Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Dostałam nowe zdjęcia ze spacerku 7 października :) :multi::multi::multi: [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8958/ss850226cu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6982/ss850215fr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/1672/ss850248fs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6457/ss850218as4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2091/ss850224tf3.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  2. [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :) ja wprawdzie spóźniona, ale wypić zawsze można :evil_lol: :drinking:[/quote] [B][COLOR=Olive]szczególnie denaturat :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ---> [/COLOR][/B]:drinking:
  3. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]No tak tak! to zdrówko żonkilko:drink1:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Zdrówko Emi [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:drink1:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Wchodzę i już pierwsze zdjęcie mnie rozwaliło [url]http://img343.imageshack.us/img343/2349/legitymacja2ni9.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: jak tu nie kochać takiej ślicznoty :) Lenka jest cudna :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  5. [B][COLOR=Olive]a niech to faktycznie się już nie zmieściłam :multi::multi: ale ja świętowałam już na 96 stronie i teraz na 101 więc i tak jest dobrze :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  6. [quote name='Vectra'] Ciężko będzie utuczyć kangura ;) to jest pitbull z krwi , kości i mentalności :evil_lol: Franek jest tornado , ale Klementyna to huragan :crazyeye:[/quote] [B][COLOR=Olive]czyli to nie jest staffik? :evil_lol::evil_lol: ale różnorodność :loveu::loveu: podtuczysz ją :) jestem pewna że zaraz nadrobi w boczkach :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  7. [quote name='evanescence'][COLOR=DarkOrange]a może chcesz rudego Kotka[/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Chcieć to ja chcę wszystko co ma cztery łapki i jest puchate ;) :evil_lol: ale ja mam szarego kotka, który jest agresorem i nie zgadza się nawet z własnym sobą :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]Hej Hej Hej :multi::multi: no i doczekałam tej 100 stronie :multi::multi::multi: :laola: :knajpa::cunao::drink1: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]Czas na kilka zdjęć :) mało bo mało ale lepsze to niż nic ;) Więc nie ma to jak: miłość :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7725/10261043yi0.jpg[/IMG] ciepło :eviltong: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/381/18217321bc5.jpg[/IMG] ciepło x2 ;) [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1428/42456493rz2.jpg[/IMG] wygłupki :evil_lol: [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4412/91552763td4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  10. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: widzę śliczniutkie zdjęcia Dilerka i stwierdzam że on strasznie lubi pozować tyłem do zdjęć :) [/COLOR][/B]
  11. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Trzymam kciuki żeby Łobuzica jak najprędzej przestała broić i żeby już nic jej ani w łapkę ani w nic innego nie wlazło. Powodzenia, mam nadzieję że jak najszybciej łapka wróci do normalności :) Buziaki Dziewczęta :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: i tutaj widzę moje pluszaki kochane :loveu::loveu::loveu: ostatnio jak byłam w Ikei to nie chciałam odejść od kosza z tymi szczurami :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][B]Cześć :) Czy Ty w ogóle wiesz co robisz? Toć pewnie Bułka zabije te biedne małe pieski ;) Tutaj już się maluch poddał [url]http://images24.fotosik.pl/102/5c33f40f17fa5b57.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]Ile zdjęciów :multi::multi: ;) No i ruda Kicia ;) uwielbiam rude koty :) Cześć i Pozdrowienia :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [B][COLOR=Olive]Ale dupa, ale dupa ... przyszłam i już po 1000 :eviltong: ale ja i tak poskacze :multi::multi::multi: i wypije za to :) :drink1::knajpa::laola: [/COLOR][/B]
  16. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/2H.jpg[/url] pobaw się, pobaw :) a myślałam ze to jest na odwrót...że Fruzia skacze i chce się bawić a Zuza jej nie dostrzega czasami :evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  17. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: Widziałam foteczki śpiących psiaków i nie śpiących psiaków ale teraz pozachwycam się Klementynką :) [url]http://images24.fotosik.pl/102/f1c1e1a36668c366.jpg[/url] ślicznie tutaj wyszła :loveu: [url]http://images22.fotosik.pl/186/15bcbde9d4bfafcd.jpg[/url] super że babki sobie uszy odgryzają ;) :evil_lol::evil_lol: a serio to fajnie że się akceptują :multi::multi::multi: Niech no Klementynka tylko troszkę na wadze przybierze i będzie z niej pies na medal :loveu::loveu::loveu: bo już teraz chwyta za serducho :) Uściskaj swoje stado :) :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  18. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Ale z Pimpka czyścioch :) no no no :loveu::loveu: Fajne te Twoje zwierzaczki nie ma co :) Salsa miała dwa razy taką samą adresatkę tylko w innym kolorze i też dół odkręcał się i gdzieś wsiąkł :) [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][B]Cześć :) Nie ma to jak pies znający się na wszystkim [url]http://images23.fotosik.pl/102/e39c7c55b024bcf2med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  20. [B][COLOR=Olive]Cześć mamuniu :multi::multi::multi::multi: CO JA TUTAJ ZNALAZŁAM :multi::multi: Tyle fajnych fotek Ozziego i nie tylko a między nimi coś mojego ulubionego :loveu::loveu::loveu: [url]http://images11.fotosik.pl/99/286493db0d0b7e48.jpg[/url] :loveu::loveu: MAM TAKIEGO :multi::multi::multi: zabójczy mój ulubiony pluszak :loveu: <wariatka szczurza> [/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: Lessie wróć :loveu: i tropiciel doskonały :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  22. [quote name='evaxon']doberek :multi:[/quote] [quote name='paula_z']Wieczorne witanko[/quote] [quote name='dealer']czesc zonkilku:p[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witam z raneczka :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='drzalka']Witamy :multi::multi::multi: Masz śliczniutka suńke :loveu: Wicej fotek prosimy :eviltong::p[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam wszystkich cieplutko dopiero teraz :multi::multi::multi: drzalka milutko że nas odwiedzasz :) :multi: U moich szczurków jak nie urok to sraczka :-( a właściwie u Dewi. Najpierw ten nieszczęsny nowotwór, teraz mi łysieje :-( W niedziele rano wzięłam ją na rączki patrze a ona ma łyse placki za uszkiem i na łopatkach, oczywiście jeszcze strupy...dzień wcześniej rano nie miała :roll: Obmacałam gęste futro Shiro i wymacałam też strupki. W niedziele weterynarzy brak więc dzisiaj po szkole poszłam i wzięłam Ivomec. Właśnie im zakropiłam na kark żeby pozbyć się świńskich pasożytów :angryy: Dewi od małego ma jakieś problemu z futerkiem...jak ją wzięłam to długo na czubku głowy nie miała tej "długiej szczeciny" miała sam szary milutki meszek...teraz ma tak przez pół ciałka i jeszcze te łysinki :( mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy. [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/7328/93189382kj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2115/65096462ii6.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  23. [quote name='evaxon']moje rece bardzo czesto tak wygladaja:evil_lol::evil_lol::evil_lol: witanko:multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]dobrze wiedzieć że nie jestem sama :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi: [/B][/COLOR] [quote name='mia_mia']jaki szczery usiech na pierwszej fotce:cool3:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam Ciebie u Nas :) :multi:[/B][/COLOR] [quote name='paula_z'][URL]http://img263.imageshack.us/img263/669/78260849tn0.jpg[/URL] mój przodozgryzik kochany :calus: :loveu: [URL]http://img124.imageshack.us/img124/9543/43457622sv8.jpg[/URL] przemoc w rodzinie :evil_lol: ;) Witanko kwiatuszki :multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi::multi: Przodozgryzik jest najlepszy :multi: Zależy jak patrzysz...przemoc w rodzinie wychodząca ode mnie czy od Salsy? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=Olive]:roflt::roflt: hahaha...zabiło mnie to zdjęcie z jajkami :eviltong: do mordki jej w chustce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :) [/COLOR][/B]
  25. [COLOR=Green][B]Witam Cię Basiu Zuzkowo a Zuzkę witam Basiowo :multi::multi: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...