Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Mój mąż ma ARh- mieszkamy w warszawie, chyba może oddac w centrum krwiodawstwa z zaznaczeniem dla kogo, bo tu chodzi o wymianę. nie wiem tylko czy to działa w całej Polsce. I nie wiem, w jakim szpitalu jest pan Włodek i czy ma na nazwisko tak samo jak pani Edyta
  2. Super:multi::multi::multi:Oby to byli Panstwo na zawsze:loveu:
  3. To ja trzymam kciuki z całych sił i jako "osoba wyglądajaca poczciwie" chyba tak o mnie Pani Marysia powiedziała, jestem zdania, ze Bercie w fundacji bedzie dobrze- oni będą mogli sie sunia zająć lepiej niż w schronisku, choćby tam byli sami złoci ludzie to warunków po prostu w schronisku nie ma, bo i środków po prostu brak.
  4. Cudowna psinka, taka młodziutka a tyle juz przeszła. teraz tylko kochajacy domek i będzie dobrze.
  5. Nie doczytałam o wpłatach na AFN, jutro wpłacę. Do góry biedulku.
  6. [quote name='Charly']:multi::multi::multi: Susanna sloneczko:loveu::loveu::loveu:Wyglada jakby akurat sie przebudzila.Madrze jej z oczu patrzy, co dziwne, bo ich nie ma:loveu::loveu::loveu:[/quote] To dlatego, że nie widzi i stąd takie podejście , bo usłyszała, że sie zbliżam:loveu:
  7. Udało mi sie wkeić zdjęcia (dzięki Charly za instrukcje), tyle, że pojedyńczo. Suzi jest bardzo ruchliwa, jak to szczeniak, poza tym ilekroć chcę zrobic zdjęcia udaje mi się sfotografować pupkę, boczek, ogonek... Zrobimy ładną sesję w ogródku, to umieszczę więcej zdjęć.
  8. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img367.imageshack.us/img367/2273/515pa9.jpg[/IMG][/URL] Zabawa ośmiornicą
  9. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5076/512sf6.jpg[/IMG][/URL] Buziak od Suzi
  10. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8061/535zy0.jpg[/IMG][/URL] Suzi ze swoją przyjaciółką Sarą
  11. mysza 1

    Odchudzanie

    Jeśli chodzi o odchudzanie to najlepsze są karmy lecznice lighty nie nadają się. proponuje Hill's R/D- mój owczarek nawet go chętnie jadł i ładnie zrzucał wagę.
  12. Cóż, nie bardzo. Byłam w schronisku dwa razy i nie mam wpływu na Panią Marysię. Chyba dorotikus ma największy wpływ. W tym wypadku nie rozumiem obaw Pani Marysi, przecież to fundacja ratująca boksery, na pewno jej nie skrzywdzą. Jedno jest pewne- najlepiej romawiac z Pania Marysią osobiście i podac swoje argumenty. Dlaczego ma się nie zgodzić.
  13. Oktawia, mam prośbę, możę usuń z pierwszego posty prosbę o wpłaty na Suzi- żeby nikt nie pomyślał, że zbieramy na nią kasę. Ja jestem jej pańcią i nie potrzebuję żadnych wpłat.:lol:
  14. Wysłałam smsa do doroticus, dopiero teraz bo właśnie tu zajrzałam. Jesli chodzi o Suzi, to teraz juz nie jest taka przestraszona, śmiało zaczepia moje psy, ba, nawet nimi rządzi:evil_lol:, jak wychodzi do ogródka tez jest psem obronnym głośno szczekającym. w ogóle to cudny psiak:loveu:
  15. Cepik do góry po domek.
  16. PS. Dzięki za komplement, że jestem cudownym domkiem:loveu:
  17. [quote name='epe']Mysza! Twój banerek o Suzi-czy dotyczy tej od Oktawii? Jeśli tak to ona grzeje dupcię w cudnym domku!! Możesz go usunąć!:lol:[/quote] Epe, to ten sszczeniak- ja ją do Oktawii przywiozłam i ja ją zaadoptowałam.;) Już usuwam banerek.
  18. Oby udało się z tym DT- jeśli będzie potrzeba dołożę się do transportu.
  19. Swieża krew sledzi wątek od początku tylko dopiero ten apel o schronisku mnie uaktywnił. Ok, to szukamy ostro domku.:loveu:
  20. Super, oby szczeniaczki jak najszybiej trafiły do Ciebie:loveu:
  21. Właśnie tu dotarłam, jaki słodziak z niego, super mocno trzymam kciuki za domek
×
×
  • Create New...