-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]doczekałam się w końcu zdjęć Pimpka :multi::multi::multi::multi: mordeczka śliczna :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widziałam zielone cudo natury :loveu::loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/133/0eac60b8ee49ba0a.jpg[/url] posmakujmy co to tam stoi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i cholera ubolewam że nie było mnie na [SIZE=7]666 :roll: [SIZE=2]nikt po mnie nie zadzwonił, nikt nie dał znać...co za ból ;) [/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mamuniu mówiłam Ci że on przyjmuje zarąbiste pozy do spania? ;) [url]http://images24.fotosik.pl/133/a8c5e525004d711d.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: nawet jajka mi nie przeszkadzają w tej fotce ;) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] eloł :loveu:[/COLOR][/B] [COLOR=Purple][B]no powiem Ci - mój Ty przebiśniegu;) - że potrzaskana jesteś[/B][/COLOR] :cool3: :evil_lol: :loveu: [COLOR=Purple][B]żeby tak do 4 rano w chińczyka?? :crazyeye: booszz.... :evil_lol: to musiałaś mieć zacięcie...[/B][/COLOR] [B][COLOR=Purple]ograłaś chociaż innych? :cool3: a adresówkę robili nam w takim sklepie zoologicznym - Kakadu:) otworzyli taki w Manufakturze niedawno - wszystko mają - dla wszystkich chyba zwierzaków:) no i adresówki takie grawerują na miejscu:) a są różne... znaczy kolory i kształty... nawet serduszka, jak ktoś bardzo chce :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]właśnie też zaczęłam grać...jestem potrzaskana ale chcą żebym z nimi grała to gram (mam miękkie serce) ;) nie wygrywam :roll::roll: hmm...muszę poszukać też takiego miejsca gdzie robią takie ładne adresatki :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]eloł przebiśniegu :cool3: przybyłam tu po długim niebyciu... cofnęłam się parę stron, bo na więcej siły ni mom...:roll: a tu fotów brak!! :mad: wstyd i hańba - mówię wprost! :eviltong: chcę fotów Salsiczki, bo jak nie... ... to se focha strzelę... :eviltong: :evil_lol: przyjdę jutro i sprawdzę :cool3: żeby nie było... :diabloti: noo... a teraz całusy wieczorne i słodkich snów dziewczyny :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi: postaram się jutro zrobić jakieś zdjęcia Salsie ale nie obiecuje bo coś czuje że od rana będę miała zapieprz :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] ;)no taaa....bo kto późno przychodzi sam sobie szkodzi :razz::razz:... córcia impra Cię ominęła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ubolewam że mnie tam nie było...ale byłam na piwku ze znajomymi i dopiero do domu się dostarczyłam :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Pimpek']Szkoda że Salsa nie lubi tych szczurów, a co do tych zagryzionych kur, Pimpek jak był mały to biegał po sąsiadach i im kurczątka i kaczątka dusił, i zostawiał, za to jest na łańcuchu :shake:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też czasami najchętniej Salse na łańcuch bym dała ;) :evil_lol: do kaloryfera w kuchni i byłby spokój ;) :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:...Corcia u Cioteczki Kolcusiowej 666 stronka :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a niech to dundel...wszystko co fajne to mnie omija ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już nie :grins: ale wcześniej mnóstwo legwanciów ... for ju ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Legwaniątka zaraz sprawdzę :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='_Mikuunia_'][COLOR=YellowGreen][B]przed chwila bylismy w sklepie i chcial go zjesc duzy pies hehe ale nam sie udaloo uciec :P[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jest taki słodki że i ja chętnie bym go zjadła ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć Sis:multi::multi: No trudno to opijemy 201:evil_lol: :drink1:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]:drink1: [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:drink1: [COLOR=Olive][FONT=Georgia]coś opijać trzeba ;) :evil_lol::evil_lol:[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Snupek już bezpieczny u weta, za chwile przyjdzie do mnie mój boy z pacco, bedom fotki:multi::evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i ma szczęście Twój chłopak :multi::multi::multi: nie mogę się doczekać aż będą foteczki....mam nadzieje że zdążę je jeszcze dzisiaj oglądnąć ;) :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko Kwiatuszkowa Córeńko :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Szczurosława']no pacz co za Salsa:shake: moje też nie lubią gdy szczury po nich chodzą,ale wiedzą,że szczurów NIW WOLNO uszkodzić;)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no Salsa niestety nie wie :( rzuca się z kłami na szczury...ona na wsi jak zerwała się z łańcucha to kury zagryzała :( [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']czesc :) no ktos w rodzinie musi byc fotogeniczny w koncu nie ? :D[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:grin::grin::grin:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: :loveu: Jaka gruba kasa tutaj się przewija widzę :evil_lol::evil_lol: EFF podziel się swoim prezentem ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć spręgowani ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: jakie agresywne zabawy na łóżku :loveu::loveu: a skoro już nabazgroliłam Maksia to tutaj go też wrzucę :) w końcu stąd go wzięłam :evil_lol: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4886/dsc04692dh9.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej piękna :multi::multi::loveu: przybyłam Cię ponawiedzać :) :loveu::loveu::loveu: wiem że to lubisz :evil_lol: :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]do twarzy jej w tej skarpecie ;) Salsa ostatnio też ciachnęła sobie łapę na spacerze :roll: ale na szczęście krew sama przestała lecieć i wszystko ładnie się zagoiło. Mam nadzieje że Bułeczki łapka też szybciutko wróci do zdrowia. Miziaki dla kanapowca :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: kiedy będą zdjęcia? :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Was :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć mamuniu :loveu::loveu::multi::multi::multi: jak tam niedzielny dzionek mija? :) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: Dili to kawał uciekiniera...jak on mógł Wam dostarczyć takiej rozrywki :roll: niedobry on oj nie dobry...ale dobrze że się znalazł i nic mu się nie stało. Oby też się nie rozchorował ten paskud mały. Wymiziaj rządnego przygód Diliego ode mnie :loveu: i pokiwaj palcem przed nochem że tak się nie robi :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :loveu::multi::multi::multi: Wczoraj grałam w tego chińczyka do 4 :evil_lol: i dopiero teraz przychodzę już wyspana i wypoczęta pooglądać foteczki...dużo ich :loveu: :multi::multi: Śliczną ma obróżkę Zuzka i adresatkę :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Logan zawsze ładnie wychodzi na zdjęciach [url]http://img411.imageshack.us/img411/1599/1001974iw3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: bardzo fotogeniczny psiak :) Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klockowa :multi::multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ha :) Cześć :multi::multi::multi: Mam Was niedzielowo ;) :evil_lol: ahhh...jaką on ma pocieszną mordkę :loveu::loveu::loveu: mam nadzieję że piesek po upadku ma się dobrze :) gapcioch mały ;) [/B][/FONT][/COLOR]