-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial]:evil_lol:[/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:historie z grzywką to pewno każdy przeżywał :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja całkiem niedawno :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Nie dlaczego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie wiem, wolę zapytać...jakby nie patrzeć to blog prowadzony przez moją mamunie i nie chcę żeby coś źle odebrała ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple']no wiesz ja zawsze miałam odrobinę samokrytycyzmu. Ty se możesz ręke z Medorową podać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja teraz go troszkę nabrałam ale nie dużo ;) a na tej potańcówce miałam najlepsze* włosy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][SIZE=1](*czyt. największe) [SIZE=2][B]o i jest śpiący królewicz :loveu::loveu:[/B][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Dobra nie ściemniaj powiedz że się wyrwałaś przed orkiestrę i teraz porami trzęsiesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu:[/quote] :grin: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może faktycznie troszkę przekombinowałam z tymi fikołkami...ale reszta to szczera prawda :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']No powiedz że ty nie lubisz to ci nie uwierzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to podchwytliwe pytanie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple']Nie dziękuję :cool1: Taki zabiegi kosmetyczne zakończyły się w moim życiu kiedy moja mama postanowiła mnie obciąc przed imprezą mikołajkową w pierwszej klasie....................... nie muszę juz chyba dodawać że na nia nie poszłam :roll:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:grin: musiałaś pięknie wyglądać :) Mi mama kiedyś na jakąś szkolną zabawę włosy gofrownicą potraktowała...moje włosy same w sobie są jak siano i strasznie się puszą...a wtedy po rozczesaniu loczków miałam dosłownie afro...śmiało poszłam na kinder party do szkoły :evil_lol: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Od razu !:-o Ja nie wiem o czym ty mówisz:roll:. Ja tylko powiedziałam że lubię jajka :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to nie zmienia faktu...jajka czy Ozzulca czy ptasie i tak są powiązane z ZOO :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]2045,2046,2047... mnóstwo fotek :multi::multi::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]taaa są piękne...szczególnie to gdzie Klocuś stoi na rzęsach ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple']No racja nie ma jak po znajomości. Moja fantastyczna fryzjerka niestety jak większość dobrych fachowców wyemigrowała do Londynu. I teraz tam chodzą z dobrze zrobionymi własami a ja musze ekseperymentować :cool1:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ja mogę Ci obcinać włosy...garnuszek na głowe i jechane ;) a jeśli balejaż to cedzak na głowę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Ja tam lubię jajka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ZOOFILKA !!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze żonkilko[/B][/COLOR][/FONT]:multi: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jak to..... wrzuciłam dziś całe mnóstwo zdjęć!! nie widzisz?? :crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll::roll::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a tak faktycznie...gapa ze mnie, przecież wrzuciłaś dzisiaj na 2045 strone ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='apple']Cenzura jaka czy co?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]na jajka Ozzulca :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple']Oj dziękuję - az się zaczerwieniłam :oops::oops::oops:.Też mi się podoba nareszcie zrobiły mi taki jak chciałam:evil_lol: Co wczesniej się nie zdazyło mimo że mówiłam jaki chcę[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a tam też tak mam...mówie jedno a robią drugie :) no ale cóż...może to ja nie potrafię tłumaczyć o co mi chodzi :) w każdym bądź razie od dłuższego czasu opiekuje się moimi włosami moja kuzynka fryzjerka i jestem zadowolona...chociaż czasami też nie trafi w to co chcę ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuniu już ja Cię straszyłam TOZ'em a Ty dalej dajesz niecenzuralne zdjęcia Ozzulca ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pokaż mi papier że on wyraża na to zgodę i dam Ci spokój ;) Cześć :multi::multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]A ja myślałam że on sam z siebie tak ładnie pozuje...ale to nie zmienia faktu że i tak ślicznie się prezentuje na fotkach. W ogóle dogi mi się podobają na zdjęciach, wyglądają dostojnie mimo swoich wielkich gabarytów :loveu::loveu::loveu: np. tutaj [url]http://images33.fotosik.pl/87/b1f2b0a6d6a6eda9.jpg[/url] aż mam ochotę go Wam ukraść ;) Witam :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[LEFT][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Cześć Siostrzyczko :loveu::loveu: :multi::multi: Strasznie podobają mi się takie obróżki jak ma Vega ale Salsa to taki szczypior że wyglądałaby śmiesznie z taką grubą obróżką...muszę ją "spaść" ale ona nie chce się dać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/FONT][/COLOR][/B][/LEFT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Masz bardzo ładny kolor włosów :) Kiedyś też takowy miałam :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widziałam Kaje :) śliczna mordeczka :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klocusie i Kloceczki :multi::multi::multi: Dzisiaj tak później trochę wzięłam się za odwiedzanie bo od rana jeździłam po rodzinie z odwiedzinami :) No ale widzę że zdjęcia na mnie nie czekają więc ooOO :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar'] witam....nie mozesz mi zadac latwiejszego pytania:evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mogę ale nie chcę ;) Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]