Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='_Mikuunia_']Ja juz mam dosyc nowego roku.. Wczoraj zaczela sie OKROPNA zima.. Dzisiaj czekajac na pociag zamarzlam prawie hehe :P Mimo wszystko wole LATO.Goldi nawet na siq nie chetnie wychodzi w taki mroz :mad:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja też wole lato ale cóż :) u nas dzisiaj w nocy spadło ciut śniegu i teraz już go prawie nie ma....ale wczesniej było strasznie zimno tzn. około -3 :) [/B][/FONT][/COLOR][quote name='apple']Notorycznie i od zawsze :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pełen szacunek :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: cześć :) [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/SYL.jpg[/url] jak ładnie wyczekiwały na 24 :) [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/SYL7.jpg[/url] co dosypałaś jej do drinka? ;) :evil_lol::evil_lol: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/SYL14.jpg[/url] [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/SYL17.jpg[/url] sen to zdrowie...szczególnie po sylwestrze :loveu: Miziaki i buziaki dla Kudłatych :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images31.fotosik.pl/94/8d9e816ed4bd4539med.jpg[/URL] nie ilosc sie liczy a jakosc hihihihi WITANECZKO W TYM NOWYM ROKUUUUU!!!!!!!!!!![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: dokładnie...grunt to dobra zabawa :) :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='apple']a nie? zwiędłaś w międzyczasie :razz:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zwiędłam ale nie wiem w czym ;) :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='apple']Bomba ! Takiego przypadku jeszcze nie miałam! Ale że nimfomanka? Z tego cie nie bede leczyć - zupełnie przyjemna przypadłość :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też na nią "cierpisz"?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='apple']No i co a mówili ze jednak nie szkodzą :evil_lol: a tu proszę - żonkilkowa żywy dowód :evil_lol::loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]żywy? ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='apple']Toż to kleptomania jest.:crazyeye: No juz się nie wymigasz u mnie z terapi : jojkofobia, kleptomania i co jeszcze do kompletu:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale ja się nie kryje z tym że jestem pozytywną kleptomanką...ale zawsze wszystko oddaje do rąk własnych właściciela :) poczekajmy jeszcze troszkę i dojdzie że jestem nimfomanką, alkoholiczką i słyszę głosy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='apple']No nie ma się czym chwalić :razz: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mimo to będę ;) to przez to że wychowałam się na krzykliwych japońskich bajkach ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [quote name='apple']no jak nie umieć a nosić czapę kucharza - oj kłamczuszką zwąchałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przecież napisałam że czapa była kradziona :evil_lol::evil_lol: dwa lata temu zwędziłam sombrero komuś ale niestety fotki nikt mi nie zrobił :angryy: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='diabelkowa']fotki swietne dredy tez dobra rzecz ^^ jedziesz moze na zlot dogo ? albo na nastepnego sylwestra do katowic ? :P[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobra, dobra :) raczej planów na następnego sylwka nie mam :) a zlot dogo...nic mi nie wiadomo ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='apple'] Więc ja befsztyk z frytkami porosim:evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/94/f89251fd6389678bmed.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale ja nie umieć :oops::oops::oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='apple'] No jestem jestem - co mi taki harmider tu robisz aż cię w duzym pokoju słyszę :evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już tak mam że gdzie się pokazuje tam się robi harmider :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz::razz:........a jak myślisz ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]że pewno tak ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Hej Hej! Tobie też siostrzyczko wsiego naj naj najlepsiejszego , spełnienia niespełnionych , zdrowia i pomyslności w 2008 Roczku:loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dziękuje :loveu::loveu: [url]http://img246.imageshack.us/img246/9889/clipboard01hi9.jpg[/url] Vega posłużyła chyba jako odśnieżacz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='clockwork'] P.S. wiedziałam że sie czepicie drzewka..:diabloti::diabloti:. a ono jakieś chore i tak było... suche i bez liści i z białym nalotem... :roll::diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to bardzo dziwne że to drzewko takie było...w takim razie dobrze że Klocuś się nim zajął :evil_lol::evil_lol: chętnie bym Ci pomogła z liczeniem gdybym była bliżej a tak to tylko mogę powodzenia życzyć...niechaj pójdzie Ci szybciutko to podliczanie [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :multi: :loveu::loveu::loveu: Weź mnie mocno kopnij...ja byłam święcie przekonana że byłam u Ciebie i składałam Ci życzenia noworoczne :roll: cieplaciam że nie była...ale guła ze mnia :shake: Chciałabym teraz z całego serducha życzyć Wam żeby ten rok był jak najbardziej szczęśliwy i żeby u Was na buźkach gościł głównie szeroki uśmiech :loveu::loveu::loveu: przesyłam pierwsze nasze całuski w[SIZE=7] 2008 [/SIZE]roku :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]widać pobierał lekcje u najlepsiejszych;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u mnie? :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='diabelkowa']jabol odbra rzecz buchahaha :P po zmieszaniu z reszta troche czasu spedzilam w ubikacji :P[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: to się nie dziwie że Cię tak zmogło jak to jabolek był ;) ja piłam tylko drinki z Finlandii żurawinowej i kilka czyściochów ze zwykłej ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]heeej Salsiątka noworocznie:loveu: życzymy Wam, żeby ten nowy roczek był szczęśliwszy i ogólnie rzecz biorąc, lepsiejszy pod każdym względem od starego :loveu: całuski!! :multi: :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: dziękuje bardzo za życzenia i całusku :loveu::loveu::loveu: Zdjęcia z sylwestra ;) :evil_lol: [/B][SIZE=1]data na fotach źle ustawiona ;) [/SIZE][B] Wszyscy z którymi się bawiłam...nie jakaś magiczna ilość ale wystarczyło żeby się świtnie bawić :) [IMG]http://images31.fotosik.pl/94/8d9e816ed4bd4539med.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Obok mieszkania przyjaciółki jest pub w którym ludzie poprzebierani za Rastafarian byli :) Oczywiście musiałam mieć chociaż z jednym zdjęcie :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Olive][FONT=Georgia](czapa od kucharza z tego pubu a chciałam później perukę z dredami albo afro innym rasta Panom zabrać ale nie dali) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/FONT][/COLOR][/SIZE][IMG]http://images32.fotosik.pl/94/f89251fd6389678bmed.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]takich pozytywnych ludzi poznaliśmy :) bawili się w bloku na przeciwko Nas...spotkaliśmy się na ulicy i rozeszliśmy się dopiero przed 1 ;) już ulice wiały pustkami :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images23.fotosik.pl/133/b048930ad4623483med.jpg[/IMG][/B][/FONT][/COLOR]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi::multi: jako że zawitał nowy rok to ŻYCZĘ WAM ŻEBY BYŁ SZCZĘŚLIWY :loveu: :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='diabelkowa']na dworze fajnie a w domu sie lenimy lezymu sobie teraz w lozku doopami do siebie jak stare malzenstwo :P[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: dobrze że chociaż normalnie damsko męskie bo u mnie lesbijskie stare małżeństwo jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Ozzy się próbuje lansować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bardzo dobrze mu to idzie :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czytałam, czytałam że żeś go w kołnierz opatuliła :) :evil_lol: oby szybciutko wrócił do pełni sił i zaczął śmigać na dworze jak wcześniej :) :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='diabelkowa']tez tak kiedys myslalam ale okazalo sie ze to nie soczek tylko wino owocowe[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: hahaha, dobra jesteś :) ....mi się jeszcze nie zdarzyło na szczęście :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]coś tu cichutko i spokojnie dlatego ja tutaj to zakłócam ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: JABŁKOWA SZYBCIUTKO TUTAJ PRZYCHODŹ !!! :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] dzień dobry !! :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu: takie zdjęcia to to co lubię najbardziej...więcej więcej ;) :eviltong: :evil_lol: [url]http://img503.imageshack.us/img503/6488/zdjcia0453ar8.jpg[/url] jaki z niego okruszek mały był :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry mamuniu :) :loveu: :multi::multi::multi: [url]http://images33.fotosik.pl/94/e340a0658b7731e5.jpg[/url] jak Ozzy sobie ładnie do zdjęcia staną :) żeby całego go ładnie było widać :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...