-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[B][COLOR=Olive]Wiesz że za każdym razem jak tutaj wchodzę to nie mogę się nagapić na te Twoje kudłate piękności :loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/2A.jpg[/url] jaka Fruzia jest tycia w porównaniu do Zuzki :loveu::loveu: Uwielbiam je :) [/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi::multi: STO LAT STO LAT :multi::multi::multi::multi: Proszę aby ktoś mocno wyściskał, wytarmosił, wycałował i wymiział Klocuniusiusia ode mnie :) jeszcze raz :multi: STO LAT :multi: :Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: [/B][/COLOR][/CENTER] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :) U mnie w lesie też spotykam się z podobnymi wysypiskami syfu :roll: Ugłaszcz mocno Tigre :) Buziaki i Ściskaki ;) :evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Cześć Paulinko :multi::multi: mogę znów Ci postękać? ;) :evil_lol: kiedy będą zdjęcia? :loveu::loveu::loveu: Pozdrowienia :) [/COLOR][/B]
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
jonQuilla replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Widziałam fotki i podobały mi się :loveu: lubię takie zdjęcia :eviltong: Cześć :multi::multi: [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi: Znalazłam lewitującego Ozziego ;) [url]http://images22.fotosik.pl/182/7b12821fd77a0cb8.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Muszę to napisać... Wiesz obawiam się Ciebie mimo że dzieli trochę km ;) ten arsenał wygląda groźnie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi: Trzymam kciuki najmocniej jak to tylko możliwe żeby Lalka i Klementynka się polubiły baaa sądzę ze się pokochają :loveu::loveu: [url]http://images22.fotosik.pl/183/8eb50d4099f5d3e2.jpg[/url] :loveu::loveu: cudna jest...oddaj mi ją ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[quote name='Pimpek'][URL]http://img207.imageshack.us/img207/9379/48224996lv5.jpg[/URL] Zupełnie jak moja po zabawie z Pimpkiem :evil_lol: [URL="http://img124.imageshack.us/img124/9543/43457622sv8.jpg"]http://img124.imageshack.us/img124/9543/43457622sv8.jpg [/URL]Ale wyszło :evil_lol: [URL]http://img514.imageshack.us/img514/4375/46536109ku6.jpg[/URL] Jakie oczy :eviltong: [URL]http://img502.imageshack.us/img502/1848/74372561fg5.jpg[/URL] Jeeeeeeeeeej :lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :multi:[/COLOR][/B] [quote name='dealer']bhahahahaha ale fajne foty:evil_lol::evil_lol: witamy cieplutko:multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cieplutko ohh...tak to się przydaje w takie dni jak dzisiejszy :evil_lol: Cześć :) [/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:super ......:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img124.imageshack.us/img124/9543/43457622sv8.jpg[/URL] Zabawowa Salsa .....Ozzy tylko czasem ma takie napady wariactwa :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Alu :) Salsa czasami ;) często ma takie napady :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: ależ tutaj Dilerowo :loveu::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/101/c99055e3bb641306.jpg[/url] ślicznotek :loveu: [/COLOR][/B] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj wiedziałam że ze mną cos nie tak.....................dobrze że mi uświadomiłaś..............zaraz wygrzebie na złomowisku pól metra starego łańcucha, pończochy kawałek zamiast obroży i beczkę po ropie..........., bo jak ma być po wsiowemu to po co jej porządna buda???????? no to chlup w ten głupi dziób:knajpa::drinka: [/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]z Tobą bardzo coś nie tak ;) :evil_lol: Miejsce psa to buda...od momentu aż sam zacznie jeść stały pokarm (ziemniaki i kości). Jaką sensacje wywołał na wsi u mojego wujka jego pies...jak był młody to kombajn jakoś na niego najechał czy coś takiego, w każdym bądź razie piesek przeżył ale miał jedną z tylnych łap zmiażdżoną i trzeba było amputować. Wszyscy mówili że takiego psa by ubili a nie ratowali :roll: ehe też sobie chlupnę ;) może gardło przestanie mnie boleć [/COLOR][/B][COLOR=DarkRed][B]:drinka:[/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]ja niestety w ten week nie dam rady...a szkoda bo ostatnio było bardzo fajnie ale mam nadzieję że następnym razem się uda :)[/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]ahhh i znów zdjęcia :multi::multi::multi: dużo zdjęć :) czekam na dalszy ciąg :loveu::loveu::loveu: Buźka :) [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: Pimpkowy języczek zdecydowanie rządzi :evil_lol::evil_lol: [url]http://images22.fotosik.pl/171/32bde56d3fc46f90med.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Kiłi drugi pies musi być w typie bulla :diabloti::diabloti::diabloti:, a że moja corka nie może chodzić na spacery z Luską, no nie panuje nad nia (różnica 4 kg wagi, do niedawna Luska była cięższa).......zresztą nad nia nikt nie panuje prócz ,mnie więc padło na staffika oczywiście musi być szczeniaczek i piesek Luśka miała kiedyś wene na "nie lubie koleżanek" nie wiem czy jej to zostało czy nie, bo............nie widuje zadnych psów........tak jak pisalam na wsi patrza na mnie jak na wariata ze chcemy sie zaprzyjaźnić pies ma mieć swoje podwórko i szczekać........[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]też jakbym miała teraz brać drugiego psa to staffika :) Vectrowy Franio mnie zauroczył :evil_lol: :loveu::loveu: z bullowatych jeszcze pit ale red nose :loveu::loveu: podobnie znaczony jak ten ahhh... [IMG]http://www.classicpitbulls.com/images/MVC-006Sa.JPG[/IMG] i pomyśleć że kiedyś bullowate były mi obojętne :evil_lol::evil_lol: Witam :) :multi::multi: Pozdrowienia sobotnie :multi: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]a ja Cię witam żonkilko wczesną sobotnią porą:p dzień doberek:) nasza kruszynka wygłaskana ;) [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Teraz to i ja mogę się powitać w sobotni poranek :) :multi::multi: Cieszę się że Zuzka otrzymała od Ciebie troszkę mojej czułości :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] nie dam :eviltong: :eviltong: :eviltong: wg dokumentów jakie dali do Klementyny ,urodziła się ona 9.11.2006 Franio urodził się 6.11.2006 Ajda 16.11.2006 a Lala przybyła do mnie 24.11.2003 czyli niebawem potrójne pierwsze urodziny :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]Widzę że listopad rządzi ;) też jestem z listopada :evil_lol::evil_lol: :multi: no i czekam z niecierpliwością na tą niedziele :loveu::loveu::loveu: Witam :multi: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Ozzy, Ozzy wszędzie widzę Ozzego ;) :loveu::loveu: no i może jeszcze troszkę naszej polskiej jesieni oraz muchomorków :) Dobranoc :loveu::loveu: i kolorowych snów :) [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam późną porą :) Znów trafiłam na fajne zdjęcia :loveu: ja to mam szczęście ;) Wygłaskaj ode mnie "małą" ;) :evil_lol: Dobranoc :) :loveu: [/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Dobra Noc ;) :evil_lol::evil_lol: Jak się prześpię to nadrobię troszkę a teraz to tylko napomknę ;) [url]http://images22.fotosik.pl/178/491133e27c5b0758.jpg[/url] nie wiedziałam że Klocek to taki zwinny piesio :loveu: [/B][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://images11.fotosik.pl/96/c1e19590ec60a4aamed.jpg[/url] cóż za objęcia w czasie snu :loveu::loveu::loveu: Dobrej Nocki życzę :loveu: [/COLOR][/B] -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]plum plum boksie się kąpią ;) :loveu::loveu::loveu: Cześć :) i dobranoc jednocześnie :) :loveu: [/COLOR][/B] -
[quote name='evaxon']juz jest jutro :p czekam na foty :eviltong: aa no i sie witam :loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kiedy ja znajde chwile na nadrobienie.. póki co miziam łańcuszek i zmykam do domciu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]oj tam Klockowa dasz radę :evil_lol:...dzięki za mizianie :) i miziamy również :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Rybka_39']Cześć, przyszłam się przywitać!:multi::multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='groszek83'][URL]http://img158.imageshack.us/img158/9369/87991923pi9.jpg[/URL] Ech te szczurze ogonki:loveu: Witam :cool1:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam również :) :multi::multi: Już myślałam że nie uda mi się tutaj zdjęć wcisnąć...najpierw je zrobiłam, później nie miałam czasu, wypadło z głowy :oops: aż w końcu się przypomniało kiedy czas wychodzić do pubu...ale postanowiłam się wyrobić na szybcika więc wrzucę coś :) [/COLOR][/B] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/669/78260849tn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/9543/43457622sv8.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][B]Chwila zabawy z Salsą a moja ręka wygląda wprost cudnie :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9379/48224996lv5.jpg[/IMG] Ktoś tutaj w szajbę wpadł ;) [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1848/74372561fg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4375/46536109ku6.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
-
[quote name='paula_z']Tia :evil_lol: Dobre to było, ten który stał najbliżej drzwi, krzyknął "Uwaga, pitbull, przejście zrobić" :evil_lol: Dodam, że Maksiu był bez kagańca :lol: niektórzy twierdzą, że on groźnie wygląda :hmmmm: :diabloti: Potem wracaliśmy jeszcze jednym busem, wesoło było i głośno ;) a Maksiu wzbudził ogólny zachwyt :lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]Ci którzy twierdzą że Maksiu groźnie wygląda chyba niedowidzą :evil_lol::evil_lol: toć to prawie jak hmm... chiuaua :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj ...........ja już w pracy i jesteś pierwsza..................:multi::multi: przeczytałam o Maksiu....jak kupiłam Lulke, to największe zakapiory osiedlowe na nasz widok...wstawały z ławek i chórkiem mówili głośno dzień-do-bry.........z szacuneczkiem.....[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Witaj :multi: No widzisz, a u mnie to raczej wszyscy chcą Salse dotknąć...tylko ona nie zawsze ma na to ochotę ;) :evil_lol: Chociaż dzisiaj z nią szłam na spacer a od sąsiada jakiś chłopak wychodził...stał w drzwiach jak wryty bo Salsa oczywiście chciała wejść do mieszkania i sprawdzić co tam jest :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]noo... bardzo trafne spostrzeżenie :cool3: zdjęciaaaa!! :mad::diabloti: dawaj fotyyy!! :evil_lol: całuski na dzień dobry dla Was od nas :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=Olive]Dziękuje za całuski :) :loveu::loveu: No jak wrócę ze szkoły to postaram się wyprodukować kilka zdjęć :eviltong: [/COLOR][/B]