Jump to content
Dogomania

mysza 1

Members
  • Posts

    27538
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mysza 1

  1. Hm, myslę, ze taka zgodę dałoby się uzyskać pod warunkiem, że osoba adoptująca pojedzie do schroniska, porozmawia, przekona, powie, gdzie co jak. Ja moge tam po nią pojechac, mam sunie niewidomą z tamtego schroniska i myślę, ze gdyby taki DT był, najlepiej pewny, żę Saba zostanie tam do czasu az znajdzie DS to udałoby sie nam. Niestety takiego DT nie mamy a hotel odpada.
  2. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=348161923"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=348161923[/COLOR][/B][/URL]
  3. [quote name='Rybc!a']W takim razie musimy się umówić :)[/quote] Wyjechałabym z minimum 5 psami ze schroniska. Więcej nie zmieszcze do mojego małego samochodziku.
  4. Pięknotko, dlaczego ty jeszcze bez domku :-(
  5. [quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Biedna czeka już tyle...[/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Century Gothic][B]Czy jest możliwość zrobienia jej nowych zdjęć? [/B][/FONT][/SIZE] [B][SIZE=3][FONT=Century Gothic]:loveu:[/FONT][/SIZE][/B] [/quote] Jeśli choddzi o mnie to w najblizszym czasie nie planowałam wycieczki do Elbląga;).
  6. Szybko po domek, zanim posmutniejesz jeszcze bardziej
  7. I tylko ja hopam, no to do góry na spacerek.
  8. Biegaj szczęśliwy.:-(
  9. Na spacerek, oby domek był juz blisko.
  10. [quote name='Valeur248']Dabi, poczekaj jeszcze do 23 kwietnia;)[/quote] a co bedzie 23 kwietnia?:eviltong:
  11. [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=34457&id_kat=11&pi=0[/URL]
  12. [URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=34455&id_kat=11&pi=0[/URL]
  13. Robię przerwę, bo moje osobiste 3 psiaki nie darują tego braku zainteresowania nimi pomimo wolnego dnia:evil_lol:
×
×
  • Create New...