-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skończyłam podliczanie towaru fakturowanego :bigcool::bigcool: jutro liczenie towaru komisowego :shock::shock: a potem wyliczenie roku :razz::razz: sprawdzenie sprzedaż z xięgowością.... :mdleje: czyli za jakies tydzień wróce do was...:placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]super że podliczanie skończyłaś i cholera szkoda że tyle jeszcze pracy przed Tobą...ale dasz radę w końcu Klockowa jesteś :loveu: Pozdrawiam i powodzenia :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Coś mało nagadane :) :evil_lol: Witam cieplutko Cię Mamuniu :loveu::loveu: :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mam Was :) Witam :multi::multi: widzę że tutaj także łańcuch pokarmowy...i to taki sam jak u mnie :loveu::loveu: z tą małą różnicą że u mnie dwa szczury :) za to kurcze zazdraszczam takiego pięknego niebieskiego szczurka :loveu::loveu: i rudo białego kiciusia :loveu::loveu: no i oczywiście tech "groźnych" też :loveu::loveu: Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :) jeszcze tu wrócę !! ;):evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Przychodzę z rana żeby nie było że o Was zapominam :evil_lol: Cześć :loveu: :multi::multi::multi: Udanego dnia i obyś nie marzła dzisiaj ! :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='AśkaK']Hej Żonkilku noworoczny!:lol::loveu: Oj widzę że się działo na sylwka!:evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/94/f89251fd6389678bmed.jpg[/URL] Brr!:cool1:U nas dziś chyba -10, a na jutro zapowiadali coś koło -20!:smhair2: Ubieraj się cieplutko do szkoły.;) A jak się miewa pies, kot i scury?:lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: :loveu: U Nas dzisiaj też ponoć -10, ja byłam na chwile z psem i znów zmarzłam:roll: muszę w moją kurtkę znów wsadzić rękawiczki na sznurku bez paluchów :loveu::loveu::loveu: Pies jak zwykle bardzo dobrze ale zimno jej na dworze i się trzęsie po chwili spacerowania więc na długie wypady nie ma szans chwilowo :roll: i energia ją rozpiera w domu. Kot hmm...on to całymi dniami śpi przy kaloryferze :) Szczury są lekko przeziębione ale dostają lekarstwa, witaminki i dobre jedzenie więc wszystko będzie dobrze :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Pimpek']Serwus!:cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Pimpelowa :multi::multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork']:hand::scared::shock:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a kto mi tutaj tak śmignął przed oczami? ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]No siostra...to może pomożesz mi tak ładnie wypucować Salsę jak wypucowałaś Vegę? ;) Salsa w życiu nie dałaby sobie umyć zębów i uszu...bałabym się że zrobie jej krzywdę...bo ona każde dotknięcie traktuje jako zaczepkę do zabawy i od razu się wierzga jak koń :evil_lol::evil_lol: czasem jej nie dotykam żeby jej nie uruchamiać bo potem spokoju nie chce mi dać :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple'] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]No jak mogłas mnie na tyle opuścić :obrazic:. Normalnie obrazę się :evil_lol: Ciesze się że foteczki cie satysfakcjonują - fakt ale masz czujne oko (trudno je było zauważyć :evil_lol:) [/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic] I wymiziałam - normalnie tancdoopki dostał od tego miziania [/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic]:evil_lol:[/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic]:loveu:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no przepraszam Cię najmocniej że na tyle opuściłam :roll: ale musiałam iść do szkoły...a przecież wszyscy wiedzą jak tą szkołę bardzo kocham i jak chętnie do niej chodzę ......................... [/B][SIZE=1]<rzygi> [B][SIZE=2] a potem byłam w kinie i tak no niestety wyszło że dość późno wpadłam na dogo żeby wszystkich poodwiedzać :shake: też mi się to nie spodobało cieszę się że wymiziałaś :loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
Vasco briard 3 miesięczny mądrala
jonQuilla replied to Vasco Irjar's topic in Owczarek francuski briard
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Hej Hej :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam mówię :loveu: :multi::multi::multi: nie mogę się doczekać nowych fotek psiaków i szczuraków też :) :loveu: mam nadzieję że wkrótce będą :) a tymczasem buziakuję i miziam czwronożnych !!! :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć EFF :multi::multi: ja już nie mogę się doczekać Tigry fotek :loveu::loveu: niechaj nóżki szybko wracają do zdrowia bo jak nie to utniemy :mad: ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: Przesyłam dla Zuzi moc uścisków i całusów...zresztą buziaki także są dla Ciebie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Niech no Bułeczki łapka jak najszybciej się goi :loveu::loveu: [url]http://img152.imageshack.us/img152/7639/20071118va8.jpg[/url] kto ją drażni przy stole i zabiera jedzenie? :roll: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Was :multi::multi: :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Krosiowa :multi::multi::multi: :loveu: Wpadam dopiero dzisiaj ale nie bój nic!! Widziałam foteczki bawiącego się Krosia :loveu::loveu::loveu: nic nie umknie mojemu czujnemu OKU ! :) :evil_lol: wymiziaj mocno przystojniaka ode mnie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Lusiakowe :loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: :loveu: Klocuś nie wygląda na 100% zadowolonego psiaka że musiał wstać z wyrka...pewnie leżał sobie ładnie pod kołderką i było mu ciepełko w dupala a wyszedł i pozostało mu tego samego pupala posadzić na zimnych kafelkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Mamuś jestem :multi::multi::multi: :loveu: i gorąco witam bo wiem że zimko u Was również :) Znów Madzialena przyszła się całować z Ozzulcem ... [url]http://images32.fotosik.pl/94/4f3c9f975cd311be.jpg[/url] ... zazdrość mamuniu Cię nie zżera że ona tak bezlitośnie podrywa Ci przystojniaczka? ;) :evil_lol::evil_lol: Buziaki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi: :loveu: W końcu jakieś zdjęcia :loveu::loveu: Bobik to słodziak :) i przystojniak :loveu::loveu: a kiedy Pimpek będzie?? :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko Córcia :hand: u nas ZIMA [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_26.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :loveu: :multi::multi: u nas dzisiaj -7/-6... jak szłam rano do szkoły to myślałam że padnę z zimna i z szoku że aż tyle na minusie :roll: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka to JA:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]aaa to Ty !!! :loveu: Cześć :loveu: :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Gożdziczku - przybyłam :loveu::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć Gruszka? ;) :loveu::loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Vasco Irjar'][IMG]http://i236.photobucket.com/albums/ff217/Irjar/kartka2008-2.jpg[/IMG][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzięki wielkie :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='zuzolandia']DOBEREK KFFIOTUSZKU NOWOROCZNY ;-) hhihihiiihihiih[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Również noworocznie Cię u Nas witam :multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='evaxon']witanko żonkilko gilko :):):)):[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć EFF ;) :loveu: :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Witaj Kasiu noworocznie :multi: :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no właśnie ja widziałam...może ktoś Ci psa podmienił...albo nas oszukujesz ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: żartuje[/B][/FONT][/COLOR]