-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Paula_']Aaaa, mój Maksiu :multi: Jaki śliczny :loveu: Dziękować :calus: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/4886/dsc04692dh9.jpg[/URL] Zapisałam sobie na kompku, mogę? :razz:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B];) jasne że możesz :) nie ma za co :) Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'] Ja!? Przykro mi że tak mówisz :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ps cześć Sis:multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]żartowałam :) :evil_lol: Cześć...kolejna siostrzyczka? :loveu: :multi: ahhh....świetnie :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Szczurosława']tak sobie pomyślałam, tylko nie krzycz:oops:,że skoro dziewczynki kiedyś były trzy,to może wziełabyś dla nich wykastrowanego kolegę,raźniej by im było? zobacz jakie ślicznoty tu są: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100858[/URL][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] ja bardzo bym chciała 3 szczurka bo tęskni mi się za takim ciut większym stadkiem ale Salsa jest anty szczurza i niestety moje kontakty są ograniczone z ogoniastymi od kiedy ona jest u mnie...szczury musiały trafić na szafę i mimo że są wypuszczane codziennie to ja nie mogę z nimi siedzieć długo bo zamykam drzwi na klucz przed psem a ona wariuje za drzwiami...szczeka, piszczy i skacze na klamkę kiedy ja jestem w środku.... i taka do pupy robota....więc podejrzewam że już nie będę miała więcej szczurów :roll: nie poświęcam im tyle czasu ile bym chciała i mam wyrzuty sumienia z tego powodu [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie masz czego... jak dlla mnie to najgorszy film z Karejem :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja ogólnie Kareja średniawo lubie ;) ale film mi się podobał :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][COLOR=Red]Ozzy nie sięga :p[/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]racja...Ozzy to psi anioU ;) :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i stało sie.... idem sie napić jednego browarka.... z Pawciem :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]smacznego piwkowania [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Szczurosława']przeczytałam te setki stron i musze stwierdzić,że ładnie podsumowałaś szczury:evil_lol: dla mnie to takie piesy w gryzoniowym ciałku ale zdjęcia z młodości szczurków wymiatają, ten 3 tygodniowy maluch wyglądał jak myszka, bałabym się ,że zgniotę, dlatego ja brałam wyrośnięte,które mogę miętosić do woli:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: ja nie miałam problemów z dotykaniem takiego malucha...ale racja, dorosły szczur to jednak kawał "mięcha" ;) i trudno skrzywdzić dotykając :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='_Mikuunia_'][COLOR=YellowGreen][B]Dzieki za odwiedziny .. ja rowniez wpadlam popodziwiac zdjecia twojej psiny i jestem pod wrazeniem.. Slodka mordka.. piekny piesek :) musi miec Toba bardzo dobrze bo promienieje z niego radosc i zadowolenie :)[/B][/COLOR]:lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam u Nas :multi::multi: a no rozpieszczona ta moja "bestia" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz::razz::razz:nie odchodź :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jeszcze moment :) bo o 21 zaczyna się TrumanShow ;) a ja jeszcze nigdy całego nie oglądałam :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa... widzisz... pozory mylą... jak tak czytam o waszych wyskokach to se myśle że chyba ja to najrzadziej łykam... nawet jak jade na impre to kieruje i nie pije :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to już wiem do kogo trukać jak będę potrzebowała drajwera ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hehe :) czasami też chciałabym nie pić ale jak namawiają to nie mam serca odmawiać :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to się nazywa anty asertywność ;) [/B][/FONT][/COLOR][quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] mogę coś napisać ....mogę ??:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]potwierdzam calym swym jestestwem :cool1:....Klocusiowa u mła nie wypila nic ponad hektolitry coli ...kaffy i herbatki ....:razz::razz::razz:ale nie naszej dogomaniaczki ice tea;).....to janioł nie kobita :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]p[/B][B]orządne dziewcze :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz:Szarlotka mnie wyprzedziła ....a ja wiedziałam ze to Max :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niedobra jest ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] za winko dziękuję... nie pijam... 2 razy w życiu sie napiłam i podziękował, wódka raz w życiu, czyli wsjo na wódzie też odpada, szampana też nie trawie, inne wynalazki typu whiski rumy itd odpadają... TYLKO PIFFKO i z umiarem :loveu::loveu: a nie wygladam na taką.. praffda?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie wyglądasz ale na alkusa też nie ;) :evil_lol: ja z kolei piFFko najmniej lubie a najwięcej pije ;):evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']HAHAHA To ić a nie nabijaj mi tu postów bo bede miała dużo czytania jutro:cool1::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nigdy w życiu nie pójdę Ci na rękę ;) :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple']jak tak to już lecę :cool3::cool3::cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:) tylko nie spadnij ;) widzę że wybierasz sie tak jak ja z tego kompa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Pierwszy raz w życiu:multi: Sory Madzia ale to winko i cukiery są moje......... No dobra podzielę się z wami :lol: Bo WAS KOCHOM:loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ahhh....jakie wyznania :) :loveu::loveu::loveu: aż się zarumieniłam ;) :loveu: nie wiem jak reszta ale ja Ciebie też :loveu::loveu::loveu: :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']To pomyśl ja jutro na pewno się po nią zgłoszę! Nie przepuszczę okazji:cool3::cool3::cool3: bo jeszcze nigdy nic nigdzie nie wygrałam:multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już czeka tam na Ciebie :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Alu przyszłam powiedzieć Dobranoc bo znikam:hand: Wy jeszcze pewnie do nocy pobojcycie bojcory jedne:evil_lol: Przyde jutro z rana na kaffkę. Pa![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zanim nadrobisz to będzie czas na obiad a nie poranną kawę ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Max... :loveu::loveu::loveu::loveu: już chciałam pisać że Max, ale mnie ta jabolkowa wyprzedziła :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klockowa :multi::multi: :loveu: no popatrz...a tak ściemniała że nie wie :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']No patrze i widzę cie - a kuku:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak tak AQQ AQQ ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Skoro Krosiowa tutaj zaglądnęła to ja sobie pomyślałam że też wpadnę :) i miłe zaskoczenie...spanielek :loveu::loveu::loveu: sam sex ;) :evil_lol: Kiedyś sama bardzo chciałam mieć cocker spaniela :loveu::loveu: No i czekam na więcej fotek :loveu::loveu::loveu: Witam :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple'] Żonkilkowa jak wpadniesz to daj znac czy trafiłam w tym quizie z rysunkiem:lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a widzisz...ja już u siebie napisałam że trafiłaś ;) i teraz myślę nad nagrodą dla Ciebie ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='_Mikuunia_']Ale masz pieknego psa :) Zawsze chcialam miec jakiegos duzego psa ale neistety mam maly dom wiec ... narazie nie moge sobie pozwolic na cos wiekszego .. a szkoda :) Zapraszam do galerii mojego psa :)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kochana...nie masz co żałować ;) taki większy sięga na wyższe półki i więcej niszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mamuniu :multi::multi::multi: przyszłam poskakać u Ciebie :) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple']Nie wstydź się sami swoi już nie takie zwierzenia tu były i co jakoś zyjemy:evil_lol: A co jesz bo ja tez głodna jestem:cool3: Ale ze mnie sęp :crazyeye:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: może kiedyś się pozwierzam ;) no właśnie jeszcze nie wiem co będę jadła...i spoko sępie możesz wpadać ;) zrobię więcej :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Helga&Ares']męczy Cię mały głod? :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u mnie to już nie mały głód ;)[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Buahahaha! Faktycznie nie pij więcej :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no już później nie piłam i teraz jest ok :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']hahaha ale trudne!:lol::loveu: Ozzy :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no właśnie nie Ozzy :) przede wszystkim Ozzuch nie ma ciętych uszu ;) :evil_lol::evil_lol: więc nic nie wygrałas :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Ale dlaczemu? Dawaj łykniemy to! :evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niee...wstydzę się najnormalniej w świecie :oops::oops: [/B][/FONT][/COLOR] No ja tam pornografi nie widzę! Ale głodnemu chleb na myśli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]fakt, jestem głodna ;) muszę zaraz sobie jakąś kolacje zmontować :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] No chociaż to ci odpowiada :loveu::evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mi zawsze śliczne mordki odpowiadają :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'] intrygujace :cool3: a dokładniej. Podziel się z nami jak na terapi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wolałabym żeby pewne sfery mojego życia nigdy nie wyszły na jaw :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img166.imageshack.us/img166/2641/obraz139wk3.jpg[/url] również zero smaku ;) :evil_lol::evil_lol: zwierzęca pornografia ;) [url]http://img297.imageshack.us/img297/1604/tnobraz135pg1.jpg[/url] takie zdjęcia to ja rozumiem :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć , wpadajcie... podnoscie:( prosze:( [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9178230#post9178230[/URL][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostrzyczko z pewnością wpadnę dzisiaj też zagadka co to za psiak ;) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4886/dsc04692dh9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']A co jest coś o czym nie wiem skoro inni ci nie wierzą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jestem mężczyzną lubiącym nosić kobiecą bieliznę ;) byłam u Ewy Drzyzgi w programie :roflt::roflt: na dzisiaj chyba mam już dość bąbelków z wody :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Spoko mamunia jest wyzwolona i postępowa na pewno zrozumie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]skoro tak to[/B][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] lubie :oops::oops::oops:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [quote name='Medorowa']Gadacie o tych jajkach, aż się głodna zrobiłam:roll::roll:[/quote] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]o ho ho...komuś się apetyt na YaYo zrobił ;) :evil_lol:[/COLOR][/B][/FONT]
- 78403 replies