Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2403/dsc04751dr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8672/dsc04759xl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/8286/dsc04758lt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/339/dsc04761dt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7344/dsc04764sz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/1318/dsc04767hi9.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/530/dsc04747hm6.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3532/dsc04746uk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7849/dsc04749za3.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3283/dsc04752ap5.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8118/dsc04753eh8.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/995/dsc04725ad8.jpg[/IMG] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widać jak moją ninie znów kot podrapał w udko...już drugi raz w to samo miejsce ją pacną :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/5352/dsc04726zw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5804/dsc04732zy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2024/dsc04733rb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7452/dsc04744it4.jpg[/IMG]
  4. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mam zdjęcia :multi: [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8687/dsc04709mf5.jpg[/IMG] ktoś tu gapi się na szczury...potrafi tak leżeć albo siedzieć przez godzinę bez ruszania się i obserwować co one robią...czasami jak one się tłuką i piszczą to ona też pokazuje co potrafi :evil_lol: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9146/dsc04708xa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1030/dsc04718zk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3959/dsc04721me0.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/6232/dsc04722zr7.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Rinuś'][I][B]yyy przyszłam do dostaam zaproszenie na 666 ale ja widzę 1334 :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo panny od psów morderców mają inne naliczanie ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:wyjawiaj ....byle już co zdąży ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]potem mama, potem ;) muszę mieć haka w rękawie ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Prosiłam o fotki:lol: cieszkam ze bedą:multi: ooo masażyk by sie przydał, to ja czekam na tego masazyste:loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ciesze się że wizja masażysty się podoba :) haa...jednak nie idę po asortyment bo koleżanka sama kupi a później się będziemy rozliczać :) więc zaraz popstrykam fotki mojemu kaszalotowi ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:tylko nie bądź zbyt surowa ;)jak kiedy zapomni :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie przyjmuję tego na razie do wiadomości...więc nie wiem co jej zrobię ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale pewnie wyjawię jej pewien sekret dotyczący Św. Mikołaja i Zajączka Wielkanocnego ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Siemanderko SIostra:) Ale jestem zmęczona:shake: Dowoj foty Salsy:loveu::loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :loveu::loveu: hiuston, hiuston mamy problem...jakieś zakłócenia w przekazie :-o Emi siostrzyczko możesz powtórzyć o co prosisz? ;) :evil_lol::evil_lol: fotki będą, przynajmniej się postaram żeby były ale teraz muszę się ogarniać i śmigam do sklepu po asortyment na sylwestra ;) :evil_lol: na zmęczenie Ci przyniosę osobistego masażystę :) odprężysz się maleńka :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]śpioch :diabloti: w głowach sie wam przewraca od tego wolnego :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tylko troszeczkę ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:Szarloteczko ty i tutaj u 100krotki jesteś ....aleś ty obrotna :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ma coś po mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no i spróbowałaby nie przyjść ;) :evil_lol::evil_lol: :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='apple']Mam tylko na twardo - wszystkie H5N1 pouciekały:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a to zoUzy...jak mogły pouciekać? a dlaczego w ogóle je wypuściłaś?? teraz cały świat zagrożony grypką :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PRAWIE :roll: wszystko załatwiłam... u szklarza ino musiałam czekać na przycięcie szybki... godzinke... no i se poszłam po sklepach połazić... i nakupiłam pierdół :diabloti: 2 pary spodni, wapno dla legusia, zielsko sztuczne do terra, banany.... :roll: i w związku z powyższym szybka mnie kosztowała 60 zł a nie 10 :diabloti: nie mógł jej przyciąć na miejscu?? :mad: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]musisz wystawić szklarzowi rachunek że przez niego wydałaś za dużo kasy ;) co z niego za niekompetentny człowiek :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='apple']To ciebie trzeba do tego namawiać :crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mnie do wszystkiego trzeba namawiac ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='apple']Buhahahahahaha! Racja! To moze i dobry pomysł. Jak mniej pamiętasz mniej się wstydzisz :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no chyba że reszta towarzystwa wszystko pamięta i później przez kolejne 5 lat wypomina ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][SIZE=1]ja do teraz się wstydzę za moje pierwsze upicie się :roll: ja niewiele pamiętam ale historia ze mną w roli głównej jest opowiadana przez znajomych na prawie każdej imprezie jak jakaś legenda ;) no cóż...za głupotę trzeba płacić (ale do śmierci będę musiała płacic? ) ;) [/SIZE][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']No na prawdę nie wiem co mu się dzieje. Chociaż podejrzewam.:roll: Odkąd Ala sie urodziła zrobił się może zazdrosny. Nie okazuje tego w domu ale wyłazi to własnie w takich sytuacjach na polu:cool1:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...bardzo możliwe w końcu nie da się ukryć że jeśli pojawia się dziecko to inne sprawy idą ciut na bok...mam nadzieję że Krosiowi minie i będzie znów grzeczniutkim pieseczkiem :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='apple']Powiedziała bym że nie wiedzą kiedy się rozstać sadząc po godzinach do których siedzą - toż czasm do rana :crazyeye:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak ale nie ma takiego namawiania żebyś została :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  15. [quote name='apple']Hmmmmmmmmmm. Chciała byś? :cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jeśli z ptasią grypą to nie ;) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='apple']eeee tam to akurat w nadmiarze nie szkodzi :lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]też racja :) tutaj sami stadni przychodzą ale wiedzą kiedy się rozstać :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='apple']Ahhhhhhh zapomniałam wam powiedzieć jakie miałam wczoraj przeboje z Krosiem :shake:. Pozdzierał sobie pazury do połowy przy tylnich łapach. Krew się lała jak z kranu. Trza było odkażać i bandazować. Coś okropnego cały dom we krwi :shake:. A to wszysko przez to że się zrobił taki dopalny że aż cholera bierze. Nie wiem co mu się dzieje. Agresywny strasznie się do innych psów zrobił. Ale wczoraj to już przeszedł sam siebie. Chciał się rzucić na bogu duch winną sunie.:angryy::shake: Musiałam go tak mocno trzymać że ledwo dałam rade a on się tak zapierał tymi łapami że polamal pazury i pozdzierał do krwi. Koszmar po prostu. Nie wiem co mu sie tak niespodobało :shake:. Pierwszy raz wystartował do suczki :shake::shake::shake:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye: Krosiu wygląda na takiego spokojnego chłopca...nie ładnie się zachował, nie ładnie...ale teraz swoje musi odchorować z pazurami...oby szybko odrosły i żeby go nie bolało :roll: ahh ten Krosiu...paluchem mu zagroź ode mnie !!! trzeba wybić mu z głowy ataki na panny :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='apple']Cześć Żonkilko!:loveu: Tak z rana takie trunki mi serujesz :-o Toż to ja do wieczora to juz nabombiona będe :evil_lol:. Ale co tam sylwester raz w roku :evil_lol:. [SIZE=6][B][COLOR=Black]Do Dna!!!!!! [/COLOR][/B][/SIZE] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]problem w tym że dna nie ma ;) :evil_lol::evil_lol: pij, pij na zdrowie...masz racje że sylwester raz w roku :) więc trzeba go opić i później wspominać ;) chyba że przeholujesz i nie będziesz pamiętała co masz wspominać ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='apple']Żonkilka a ty od rana znów o jajkach Ozziulka :roll: Ta terapia jednak ci się przyda:eviltong: - zapraszam do mnie - zawsze do usług:evil_lol::eviltong:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmmm...będziesz mi pokazywać jajka? ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='apple']Bo ty towarzyski i stadny zwirz jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czasami aż za bardzo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no ....MOJA spóźnialska Córeczka ....:grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zawsze do usług ;) :evil_lol::evil_lol: Cześć Klocusiowa :multi::multi::loveu::loveu::loveu: bezkarnie sobie użyję liczby ;) [SIZE=6][SIZE=7]666[/SIZE] [/SIZE][/B][SIZE=6][SIZE=1][SIZE=2][B]tys. uścisków dla Was[/B][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gratulki... idzie sie przekonać do nabiału praffda :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oj idzie ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ha ha ....chyba mówilaś ;):evil_lol: bo to ładne jajeczka;) [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]bardzo ładne ;) w końcu Ozzulcowe :loveu::loveu::loveu: Cześć Mamcia :multi::multi::loveu: [/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='apple'] Skądś to znam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Najlepiej nabałganić u kogoś co?:cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmmm...ja idę do koleżanki i sprzątać będę [/B][SIZE=1](nie żebym lubiła) [B][SIZE=2];) zostaję u niej na noc jak reszta ludzi i hołota będzie pomagać sprzątać dziewczynie po hołocie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć Jabłkowa :loveu::loveu::loveu: żebyś poczuła nastrój sylwestrowy i szum głowy...przychodzę z jabłszkowym sokiem wzmocnionym o bąbelki :evil_lol: :loveu::loveu: [IMG]http://www.applebeesny.com/_metacanvas/attach_handler.uhtml?attach_id=306&content_type=image/pjpeg[/IMG] pij, pij maleńka...ten kielich nie ma dna ;) :evil_lol: [/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć dziewczęta :loveu: :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze fiołku :multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć niebiściaku ;) :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]HEjka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7678/161418yq8.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]cześć sis...dzięki za kwiatka :loveu::loveu: :multi::multi:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek :evil_lol::evil_lol:a jak Ci dziecię moje imię teraz dać ...:hmmmm: Stokrotko :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czesc mamuniu :loveu::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może być [SIZE=5]100[/SIZE]krotka ;)[/B][/FONT][/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='apple']Cześć Żonkilko jeszcze śpisz co być piękną i wypoczętą na Sylwka i olśnić wszystkich samców w okolicy ?:evil_lol::loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Jabłkowa ;) :loveu: :multi::multi: jakieś 20 minut temu wstałam i jestem strasznie śpiąca :roll: znów grałam w chińczyka ze znajomymi na wp.pl i poszłam spać o 2 ale do 3 jeszcze smsy pisałam i ooOO :roll: mam coś z banią...dzisiaj 3, wczoraj 4, przedwczoraj po 2 i wcześniej też późno...a potem śpię do 12 :eviltong: ehhh [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...