-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Wygłaskaj ode mnie tego czarnego :) co to tak milutko się bawi :loveu::loveu: rozkoszny "malec" ;) :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]:loveu::loveu: ahhh...za każdym razem się zako****ę od nowa :) [url]http://images34.fotosik.pl/2/deda0425e2fe9379.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: świetne zdjęcie :) [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol: ale się uśmiałam z tego zdjęcia --> [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1107.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Zuza to straszny żarłok...nawet kolegów od zabaw chce zjeść :loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :) Widziałam zdjęcia :loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/1/b80d2b7cfc0fdb1c.jpg[/url] :multi::multi: świetnie panny razem wyglądają :loveu: [/B][/COLOR] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dobrze że wcześniej nie zaglądałam jak ICH zwyzywałaś :diabloti::diabloti::diabloti: ale dzis jestem ale ino na momencik... dogo muli.. melduje że żyje i że pamiętam o WAS :loveu: buziaki śle ... jak rzuce prace bede tu częściej :roll:[/B] [/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :multi: Cieszę się że pamiętasz o Nas :evil_lol: jestem grzeczne dziewczę i nikogo nie wyzywałam :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Buziaki :) :loveu: [/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Sio, sio, wstrętne pasożyty :angryy: Może Dewi spadła odporność po ostatnim razie i coś się przywlekło, a Shiro się zaraziła :hmmmm: Nadal zdrówka dla szczurciów :kciuki: :loveu: Pozdrawiam :hand:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi: Mamy problem z pasożytami około 2 razy w roku...nie mam pojęcia od czego :roll: zazwyczaj wystarczy zakropić im Ivomec i wszystko wraca do normy. Dewi zawsze miała dziwne futerko bo gdy się pojawiały strupki to od razu gubiła troszkę futerka z główki ale nigdy łysych placków nie było...więc może faktycznie osłabiony ma organizm po tym co się z nią działo w ostatnim czasie. No i do młodzieniaszków też już nie należy...w styczniu skończy 2 latka. [/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko poranne:multi::loveu::multi: w krainie Salsy i szczurasków[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: Pozdrawiam i cmokam :loveu: [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Dziękuję za kwiatuszek :multi: Coś na wzór żonkilka dla Wszystkich :loveu::loveu: [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Przyroda/Kwiaty/15.gif[/IMG] Miłego dnia Wam życzę :loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Witam :) Widziałam foteczki :loveu: [url]http://images22.fotosik.pl/193/89fdbeed08cb5b1c.jpg[/url] zabójczy wzrok Tigrosława ma na tej fotce :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi: To zdjęcie wygląda jak fotomontaż ;) :evil_lol::evil_lol: Cudowne jest [url]http://images25.fotosik.pl/102/d512b95a7029562f.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: jakie psioki świetne :) Dobranoc i sUotkich ;) :loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam :) Ruda Kicia jest fajowa :) [URL]http://images24.fotosik.pl/103/acd211c7890b850b.jpg[/URL] tutaj troszkę mi lewka przypomina :loveu::loveu: Dobranoc :) :loveu: [/B][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam wszystkich wieczorową porą :multi::multi: [url]http://images11.fotosik.pl/102/1f95505b46e1b2ba.jpg[/url] zabójczo fajne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: Dobranoc :loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Nie mogę patrzeć na te walki psów :) ;):evil_lol: Psy się zagryzają na Twoich oczach a Ty im fotki pstrykasz ;) :evil_lol::evil_lol: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img003.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Widzę że Ozzy także lubi się chować na spacerach [url]http://images28.fotosik.pl/103/6dedd75b141a7f66.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: długo zajmuje Ci znalezienie go? ;) Dobranoc :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]No proszę ale Bułka ma przystojnego kolegę...co prawda mordki nie pokazał ale może się doczekam :) Pozdrowienia :) [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] roboty to ja im nie zazdroszcze , pograbie chwile kawałek podwórka mam dość ,a co dopiero tak grzebać w ziemi od rana do nocy :shake: witaj [/quote] [COLOR=Olive][B]nie no roboty też nie zazdroszczę bo ja też w ziemi dłubać nie lubię...ale chodzi mi o takie mieszkanie na wsi w sensie tylko mieszkania :) domek, mały ogródek i koniecznie niedaleko las i jezioro :evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Nie no nie :) :evil_lol::evil_lol: żeby to psu nawet w trakcie robienia klotza pstrykać fotki...toć to szczyt :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Mam pytanie, mam pytanie :evil_lol::evil_lol: Kiedy mogę przyjeżdżać zrobić sobie śliczny tatuażyk ;) :evil_lol: [/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witanko:) dla porównania... u mnie kosztuje 300-350 zł, jak na tak dużą suczkę wiem, że taniej też robią... w innych lecznicach... ale tu u nas nowoczesna metoda, nie rozcinają pół brzucha... widzę, że profesjonalnie podchodzą do wszystkiego, mają też szpital... więc... wolę zapłacić więcej niż mniej i mieć pewność, że wszystko będzie gites malina:) [/COLOR][/B][B][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]To w sumie cena taka sama bo mi wczoraj powiedział weterynarz że jak na Salsę 350zł i też właśnie metoda tzw. haczykowa czyli przez malutki otwór i co najlepsze szycie jest kosmetyczne co sprawia że Salsa nie będzie sama próbowała szwów wyjmować więc powiedział że kołnierz będzie zbędny. Wypytałam także o to znoszenie psa ze schodów itd. powiedział że przy takiej metodzie suki bardzo szybko wracają do normalności i że znoszenie psa ze schodów też jest zbędne. Co prawda Salsa waży tylko 20kg ale mimo to nie uśmiechałoby mi się jej znosić...bo ona się strasznie rzuca jak się bierze ją na ręce więc pewnie przy pierwszej próbie spadłabym ze schodów :eviltong: [/COLOR][/B] -
[quote name='dealer']alez tu zafocone:multi:dzien dober:p[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :)[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]I co u szczurasków....:razz:...co to za paskudztwo się doczepiło:shake: śpioszek :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/1428/42456493rz2.jpg[/URL] spacerku zazdraszczam :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) Jakieś pasożyty najwyraźniej. Ciężko jest stwierdzić czy jest lepiej, trzeba poczekać zanim zobaczy się efekt...jak na razie szczurki się nadal drapią :( a Dewi wygląda strasznie :shake: Mam nadzieje że zakrapianie pomoże bo nie chcę żeby znów zastrzyki dostawała. Po operacji dostała trzy bardzo bolesne zastrzyki domięśniowo i miała problemy z chodzeniem :roll: co prawda to dostałaby podskórnie ale nie chcę jej kłóć i tyle. [/B][/COLOR] [quote name='evaxon']ale spacerowy super:placz: ja tez chce plaze:placz: czesc:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :) Cieszę się że Zuzka nie ma już tego świństwa w łapce :) i oby nie okazało się że coś tam zostało ;) No i Zuza to kawał baby :evil_lol: Ja wczoraj byłam u weta i też wypytywałam o sterylizację...ale jeszcze nie wiem kiedy co i jak :) Powiedział że będzie miała szycie 2/3cm i też będzie w stanie sama chodzić itd. Tak dla porównania ile u Ciebie sterylizacja kosztuje? :) [/B][/COLOR] -
:multi: [COLOR=Olive][B]Jestem i mówię wszystkim tutaj Dzień Dobry :) życzę miłego dnia i daje buziola :loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no młodzieży .......co za pijaństwo ;)...........:knajpa: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]nie co dzień zdarza się taka okazja :) że u Klockowej 1000 wyskakuje :) więc należy balować przez minimum kolejne 10 stron :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Przyszłam rano żeby zaśpiewać :evil_lol::evil_lol: Hej dziewczynoOOO spójrz na misiaaaAAAAaaa On przypomni, przypomni chłopca Ci NieszczęśliweeegooOoo białegooOOo misiaaaaAAAAaa który w oczach ma tylko szare łzy ... ahh...taaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Buziak :) :loveu: [/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Wieś i wieśniacy którzy utrudniają mi spacery bo się szlajają po polach :mad: ile można zbierać plony ? [/quote] [COLOR=Olive][B]jak Ty mówisz na ciężko pracujących ludzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;) ślicznie tam u Ciebie...chciałabym mieszkać na wsi :loveu: Witam :multi::multi: [/B][/COLOR] -
[quote name='paula_z']Cześć dziewczęta :loveu: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/1428/42456493rz2.jpg[/URL] moja słodka:loveu: a czemu uszka nie przykryte :diabloti: ;) Zdrówka dla scurek :kciuki: Nie znam się na chorobach szczurków, ale może tu znajdziesz jakieś porady [URL]http://sps.forall.pl/index.php[/URL][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Dziewczątko :loveu: uszy nie przykryte? bo odkryłam do zdjęcia :evil_lol: ona wchodzi zawsze cała pod kocyk albo kołdrę i na zdjęciu guzik widać :evil_lol: Dzięki za życzenie moim małym zdrówka :) Buziak :loveu: [/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witka[/B][/COLOR] [U][URL]http://img502.imageshack.us/img502/1848/74372561fg5.jpg[/URL] [/U] [COLOR=DarkRed][B]niezła z niej swiropatka:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]