-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]córcia :mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no cooo :) zwierzęta też mają swoje prawa :eviltong: takie jak [url]http://images32.fotosik.pl/88/f72006ad09191a01.jpg[/url] bieganie po lesie [url]http://images26.fotosik.pl/131/e47f9f68bc05d82a.jpg[/url] bawić się [url]http://images25.fotosik.pl/130/7641cebb81a6f67b.jpg[/url] chować się gdzieś w krzakach [url]http://images29.fotosik.pl/130/e3a9066b9ce08d31.jpg[/url] szukać [url]http://images32.fotosik.pl/88/772558bc754687b4.jpg[/url] ślicznie wychodzić na zdjęciach :loveu::loveu: ahhh ;) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widziałam ślicznotkę przy stole śniadaniowym :loveu::loveu: nich no sobie jaj nie robi BułeCka i niech nie kuleje na łapke :) miziaki dla niej :) i pozdrowienia z nad morza ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widziałam wszystkie zdjęcia zmarszczonej mordki :loveu::loveu::loveu: miziaki :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widziałam mordercę i ugłaskanego mordercę :) :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuniu przykro mi to pisać ale chyba podam Cię do TOZ'u za rozpowszechnianie pornografii zwierzęcej :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='tygra']cześć :) jak tam w ostatni świąteczny dzionek :)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć...nudno a jak może być ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostra!:multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam siostrzyczko :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='mia_mia']:cool3: czy łancuch pokarmowy przedłuzyl się o swiateczny makowiec na początku?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o makowiec i piernika ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][SIZE=3][COLOR=Purple][B]nieco późne... ale jeszcze nie całkiem spóźnione;) życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia :tree1: bogatego mikołaja [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Purple][B]:x-mas:[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Purple][B][SIZE=3]wiele miłości, ludzkiej życzliwości, oraz szczęścia i samych łask bożych w nadchodzącym Nowym 2008 Roku Basia, Mariusz i Zuzanka:)[/SIZE][/B] [/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi: Dziękuje Wam bardzo za życzonka :) coś mam z kompem :roll: co chwilę się wiesza...nawet w trakcie restartowania :roll: już kilka razy tak miałam i zawsze się naprawiało jak odłączałam napęd...teraz też tak zrobiłam i czekam z niecierpliwością żeby sprawdzić czy się zwiesi :mad: ŚWIĘTA ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH :multi::multi: super bo co za dużo to nie zdrowo :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Kudłata ;) :multi::multi: Miziaki dla Zuzi i Fruzi :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Witam :) :multi::multi::multi:[/FONT][/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Madziu :multi::multi::multi: :loveu: Miziaki dla Klocuszka :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej hej EFF :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień Dobry Dilerki :loveu::loveu: :multi::multi::multi: DDD ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :) :multi::multi::loveu: przychodzę na chwile ale mocno Was ściskam i cmokam :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w końcu udało mi sie nadrobić te 100 postów :cool1: :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i to jest przepis na oswojenie też legwanka..... o to właśnie biega.... jak spędzasz z nim dużo czasu to potrafi chodzić przy nodze jak pies/szczur :razz: może dziś wyciągniemy naszego zieleńca z terraa:roll: pomyśle jeszcze.... bo nie wiem czy chce mi sie usuwać potem powstałe szkody :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klocuszkowa :loveu::loveu: :multi::multi: wyciągnij, wyciągnij ;) niech chłopak wie że żyje :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='diabelkowa'][URL]http://img214.imageshack.us/img214/2589/dsc04629uq7.jpg[/URL] ktos tu chyba ma nieswieze skarpetki:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kto?? :oops: :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']:loveu::loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:Dobereczek córeńko :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]SIOOOSTRA!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Tęskniłam za Tobom siostrzyczko:-(:loveu: A kajtek to równy Ziomek:evil_lol: Vege zaczepia, ale pare w nogach ma, Vega go przez pół godziny nad jeziorem ganiała aż wkońcu upadła i później leżała taka zmęczona była a kajtuś ZERO zmeczenia:evil_lol: Vega przy nim to cienias:eviltong:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też tęskniłam :) :loveu::loveu: na to wychodzi że Kajtek to dobry zawodnik ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jestem pod wielkim wrażeniem tego rysunku...jest świetny :) :loveu::loveu::loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/87/ae2b351dbd61df0bmed.jpg[/url] jaki kompan do zabaw :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to nie dobrze że Logan nawet w święta musiał stawić się na służbie patrolując okoliczne krzaki i lasy :evil_lol::evil_lol: [url]http://img227.imageshack.us/img227/3277/1001958mp0.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] i kto by pomyślał :loveu: mój mały niesocjalizowany Franio i agresywna Klementyna :loveu: :evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mieszanka wybuchowa :evil_lol::evil_lol: swoją drogą nie chciałabym mieć do czynienia z ich potomstwem...toć byłyby to szatany :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widziałam wyjechanego Ozzulca ;) :loveu: wszystko byłoby ekstra gdyby jednak dostał tą piłeczkę na własność...a nie tylko Wy mieliście z niej radoche :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :loveu::loveu::loveu: Miło że już wróciłaś do Nas :) :multi::multi: [url]http://img148.imageshack.us/img148/1206/clipboard04gg2.jpg[/url] widzę że piesek babci tylko tak niepozornie wygląda...przeciwnik do walk godny :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] hahaha a Rafał mi mówił , zobaczysz NIGDY się nie polubią :evil_lol: :evil_lol: i będzie kłopot ... HAHAHA a teraz mu gram na nosie :eviltong: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]z drugiej strony patrząc to faktycznie się nie polubili tylko pokochali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']o tak mają , każde w swoim ;) Lalka nie ma tylko bo ona nie korzysta z psich legowisk , ona woli łóżeczko :evil_lol: Tylko muszę kupić większe teraz legowisko , bo Klamka z Franiem śpią razem :loveu: wiecie jak oni się kochają , ja jestem w szoku .... wszystko robią razem , śpią też przytuleni .. na Frania posłanku :cool3: nie ważne że ciasno , ważne że razem :loveu: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to musi być miłość ;) a to poważna sprawa :loveu::loveu::loveu: zrób im zdjęcie jak kimają razem przytuleni i grzeczni :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Znów Ozzulek robiący za zwis :evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/87/83bdc01009f6d2fb.jpg[/url] uwielbiam te fafle :loveu::loveu::loveu: Salsa ma mniejsze i tak jej tylko delikatnie zwisają :) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Cimi']no niestety pies, ktorego trzeba wiecznie pilnowac :diabloti:, [SIZE=3][B]jak jest zbyt cicho to trzeba sprawdzic co robi[/B][/SIZE], wczoraj przy kolacji zachcialo jej sie sciagnac obrus ze wszystkim co bylo :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaha....u mnie identycznie...jak tracę Salsę z pola widzenia to wolę iść zobaczyć czy leży czy broi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Febe ma ciekawe pomysły żeby urozmaicić "nudną" wigilijną kolację :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]