-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
jonQuilla replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :) Fajny filmik :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://images31.fotosik.pl/7/68b0c049870835e7.jpg[/url] JU TOKING TU MI??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Ale Luśka zdziera z siebie ubrania :evil_lol: Nudystka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]oooOO trafiłam na Klocka do góry nogami ;) :evil_lol::evil_lol: Będą piękne ściany jak Klocek zacznie malować...aż zazdroszczę ;) :evil_lol: [/COLOR][/B] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:u nas też już wczoraj posypało leciutko śniezkiem ...zaraz zniknął ale dal znać ze się na nas szykuje:-(.....a mnie jest szkoda lata :placz::placz::placz: WITANKO Żonkilko :loveu:z Salsunia i dziewczynkami szczuraskami :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :multi: Jedyna pociecha jest taka że skoro przybywa zima to zaraz będą święta, sylwester i nim sie oglądniemy będzie po zimie ;) Trzeba szukać pozytywów ;) :evil_lol: Wczoraj wygrzebałam moje muszelki i kamyki, które mi wszyscy przywozili z różnych wycieczek i sklepałam sobie coś takiego :loveu: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4189/dsc02999mm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2428/dsc03003um1.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć Basiu :) :multi: Wygłaskaj ode mnie mocno Zuzkę :) Buziaki :loveu: [/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :multi::multi::multi: Z sobotniego ranka życzę miłego Weekendu :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Cześć Paulinko :multi::multi: Głaski dla psiaczków i szczurków :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Remont czy nie blogasek był , jest i będzie ...i foteczki też :grins:... a narazie napiszę tyle , że Klocuś dzielnie pomaga w remoncie , kontroluje stan zerwanych tapet , wymiata je zza sprzetów , przegania pajączki ...generalnie nadzoruje całą prace :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...:hmmmm: ciekawam tylko jak będzie pomagał malować :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=Olive][B]To świetnie że z Klocusia taki pomocnik :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Z malowaniem tez pewnie sobie poradzi ;) :evil_lol::evil_lol: WITAM :multi::multi::multi: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Przychodzę weekendowo się znów przywitać :multi::multi: Cmoki :loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]Tigra zawsze się w wodzie babrze na spacerach? :evil_lol::evil_lol: Cześć :) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: To dobrze że Was nie zrzucają z łóżek...mnie raz Salsa zepchnęła :evil_lol: [/B][/COLOR]
-
[quote name='evaxon']doberek:multi::multi::multi:[/quote] [quote name='zuzolandia']dobrywieczorek LALUNIA ;-) buziaczki slodkie przesylamy !!!!!!!!!!!!![/quote] [quote name='Paula_']Witanko Salsowe :multi: :loveu: Pozdrawiamy z ponurej i mokrej stolycy :roll: Podobno u Was śnieg padał :-o [URL]http://img139.imageshack.us/img139/1742/dsc02946rt7.jpg[/URL] :grin: :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]Witam Witam :multi::multi: Racja coś tam padało wczoraj...u mnie głównie grad i deszcz ale jak szłam do szkoły to widziałam kilka zaśnieżonych samochodów i mi szczęka opadła :crazyeye: Grad momentami tak sypał że nic nie było widać...ja już nie chcę zimy :roll: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]:evil_lol: ale super te fotki przerobiłaś :) [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Lubię Was odwiedzać bo za każdym razem mam pewność że nowe foteczki będą :) :loveu::loveu::loveu: Buziaki :) :loveu: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :) Widziałam Śpiącą Królewnę (czyt. Królewicza) :evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/5/d92a6a7b6b590746.jpg[/url] a serio to gdyby Śpiąca Królewna tak spała to chyba bajka inaczej by się skończyła :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]:) o proszę jaki ja tutaj nastrój romantik ;) widzę :loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/5/44af819790c0311e.jpg[/url] fajne te świeczki...dają super efekt :) [/B][/COLOR] -
[quote name='zuzolandia']Hejka:loveu: to umaszczenie ulegnie zmianie :evil_lol: ponoc :evil_lol: jo sie niy znom ale fachowcy tak twierdza heheh:evil_lol::evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][B]nieee...jej nie może się nic zmieniać :evil_lol::evil_lol: zabroń jej ;) shih tzu mojej kuzynki jest calutki takiego koloru jak Fruzia ma na główce :) i od jej psiaka tak bardzo mi sie spodobały te maluchy :loveu::loveu: Zdrówka dla psiaczków :loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='dealer']dzien dobryyyyyyyyyyy:hand:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:skok z pufa ...czy przez pufa ;) [URL]http://img139.imageshack.us/img139/1742/dsc02946rt7.jpg[/URL] doberek :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :) :multi: a no z pufki zeskakiwała :) ona przeskakuje jedynie przez inne psy jak się z nimi bawi :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:witanko ........ty mnie nie strasz że nad morzem już mróz :crazyeye: Buziaczki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]no z 10 stopni jest pewnie ale jak dla mnie to mróz ;) i ja chodzę już w zimowej kurtce wieczorami...a co to będzie zimą :roll: :evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Przyszłam sobie tutaj potupać nóżkami :bigcool::Cool!: Miłego dnia życzę :loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
jonQuilla replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Super zdjęcia :) i także mnie zastanawia jak Ty wciskasz pieska do pralki :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1O.jpg[/url] :loveu::loveu: jak ona jest fajnie umaszczona :razz: [/B][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Miłego dnia i dobrego humorku :loveu::loveu: [/B][/COLOR]