Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Troszkę zaniedbuję ale ostatnio mam mniej czasu...w każdym bądź razie wpadam i przesyłam duże buziaki i miziaki :) :loveu::loveu: Pozdrowienia :loveu: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][B]Witam :multi: Nie ma to jak pies, którego wyprzedza jego własny język :evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/4/4d0e0022025c1e59.jpg[/url] :) [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][B]Franio w ogóle się nie zmienił :evil_lol::evil_lol: Milutko widzieć jak idą ramie w ramię :loveu::loveu::loveu: [/B][SIZE=1] (poprawione, pomerdało mi się ;) ) [/SIZE][B] Witam :) [/B][B]:multi: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B]Jaka Luśka była słodziutka jak była mała :loveu::loveu: zresztą zostało jej to do teraz :) Witajcie :multi::multi: [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Życzę miłego dnia i przede wszystkim ciepłego w miarę chociaż ;) :evil_lol: [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Widziałam wszystkie fotki :multi::multi: No i znalazłam Klocka śliczniutkiego [url]http://img222.imageshack.us/img222/8131/18vk0.jpg[/url] :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][B]Cześć Alu :multi::multi:[/B][/COLOR] [COLOR=Olive][B]Przybywam z rana żeby posłać Wam troszkę nadmorskiego mrozu :evil_lol::evil_lol: Buziaki :loveu: [/B][/COLOR]
  8. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3198/dsc02990bm9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1222/dsc02969ve6.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8678/dsc02975me8.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/6303/dsc02976gb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/307/dsc02977xy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/9788/dsc02984pt6.jpg[/IMG]
  9. [COLOR=Olive][B][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1742/dsc02946rt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9388/dsc02941zn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/3228/dsc02952aa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1410/dsc02951ft4.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8507/dsc02963di8.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]A no troszeczkę zalatana jestem ale nie zapominam i wpadam do Was :) No i ślicznota Vegusiowa na fotkach :loveu::loveu: I jaki ładniuchny rysunek :loveu: Buziaczki :) [/B][/COLOR]
  11. [quote name='Martinee'][COLOR=DarkOrange][B]Witamy ślicznotke (Salse)[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Witamy u Nas :multi::multi: Dzisiaj porządkowałam swoje życie :evil_lol: a w sumie bardziej szafę i znalazłam w niej stare rzeczy...np. teczkę ze swoimi rysunkami z podstawówki :crazyeye: :evil_lol::evil_lol: Łapcie jeden z podstawówkowych rysunków :) Widać tematem była ochrona środowiska :eviltong: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2151/dsc02923mp5.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  12. [quote name='Vectra']Jak na razie niebezpieczny pies się dobrze kamufluje :diabloti: niech jednak do końca jej życie dzemie w niej ta agresja , bo wypcham :mad: :diabloti: albo nie wypcham tylko obedre ze skóry i postawie sobie jej szkielet na szafie O :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]urządziłabyś licytację wypchanej Klementynki? :evil_lol::evil_lol: byłaby dobrą przestrogą dla psów, które mają w planie być choć ciut agresywne ;) :evil_lol: [/B][/COLOR]
  13. [quote name='moon_light'] ale brzydko mówisz, aż wygwiazdkowali :eviltong::eviltong::eviltong: W to lato pewnie wybierzemy sie na wystawe w sopocie :) moze bedzie okazja zeby sie spotkac...bo Gdansk przeciez blisko :lol:.[/quote] [COLOR=Olive][B]bardzo mi wstyd za to że tak brzydko napisałam i musieli wygwiazdkować to :oops: :evil_lol::evil_lol: a widzisz...jeśli będziesz w Sopocie to ja jak najchętniej się spotkam o ile w tym czasie nie będę wyjechana :) Chętnie zobaczę na własne oczy tego przepięknego pana ze zdjęć :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]Znów Ozzy w swojej popisowej pozycji :loveu::loveu: Urwij te pąki i nie będzie szła zima :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][B]Lalki spojrzenie mówi wszystko...piekiłko w psiej postaci, które ma szatańskie pomysły jak to na szatanka przystało :) Cieszę się że Klementynka się słucha i nie w głowie jej zwiedzanie świata :) Miło też popatrzeć jak się dogaduje z kotem...i to ma być ten niebezpieczny pies ze schroniska? :evil_lol: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Pozdrawiam :) [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Przesyłam miziaki dla rozkoszniaka ze zdjęć :loveu::loveu: Pozdrowienia :) [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][B]Witam :multi: :loveu: Świeczniki jak najbardziej mi się podobają :) Pozdrowienia i Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][B]Dzień dobryyyy :multi::multi:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][B]ooo :multi::multi: widzę zdjęcia mojego maleństwa [url]http://images34.fotosik.pl/3/9415e3b8085c10ef.jpg[/url] :loveu::loveu: Witam :multi::multi: [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]Śliczny pychol Tigrosławy na mnie tutaj czekał :multi: :loveu::loveu: Witam :) Pozdrowienia :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [quote name='evaxon'][B] a moze by takjakas foteczke?? :evil_lol: [/B][/quote] [COLOR=Olive][B]możliwe że foteczki będą później jakieś :)[/B][/COLOR] [quote name='paula_z'] Pozdrówka i buziaczki przesyłamy :buzi: :loveu:[/quote] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej heeej heeeeeeeeeeeeeeeeeeej:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [quote name='dealer']dzien bry:cool3::multi:[/quote] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witaj żonkilko i salsiczko!! :multi::multi::multi: [/COLOR][/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:bry dzioneczek mła adoptowana córciu :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']doberek boberek:multi::multi::multi:[/quote] [quote name='zuzolandia']berek berek !!!!!!!!! pozdrowionka dla zwierzynca !!!!!!!!!!!![/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć wszystkim :multi::multi: Dziękuje za pozdrowienia i buziaki dla Nas :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][B]Witam wieczorową porą :) Wygłaskuje Was i Buziakuje :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: zdjęcie z odkurzaczem jest powalające :) Mój poprzedni pies uwielbiał być odkurzany...a Salsa się boi :eviltong: [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][B]I znów tutaj kudłato :loveu::loveu: jak będą tak blisko siebie leżeć to kiedyś sie im kłaczki splączą :evil_lol::evil_lol: ;) [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...