Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Witam :) Ale tutaj ładne rysunki widzę :) zresztą nie tylko rysunki bo zdjęcia oczywiście też :loveu: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='evaxon']nie płakaj ino sie ogarnij :diabloti: i jak i jak??:cool3:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]trzymam nadal i trzymam:kciuki: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Dziękuje Wam za kciuki ale niestety znów się nie udało :shake: Rękaw ślicznie, górka za drugim razem ale najważniejsze że wyszło. Wyjechałam ślicznie na miasto i jechałam ładnie sobie aż znalazłam się na ulicy przedzielonej pasem zieleni, kazał mi skręcić na niej w lewo i musiałam przejechać przez ten pas zieleni takim połączeniem. No i tam sobie stanęłam żeby przepuścić jadących z prawej i był wysoki krawężnik...gdy mogłam jechać i ruszyłam to mi felga szurnęła o ten krawężnik :placz: to był koniec egzaminu...taka bzdura :placz: Następny 23 listopada...idzie się wkur*** :roll: Jeszcze mi powiedział gościu że czuł się taki zrelaksowany w trakcie kiedy jechałam bo ładnie mi szło i kompletnie się nie spodziewał...ehhh, to już mógł przymknąć oko ;) Dziewczyna, która czekała ze mną powiedziała mi później że ona najechała całym kołem na krawężnik i nic...to trzeba mieć pecha [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:roll:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)zapisalam w kalendarzu .......poniedzialek godz.10.00...:kciuki:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Paula_']:kciuki: [URL]http://img145.imageshack.us/img145/9697/dsc03064rs2.jpg[/URL] :loveu: Witanko :multi: Jak szczurcie?[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Dziewczęta :) :multi::multi: [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]Dzięki za kciuki :) Szczurcie lepiej...u Shiro strupków nie ma, a Dewi jeszcze troszkę ma ale futerko zaczyna odrastać :) Mam nadzieje że szybko mi minie wszystko bo jadę o 8:25 a tam będę o 9:20 bo to zadupie Gdańska i kiepski dojazd jest autobusami...na przesiadkę będę czekać prawie pół godziny :placz: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='Rybka_39']Witaj! Śłiczna psinka, kciuki trzymam!:multi:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]musowo zaczynam zaciskać kciukaski :kciuki: Witaj moja córciu :calus: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']byłam :) foty widziałam :) kciukasy bede trzymac:cool3:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witajcie :) :multi::multi: Dziękuję za kciukasy :cool3: Przydały się...bo nie było źle...ale jak zwykle zapominało mi się od czasu do czasu redukować bieg do 2 przed zakrętem i o włączaniu świateł kierunku przy omijaniu :roll: Jutro o 10:00 się przydadzą kciuki :evil_lol: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='Medorowa']Co to jest obok Ozzulka:cool1: Bosszzzz jaka ja jestem ciekawska:diabloti::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/10/e5a99911995bcee7.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Olive][B]mi to wygląda na skarpetkę związaną...tak wyglądają skarpetki Salsy bynajmniej :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='maciaszek']Witaj :) :multi: Z Twojej wypowiedzi wnoszę, że będziesz tu stałym gościem :evil_lol:.[/quote] [COLOR=Olive][B]a i owszem :) nie pozbędziecie się mnie teraz tak prędko :evil_lol::evil_lol: Witam :multi::multi:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='mia_mia']do drzewek sa przywiazane bo takie sa zasady tow.. psy musz byc przywiazane zeby byly w lini.. no i wiadomo ze przy takiej rywalizacji nawet psy ktore sie lubia moga czasem wyskoczyc do siebie..[/quote] [COLOR=Olive][B]nie wiedziałam że takie są zasady :oops: dziękuję za uświadomienie :) [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]Emi nie da się ukryć że masz talent do robienia zdjęć :) ale sobie się nagapiłam na ślicznotę :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]Widziałam widziałam :) [url]http://images33.fotosik.pl/9/17d4d6d05bcbc0e5.jpg[/url] zabójcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]Świetne zdjęcia i to ile :multi::multi: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r219/imbir12/PIC_0049-1.jpg[/url] Czarnuszek nie czół się osamotniony wśród brązowych psiaków? :evil_lol::evil_lol: Milutko popatrzeć na takie stadko bawiących się psiaków :loveu: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]u hu hu :) widziałam Klocka w spacerowej wersji i stwierdzam że to, to co Tygryski ;) lubią najbardziej :) Pozdrawiam :loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B][url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/2T.jpg[/url] oczko jak z Laleczki Czaki ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][B]Mamuniu ale się postarałaś żeby uszczęśliwić swoją córcię ;) :evil_lol::evil_lol: Fotki Ozzula świecącego klejnotami na łóżku poprawiają humorek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]oOOo co ja znalazłam za cudo tutaj :multi::multi: Uwielbiam argentyniaki :loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/100/00c5dfe2454af29d.jpg[/url] ahhh :loveu: nagpczyć się nie mogę na niego [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][B]Jaki śliczny kotek :loveu::loveu: przypomina troszkę mojego jak był mały :) [/B][/COLOR]
  16. [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/9697/dsc03064rs2.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2700/dsc03098fo1.jpg[/IMG] [B][COLOR=Olive] Dzisiaj na 12 idę pojeździć :cool3: Jak ten czas szybko minął...już jutro podejście nr. 2 do egzaminu :crazyeye: Trzymajcie kciuki żeby dzisiaj mi dobrze szło jeżdżenie ;) [/COLOR][/B]
  17. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi::multi: Kilka zdjęć Salsy na początek dnia :) [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3443/dsc03033nv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6839/dsc03047xw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8836/dsc03099tj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2598/dsc03088yo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7510/dsc03067tq4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][B]Witam :) Zwieszkowej fotki to ja nie widziałam :evil_lol: Ona wygląda jakby ktoś ją pobił :evil_lol::evil_lol: wciśnięta między te kwiatki taka bidulka :) [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][B]Witam dziewczyneczki, witam :multi::multi: Buziako Misiaki ;) :loveu: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Ile zdjęć spacerkowych :multi: [url]http://img227.imageshack.us/img227/7158/clipboard22jw8.jpg[/url] :loveu::loveu: śliczna Vegusia :) [url]http://img139.imageshack.us/img139/4348/clipboard17rp7.jpg[/url] Salsa jest tak nie uważna że zawsze mnie gryzie po rękach jak coś jej trzymam w ten sposób :evil_lol: [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://images32.fotosik.pl/7/c68fe1c72ce4ef3b.jpg[/url] jakby za kare musiały siedzieć obok siebie :evil_lol::evil_lol: [url]http://images33.fotosik.pl/7/7bfec53cf491d236.jpg[/url] tu już znacznie lepiej :loveu: [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][B]Witaj :multi::multi: Wygłaskaj te swoje kudłacze śliczne niedzielowo ;) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][B]Witam :multi: Jak nastrój w dzień tak ważny wyborowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buźka mamuniu :) :loveu: [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Następnym razem to i ja wpadnę na darmowe kąpiele błotne :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  25. [quote name='mia_mia'] [nie kolega a kolezanka, a raczej wrogiem numer jeden bo nasze panienki sie nie znosza wrecz:diabloti:] [/quote] [COLOR=Olive][B]To już wiadomo czemu są przywiązane do drzewek. Lubią się nie lubią ale gumę ciągną :) [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...