Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Cześć :) Kurde co za temperamentna babka z niej...weszła mu na głowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img512.imageshack.us/img512/4048/dsc03817tj4.jpg[/url] [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][B]Hej :) :multi::multi:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Wymiziaj ode mnie Luśkę mocniutko :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: [url]http://images34.fotosik.pl/20/443039888ce77a03.jpg[/url] ależ on ma śliczne spojrzenie :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][B]cześć mamuniu :multi::multi::multi: nie mam czasu się tutaj długo rozglądać :roll: ale za to cieplutko pozdrawiam Was Sopotowo...niedawno wróciłam ze szkoły i jeszcze czuć ode mnie Sopot :evil_lol::evil_lol: ;) [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][B]Witam Was bardzo cieplutko :) ślę buziaki, miziaki i przytulam mocno :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: im więcej zdjęć Twojej watahy ;) tym bardziej się zako****e :loveu::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/103/04b5748690e84513.jpg[/url] super zdjęcie :) [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Tylko na chwilkę wpadłam ale za to fotki oglądnęłam :loveu::loveu: Miziam Tigre :loveu: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Wpadłam tylko na chwilkę żebyście nie pomyślały że zapomniałam :evil_lol: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: ale Vega ślicznie wygląda w tej bluzie...taki blokers ;) :evil_lol::evil_lol: Cześć :) :multi::multi: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Jak ma się dzisiaj Zuzka? Jeśli dobrze to dziś ją troszkę mocniej wymiziaj ode mnie :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]Widzę zdjęcia z kolejnymi wyznaniami miłości :loveu::loveu: ahhh...ale całuśny ten Twój Ozzy :) Witam :multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][B]Nie pokazuj takich filmików bo strasznie zazdroszczę :evil_lol: Axa to prawdziwa szczurza mama :loveu::loveu: Witam :multi: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B] Czekam na fotaski Tigry w nowej obroży ....:razz: ale nie powiem zeby róż był moim ulubionym kolorem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:... [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]no co Ty...nie lubisz różu? :evil_lol::evil_lol: dziwne, róż kochają wszyscy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][B]o proszę jakie seksowne skarpety z anty-poślizgiem moje oczy widzą :evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]Nie ma się co dziwić że nie jest zachwycona przez ten kołnierz, też bym nie była szczęśliwa jakby ktoś coś takiego mi założył...ale cóż jak mus to mus. No ja muszę się przejść jeszcze do weterynarza obok mnie i dowiedzieć się jak u niego wygląda sterylizacja...czy rozcina pół brzucha czy też przez małe nacięcie. Jeśli robi tą samą metodą co ten, u którego się wypytywałam to pójdę do tego bo trasa od niego do domu to 5 minut wolnym krokiem. [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B]Salsa też ma piłki spacerowe...bo inaczej by ich nie miała...ona zabawki rozwala w 5 minut więc ja bym zbankrutowała jakbym miała jej co chwilę kupować piłeczkę żeby móc jej porzucać na spacerze :evil_lol::evil_lol: chociaż ostatnio już częściej zadowala się kijami :)[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][B]Cześć Klocunie :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  19. [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3193/dsc03342sb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4091/dsc03343nl0.jpg[/IMG] [B][COLOR=Olive]i oto jest szczęśliwy koniec :multi::multi: za jakiś czas dodam jeszcze krótki filmik :) dodane: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=X1WI9v1co-w[/url] <-- filmik [/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=Olive][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/9636/dsc03323qg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7039/dsc03331rm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/9199/dsc03326bi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/135/dsc03335wy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5784/dsc03338ui6.jpg[/IMG] c.d.n [/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=Olive][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7126/dsc03318pj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/6168/dsc03313ur2.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/5650/dsc03319gx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7546/dsc03322bd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/6323/dsc03321jb4.jpg[/IMG] c.d.n [/COLOR][/B]
  22. [B][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1047/dsc03301do0.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/601/dsc03300pd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2872/dsc03303yk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/7315/dsc03311nx2.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7290/dsc03305zd2.jpg[/IMG] [COLOR=Olive]c.d.n[/COLOR] [/B]
  23. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1383/dsc03286pt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/2263/dsc03287av3.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4950/dsc03290km4.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5378/dsc03295rg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8097/dsc03291ha6.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][B]c.d.n[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]Mam dużo zdjęć :multi::multi: Właśnie wróciłyśmy z leśnego spacerku...Salsa oczywiście regeneruje siły podczas snu a ja powstawiam zdjęcia :) [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3520/dsc03254ak0.jpg[/IMG] Coś pies mi się zlewał z otoczeniem :) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3063/dsc03272rt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1623/dsc03281aq0.jpg[/IMG] [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2525/dsc03278xj3.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/270/dsc03282sx9.jpg[/IMG] c.d.n [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][B]jejQ, w tym kołnierzu z pewnością nie jest jej najlepiej ale z pewnością będzie wszystko dobrze i wkrótce się pozbędzie tego zadaszenia :) Mały ten otworek i do tego ładnie zszyty...mam nadzieję że tak samo spiszą się jak Salsę będą operować :) Czy Zuzka na własnych nóżkach doszła od weterynarza do domu? [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...