-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']Gratuluje wygralas toster ;] - ciastka psie :)[/quote] [COLOR=Olive][B] :multi::multi::multi::multi: hurrraaa !! :) Wygrałam toster, wygrałam toster :) :multi::multi: [/B][SIZE=1]będzie drugi w domu :evil_lol::evil_lol:[/SIZE] [/COLOR] -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witanko poranne :multi: całusy od Zuzki :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [quote name='mia_mia']witam z rana :p[/quote] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witka! [/B][/COLOR][/quote] [quote name='zuzolandia']Witankooo ;-) [/quote] [quote name='evaxon']hejkaaaa:multi::multi::multi::multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Wszystkim :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]Właśnie skończyłam oglądać "Ostatni król Szkocji", jeśli ktoś ma dostęp do tego filmu to polecam. Ogólnie film jakoś nie zaciekawił mnie od początku...ale po oglądnięciu jestem zszokowana, niektóre sceny strasznie okrutne i rzeczywiste. Film na faktach więc tym bardziej szokuje. [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Ile jesiennych zdjęć Loganka :loveu::loveu: w siatce hmmm jedzenie dla przystojniaka ;) [/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam Szatankową społeczność ;) :evil_lol:[/B][/COLOR] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]rozpływam się :loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/11/fea4ecc7bb49f3e1.jpg[/url] śliczne zdjęcie :) zazdraszczam oj i to bardzo :) [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Nie ma to jak buszujący w trawie Bulek Bułek (czyt. Bułka) ;) :evil_lol::evil_lol: Witam :) :multi: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć Zuziowo Fruziowe Panienki :multi::multi: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Melduję że widziałam filmiki z białaskiem :loveu: :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć mamuniu :multi: Przyszłam tylko się przywitać bo uciekam do szkoły za chwilkę :) Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Witam :multi: Widziałam telefoniki, komputerki i oczywiście Tigre :loveu: Buziaki :) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: Pozdrowienia :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Będę mocno ściskać kciuki za Zuzankę...tak że aż mi zsinieją ;) :evil_lol: Będzie na pewno wszystko cacy :) Ja muszę poczekać na przypływ gotówki żeby iść zapisać moją piękną na sterylizację :) mam nadzieję że wkrótce to się stanie. Pozdrawiam :loveu: [/B][/COLOR] -
[quote name='Paula_']Witanko :multi: Cieszkam, że szczurcie lepiej :loveu: A to frajer :angryy: Mój znajomy, który jeździ chyba najlepiej ze wszystkich, których znam, zdawał 7 razy :-o Koleś jeździł z rok bez prawka, na jazdy i egzaminy przyjeżdżał autem :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi: Też znam takie przypadki..mój kolega jeździł samochodem od 12 roku życia, ojciec go wsadzał w samochód i miał się uczyć. Później jak był starszy to wyjeżdżał na miasto itd, ale oczywiście zdał za 3 razem albo 4. W Polsce wyczuli zarobek i dlatego tak się dzieje...przecież w realnym życiu jak się źle zaparkuje to kręci się aż się uda dobrze stanąć, jak zgaśnie samochód to też nic nikomu się nie stanie...ale nie bo oni oczekują perfekcyjnej jazdy od ludzi którzy mają za sobą 30 godz. spędzonych w aucie, którzy muszą 2 miesiące czekać po skończeniu kursu na egzamin :roll: dla mnie to troszkę zajeżdża paranoją :eviltong: Gdyby wszyscy kierowcy mieli takie problemy jak np. otarcie felgą o krawężnik to sądzę że świat byłby idealny a samochód stałby się najbezpieczniejszym środkiem transportu. [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: witaj córeczko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Mamuniu :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie no o gratiskach myślą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zdasz .;).....a swoja drogą to matoł pewnie nie wiedzial do czego się czepić a musial wykonać plan oblanych :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]no co, pocieszający jest ten 13 raz :evil_lol::evil_lol: z kim bym nie rozmawiała to każdy mówi że się czepił o byle co :eviltong: pewnie zauważył że tak świetnie jeżdżę i bał się że większego błędu nie popełnię :evil_lol::evil_lol: nie ma to jak skromność :) :diabloti: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon'][URL]http://images31.fotosik.pl/12/64e3765c0f7994d5.jpg[/URL] dziołchy ... ale przynudzacie:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]rzeczywiście muszą przynudzać :evil_lol::evil_lol: śmiesznie wyszło to zdjęcie :) [/B][/COLOR] -
[quote name='evaxon']ja to sie czasami zatsnawiam ktory z tych dupkow jeżdzi idealnie:roll: nastepnym razem si euda :)[/quote] [COLOR=Olive][B]ja też się nad tym zastanawiam :) no nie ma innej opcji, musi się udać :evil_lol::evil_lol: ponoć do 3 razy sztuka ;) [/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]Są tez pozytywy :) Koleżanka przyjechała po mnie, wróciłyśmy do głównego autobusem a później nie chciało nam się czekać na kolejny busik więc zrobiłyśmy sobie około godzinny spacer do domów :) Słoneczko ślicznie świeciło, szłyśmy przez park...posiedziałyśmy na ławce w parku i było miło. Taką jesień to ja lubię...złote drzewka, słońce i lekki mrozik :) Kilka fotek...robionych z telefonu więc jakość pozostawia wiele do życzenia :) [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3464/dsc02578ef9.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1957/dsc02575sj2.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]Ta reklama mi się podoba :evil_lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3617/dsc02579dr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6614/dsc02583ut2.jpg[/IMG] No i coś dla miłośników Małpich Gai :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2653/dsc02585it4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: Co tam słychować? :) Przesyłam troszkę słoneczka, które obecnie już się schowało ciut ale zgarnęłam troszkę do kieszeni i rozdaję tu i tam ;) :evil_lol: Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='maciaszek']Wcale, a wcale nie mamy takiego zamiaru :). [/quote] [B][COLOR=Olive]Cieszę się więc bardzo :) :multi::multi: Przybywam żeby się przywitać i zobaczyć znów białaska :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://images31.fotosik.pl/10/aa2d309ca490f691.jpg[/url] :loveu::loveu: jaka mina...jak "zbity" pies :loveu: idzie się zakochać w tej pomarszczonej mordce :) [/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Widzę że Klocek rwie się z pomocą przy malowaniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witam i Pozdrawiam :multi: :loveu: [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hehe, żółtki górą! :multi: niee.. czarny nie czuł się samotny :lol: jemu podoba się każdy pies, który się porusza :evil_lol: a jak już biegnie, to uuuu... :evil_lol: :diabloti: on by się bawił z każdym i dobrze się czuje w towarzystwie;) no bo.. niby czego ma się bać :cool3: nawet jak Zuzka na niego warczała i kły szczerzyła (co jej się po raz pierwszy zdarzyło) no ale... przez długi czas bała się go, że on taki wielki... to Tofik był wielce zdziwiony, czemu to tak i czemu Zuzka nie chce się z nim bawić... robiąc miny w stylu "o co common?" :evil_lol: [/COLOR][/B][B][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Nie no co za niedobrota z tej Zuzki ;) :evil_lol: Jak ona mogła szczerzyć kły na takiego przystojniaka :evil_lol: Może Zuzka nie jest jedną z tych babek, która lubi wyższych od siebie facetów ;) :evil_lol::evil_lol: Cześć i Buziaki :loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Kto to widział żeby pies: zjadał kapcie ;) [url]http://images34.fotosik.pl/12/364c824849faac10.jpg[/url] na łóżku leżał ;) [url]http://images33.fotosik.pl/12/5f71b37dd80ad7b0.jpg[/url] i żeby wszystko to mu na sucho uchodziło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chociaż z Tigry zamiłowaniem do wody to raczej na mokro jej to uchodzi :evil_lol: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam Mamuniu :multi::multi: Dopiero teraz tutaj zawituję ale lepiej późno niż później ;) :evil_lol::evil_lol: Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Jak zwykle dużo super zdjęć :) jest na czym oko zawiesić :loveu::loveu: [/B][/COLOR]