Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Przychodzę spytać co u Was Panienki :) [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][B]no tak jeśli się ma nawet koleżankę kilka razy większą od siebie to jak małe zabawki mają ją cieszyć :evil_lol::evil_lol: Poczochraj Kudłacze :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][B]o hooo widzę jeszcze więcej fotek po malowaniu :loveu::loveu: i brudnego Klocka :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B]oraz troszkę Salsy :) No więc tak wygląda moje siedzenie przy komputerze [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4756/dsc03203am4.jpg[/IMG] albo wersja równie wygodna :) na leżąco [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6858/dsc03213ke4.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/430/dsc03219pw4.jpg[/IMG] i jak tutaj człowiek ma cokolwiek zrobić :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9597/dsc03208kw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/2619/dsc03212li1.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][B]Przyniosłam dzisiaj tutaj troszkę Shiro :) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1870/dsc03118xr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2628/dsc03123go2.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4870/dsc03135iu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2595/dsc03141zv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5899/dsc03164fs0.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  6. [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]powitanko poranno-południowe:cool3:[/COLOR][/B][/quote] [quote name='evaxon']hehe czesc zapominalska:multi::multi::multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Wam :multi::multi::multi: Na szczęście idąc do szkoły już kluczy nie zapomniałam ;) [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][B]ale jesiennie :multi::multi: i ile hubów ;) na drzewie :evil_lol: ucałowania dla głównej modelki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]a ja mam takie pytanie...[/B][SIZE=1]wybacz jeśli [/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Olive]jest głupie [SIZE=2][B]:oops: no więc czy Figaro już zawsze będzie miał podklejane uszy żeby się trzymały czy z czasem nie będzie już to potrzebne? ;) [url]http://images32.fotosik.pl/15/7a261774cf37c5c9.jpg[/url] piękne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  9. [COLOR=Olive][B]i znów Ozzy klejnotami się chwali :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='evaxon'] niee kotka nie mam :placz: ale mialam :loveu: [/quote] [COLOR=Olive][B]mogę odstąpić Ci kotka :evil_lol: ślicznego Kiciusia miałaś :loveu::loveu: zawsze marzył mi się czarny cały kotek :) [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]Widzę jakąś walkę i to już taką konkretną ;) Siakieś dwa czarne charakterki ;) się podgryzają [url]http://images33.fotosik.pl/16/b1c9ffd1b758f017.jpg[/url] pięknie się komponują :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]Salsa jest mixem AST'a i od kiedy ją przywiozłam chodzi za mną jak cień...chociaż już teraz mniej (na szczęście). Słucha się także głównie mnie...wszyscy mogą jej mówić po kilka razy żeby coś zostawiła, zeszła itd, itp...ja powiem raz i powtarzać nie muszę. Na mizianki chodzi do wszystkich ale tylko przy mnie wie kiedy przegina a robi to dość często bo bardzo się emocjonuje podczas gdy ktoś jej okaże troszkę zainteresowania. [/B][/COLOR]
  13. [quote name='Alicja']:multi::loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:Doberek moja zapominalska córeczko:p :evil_lol::evil_lol::evil_lol:to wczoraj widać był taki zapominalski dzień;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]ja jestem opóźniona, dzisiaj dopiero syndrom alzheimera mi się włączył :evil_lol:[/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: ;) [COLOR=Olive]Cześć mamuniu :) [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]:multi:[FONT=Arial][/FONT]
  14. [quote name='Lenorka']Oj, ja bym chyba nie chciała żeby taki potworek wyskoczył na mnie z morza :shake: Choć piękny to jednak w bikini i na bosaka nie czułabym się bezpiecznie ;)[/quote] [B][COLOR=Olive]a tam od razu w szczegóły się wdajemy :evil_lol::evil_lol: ja mam w zwyczaju po plaży cały rok chodzić obłożona gąbką ;) Witam :) [/COLOR][/B]
  15. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Buziaki z rana przesyłam :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]cześć, cześć, cześć :multi: udanego dnia:loveu: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/11D.jpg[/url] hmmm zabawka większa od Fruzi :evil_lol::evil_lol: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][B]strasznie podoba mi się kolor ścian :loveu: Klockowa to kiedy mogę się wprowadzić? ;) :evil_lol: Witam :multi: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][B]Witam z rana :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Paula_']Witanko :multi: Pozdrawiamy kwiatuszkowe dziewczynki :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Hmm...ja normalnie jestem dobra :evil_lol: Chwilkę po 7 poszłam z psem na dwór i zapomniałam kluczy oraz telefonu z domu wziąć. U mnie zazwyczaj ktoś jest w domu bo mieszkamy sobie licznie ale dzisiaj rodzina cała w pracy i jest tylko dziadek, który śpi a do tego jest przygłuchy i nie usłyszy dzwonka do drzwi. Po chwili namysłu poszłam do sąsiadki i dobrze że pierwsze drzwi u mnie można każdym najprostszym kluczem od chociażby szafy ;) otworzyć bo bym siedziała jak taki debil na schodach [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B] Jeszcze troszkę i głowy zapomnę...bo to nie pierwszy raz i zawsze jak zapominam kluczy to akurat sam dziadek jest w domu :diabloti: :evil_lol: [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]:loveu::loveu::loveu: ohhh ale białasów się posypało :) na dobry koniec dnia miło popatrzeć na taką rażącą w oczy biel :evil_lol::evil_lol: Bazyl jest cudny...zresztą potwór z morza także, mam nadzieję że kiedyś jak będę na plaży to na mnie wyskoczy taki potworek ;) [/B][/COLOR][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B] Pozdrawiam i Dobrej nocy życzę :) [/B][/COLOR]
  22. [quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]och.. żonkilko.. uważaj na paluszki ;) a jak zsinieją i odpadną? :cool3: :evil_lol: a gotówka.. noo.. niestety to problem jest... nie jest to tani zabieg:roll: ale trzeba... wolę wcześniej niż później... mała wystarczająco ma dużo siły... a wizja bandy napalonym psiurów lecąca za nami jakoś nie napawa mnie optymistycznie :cool3: :razz: [/COLOR][/B][B][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Bez obaw nie odpadną :evil_lol::evil_lol: No my już mamy za sobą pierwszą cieczkę, także do kolejnej jeszcze troszkę czasu jest ;) Najgorsze było to że jak psy za nami szły to Salsa chciała się z nimi bawić i ciągnęła do nich, a im tylko jedno w głowie było i trzeba było ciągnąć ją wręcz po chodniku bo nie dało rady inaczej. Liczę na to że w przyszłym miesiącu pieniążki będą i będziemy mogli Salsie wyciąć to i owo :evil_lol: ;) Dobranoc i Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][B]co tutaj za śpioszka ja widzę :) :loveu: i siakieś bloki ;) :evil_lol: [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]i znów Franio ze swoją koleżanką Klementynką :multi::multi: hmm...bieduli ktoś coś dziwnego na grzbiecik założył i teraz ona nie wie co ma zrobić żeby to zdjąć :) [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...