Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: :loveu: to się nazywa miły poranek z Czarnuszkiem :loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/133/d5f16d07a1e60887.jpg[/url] ale z Klocka niszczyciel przyrody :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: :loveu: znów Lisek na wybiegu :) :loveu::loveu: u Nas dzisiaj w nocy też troszkę śniegu spadło...ale nie wiele, do połowy tylko zakryło ziemię :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)przecie nic nie mówię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mimo to wolałam się usprawiedliwić :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='diabelkowa']hehhe no fajnie fajnie :) mam nadzieje ze przy przytulaniu nikogo nie obrzygalas :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie, nikomu się coś takiego nie przydarzyło :eviltong: wiem kiedy mam za dużo i trzeba przerzucić się na soczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='apple']My cię też. Ale właśnie uświadomiłam sobie że w ciągu jednego dnia postarzałam sie o rok- hmmm jak to jest?:evil_lol::cool1:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niee...wydaje Ci się i w dodatek bardzo źle :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol: oj córcia córcia :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no cooo...raz w życiu ma sie te 19 lat ;) [/B][SIZE=1]wszystko więc legalnie i z głow[B]ą [/B][/SIZE][B]nie codziennie też przechodzi się z 2007 roku na 2008 ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Cześć Zuzanki :loveu: :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: miziaki dla puszystych z fotek :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Witam Was w 2008 roku ;) :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Cześć :loveu: :multi::multi: widzę że zbeczałaś ze mnie za to że chciałam abyś się podzieliła swoją kaską ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klocusiowa :multi::multi: :loveu: Tyle zdjęć na nowy rok to bardzo dobrze wróży...mam nadzieję że cały rok będzie taki obfity :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Witajcie Pimpkowi :loveu: :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Mamuniu :loveu::loveu: :multi::multi::multi: Szczęśliwego Nowego Roku :loveu::loveu::loveu: Zdjęcia bajka :loveu::loveu::loveu: kurde ile u Was śniegu...tutaj nie ma nawet złamanego płateczka :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [SIZE=7][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dziękuje wszystkim ślicznie za życzenia noworoczne :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [quote name='apple'] P.S. I ty mi tu bedziesz mówić o zwierzecej pornografi? :crazyeye: Toż to ona wystąpiła toples- wsio widać - cały biust :evil_lol: [URL]http://img443.imageshack.us/img443/2403/dsc04751dr2.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: myślałam że nikt nie zauważy :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Pimpek'] [URL]http://img443.imageshack.us/img443/2403/dsc04751dr2.jpg[/URL] Tańczymy w rytmie disco :evil_lol:[COLOR=Olive][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w rytmie Salsy :evil_lol::evil_lol: Salsa zniosła bardzo dobrze sylwestra, gorzej ze mną ;) Jakąś godzinę temu przyszłam do domu po sylwestrze...szczerze mówiąc jest ze mną krucho...ale mogło być zdecydowanie gorzej. Było bardzo fajnie...poszłam spać około 9 na godzinkę ;) :evil_lol::evil_lol: najdłużej wytrzymałam i bardzo dużo wypiłam a czułam się znakomicie (do około 11) :evil_lol::evil_lol: O 24 wyszliśmy na ulice i oczywiście wszyscy obcy ludzie, którzy stali w promieniu kilkunastu metrów od nas musieli być przytuleni przeze mnie...no bo jakże by inaczej, jestem bardzo wylewna jak wypije :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jacyś ludzie mają mi zdjęcia powysyłać na maila bo oczywiście wpieprzałam się im w kadr :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jestem urocza ;) [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='Medorowa']Opowiedz:grins: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]niee bo wyjdę na alkusa ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i ja się popłakałam :-( nigdy nie rozumiałam jak można być tak odpornym na krzywdę innego stworzenia :roll: straszne jest to jak w tych czasach mimo postępów ewolucji człowiek nadal potrafi zachować się jak bezuczuciowe bydle [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]godzinami mogłabym się na niego gapić ;) gdybym to ja go miała to nie wychodziłabym z domu bez niego :evil_lol: :loveu::loveu: wymiziaj :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:ale się udalo ......trafilam na fotaski :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]masz Ty ten nosek mamuniu :evil_lol: Cholera jak mi żal psów w sylwestra :roll: U mnie już od chyba 2 godzin strzelają i to takimi wielkimi petardami, które robią taki huk jakby co najmniej bomba to była. Salsa do tej pory nie reagowała na strzały...wisiały jej koło dupy, a nawet merdała ogonem czasami jak coś usłyszała z daleka ale teraz siedzi przy mnie, piszczy, szczeka i próbuje władować mi się na kolana :roll: no z*******bym producentów tych petard co dają taki huk....to ja siedzę tutaj i co chwilę podskakuje bo tak daje mi po uszach a co dopiero psu :angryy::angryy: Jak dla mnie to fajerwerki nie mają robić jak największego hałasu tylko mają być widowiskowe...więc po ch** robią takie bomby, które poza tym że bębenki bolą nic innego nie dają :shake: Mam nadzieje że moja sunia będzie twarda i jak mnie nie będzie to dobrze zniesie godzinę 00:00 z moją mamą i jej znajomymi. DO WSZYSTKICH WSZYŚCIUTKICH :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][CENTER]:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!: [FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=Olive][B]Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi, kufel piwa to za mało, litr szampana by sie zdało. Trzeba opić wszelkie troski, by następny ROK był BOSKI [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!:[/CENTER]
  25. [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2943/dsc04772ni7.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/245/dsc04769as4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...