zeby do niej dzwonić, tylko do mężą, przecież sunia ma być u niej na razie. Ależ ja jestem podejrzliwa.
  10. Śliczny, wygląda na młodego. Oby szybko go ktoś adoptował.
  11. Trzeba znaleźć domek z wielką kanapą ;), takie ogromniaste to raczej ludzie chcą brać do bud, oby domek szybko się znalazł. Kocham wielkie psy:loveu:
  12. Zmieńcie tytuł, bo można sie pomylić:eviltong:
  13. [quote name='iza_szumielewicz']cepik już w domku przeiceż:lol:[/quote] O kurka! Super!:multi:
  14. A Sabcia dalej siedzi w budzie zamiast na kanapie. Taki cudny psiak:-(
  15. Kochany ten Skoczek, na każdym zdjęciu łapkę wyciąga. Skacz po domek, kochany.
  16. Bellusiu, tyle w zyciu przeszedłeś , musi się Twój los odmienić, obyś wreszcie znalazł cudowny kochający domek:loveu:
  17. Odik, lecimy po domek ślicznoto!
  18. No to trzymam kciuki za to, żeby Bercie udało się wykorzytsac to 40 % szansy :loveu:
  19. Kochany Miłciu, hopaj po domek.
×
×
  • Create New...