Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Też bym kiedyś sobie wybyła na taki festiwal, z pewnością było fajnie i głośno więc to co ja lubię :evil_lol: :diabloti: ten pan na wokal :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='groszek83'] Witam [/quote] [quote name='Paula_'] Witanko :multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='AśkaK']Hej JonQuilla!:p Ale fajna galeria!:loveu: Najbardziej mi się podobało wspólne siedzenie przy kompie!:lol: I uściski z małą Oliwcią!:loveu::loveu::loveu: A Salsa jest jak nasz Rudasek - 22 kg i ciutkę ponad 50 cm w kłębie.:p Słodka dziewczyna! Mizianko i pozdrowionka!:p[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam Cię u Nas po raz pierwszy, mam nadzieję że nie ostatni ;) Mizianko było i pozdrowienia lecą w Waszą stronę :loveu: [/B][/COLOR] [quote name='Paula_']A mi mówią, że Maksiu jest mały :roll: 53 w kłębie i 30 kg :cool1: Ale musimy zrzucić ze 2-3 kg, znaczy Maksiu, bo ja muszę z 10 :evil_lol: ;)[/quote] [COLOR=Olive][B]Jak dla mnie Maksik wygląda bardzo dobrze :loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]to Ja:diabloti: powiedz..........co robisz ze Salsa taka figurkę ma??? jakoś Lucjędy nie mogę odchodzić................żarłok z niej straszliwy:cool1:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]ona sama dba o swoją dietę...zjada wszystko co znajdzie na podwórku, pochłania duże ilości trawy, w domu każdy ją futruje wszystkim co tylko znajdzie się pod ręką i suchą karmę zjada w małych ilościach bo woli nasze jedzenie, no chyba że karma jest kocia....kot musi szybko zjadać ze swojej miski bo jak Salsa wkroczy to niestety miskę opróżni. Kot je dla kastratów jedzenie więc może w tym tkwi sekret :evil_lol::evil_lol: ;)[/B][/COLOR]
  3. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B]jupiii jupiii chcesz kosteczke??[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]kosteczkę? chętnie :) ale nie więcej...nie chcę Cię objadać z poczęstunku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B] ołł jeeee i cała dla mnie???[/B][/COLOR] :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool:[/quote] [COLOR=Olive][B]oczywiście że tak :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B]bluze widzialam :p a teraz chcem cekoladke:loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B] a proszę bardzo...czekoladka dla Ciebie :) [/B][/COLOR] [IMG]http://www.mitoledo.com/Donaire/Fotos/Chocolate.png[/IMG]
  6. [COLOR=Olive][B]cóż za ładna liczba 666 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='evaxon'][COLOR=Magenta][B] mam ochote na cos dobrego:roll: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Zapraszam więc na czekoladę :):evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]Moje siedzenie przy kompie praktycznie niczym się nie różni od Twojego...no może tym że Salsa to nie bullek :evil_lol::evil_lol: Ależ z Bułeczki osiłek (osiłka) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  9. [quote name='evaxon']co kupilas co kupilas? poka poka:diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][B]kupiłam jedną bluzę, fundusz nie pozwolił mi na więcej :shake: a przymierzałam dwie i jedna miała [COLOR=Orange]O TAKI [COLOR=Olive]kolor a to mój ulubiony :loveu::loveu: ale po namyśle stwierdziłam że mam podobne bluzy tylko w innych kolorach więc wzięłam takową: [URL="http://img181.imageshack.us/my.php?image=dsc03231rx2.jpg"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2584/dsc03231rx2.th.jpg[/IMG][/URL] Dodane ;) Będę miała kurciakową bluzę [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Olive][B][COLOR=Orange][COLOR=Olive]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Olive][B][COLOR=Orange][COLOR=Olive]:loveu:[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Olive][B][COLOR=Orange][COLOR=Olive]:loveu: fundusz się znalazł :) [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']ale czas zeby z rana na dogo zajrzec to byl? UZALEŻNIENIE!! :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]:evil_lol: jestem niewinna :) Ja z rana zawsze muszę posiedzieć na kompie bo tak się już zaprogramowałam :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: widzę że pieski się ładnie w berka bawią :evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]Przywituje się ładnie z Wami :multi::multi: :loveu:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [url]http://img89.imageshack.us/img89/6480/sl276221pi2.jpg[/url] to sie nazywa zapewnienie sobie bezpieczeństwa w trakcie snu :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]nie mogę się wiec doczekać tych 10000 fotek ;) :evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][B]Przybywam żeby się przywitać z Tobą Basiu Basięcjo ;) i z Zuzą Zuzęcją :evil_lol::evil_lol: :loveu: buźka :loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi: tak patrzę i stwierdzam że Axa ma ładnie skopiowane uszka :loveu::loveu: Buziaki dla ślicznotków :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B]Cześć :) Kiedy będą zdjęcia Pimpka? :loveu: [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][B]Witam :loveu::multi::multi: Uściski dla Was :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][B]Znów jesienne wydanie Tigry i niestety tym razem nie ma kąpieli :shake: albo ja coś pominęłam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Buziakuje a później wpadnę na ciut dłużej :) [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Buziaki :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]wszystko inne to wiem... ale... chciałam zapytać o obwód głowy, bo nie jestem pewna... mierzy się pod szczęką i za uszami? [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]ja mierzyłam pod szczęką, przed uszami :) [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:Witanko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Witaj :loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] witaj....................:multi:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='evaxon'][B]hejkaaaaa:multi:[/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :):multi:[/B][/COLOR] [quote name='zuzolandia'] buzioleeeeeeeeeeeee[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć i także ślę buziole :loveu: Już po szkole :multi: żeby odreagować ;) z siostrą wybieramy się na małe zakupy :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Paula_'] Witanko :multi: A tak z ciekawości, ile Salsa ma w kłębie i ile waży? :razz:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Salse niedawno mierzyłam całą...tak dla ciekawości i porównania ;) z rasowymi AST'ami...no i jest drobniejsza od rasowych w swoim wieku, jednak skóry na niej jest jeszcze sporo do napełniania się więc zobaczymy jak to z nią będzie :evil_lol: ;) [/B][B] obwód głowy.........40cm obwód kufy ..........23cm obwód karku.........44cm obwód klatki..........63cm obwód talii.............48cm wys. w kłębie.........50cm szer. klatki.............23cm szer. głowy............15cm waga.....................20kg [/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B] Ja zaraz padnę i zasnę na stojąco, leżąco lub w jakiejkolwiek innej pozycji :roll: dajcie spokój kto to wymyślił żeby tak wcześnie trzeba było iść gdzieś :evil_lol: [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][B]jak ja lubię zdjęcia Twoich pociech :loveu::loveu::loveu: nigdy nie mam dość :) jeśli o kolczatkę chodzi to Salsa ma identyczną jak Lalka :) i też ma tendencję do nagłego wyrywania się w przód :evil_lol: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...