Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak zwykle Ozzulek śpi cały dzień w wygodnym łóżeczku :) a to cholerka noo...wie jak się w życiu ustawić :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][/FONT][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][FONT=Arial][COLOR=Blue]nie biznesłumen ino drobny ciułacz (nie mylić z drobnym ciulaczem):evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie nawidze słowa X .... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może być ciułacz skoro tak wolisz :) i postaram się słowa X nie używać w Twojej obecności :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No cześć Goździczku , cześć :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć, cześć...znów się witamy :evil_lol: :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='tygra']witam ale u Was wesoło :)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::multi: taka stypka dzisiaj wesoła :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='AśkaK']Rok?! Ach jak ja bym chciała żeby to bylo rok temu!:placz::lol: Niestety trzeba pomnożyć razy 5.:placz: Też jestem ciekawa jak się podrywa "na szczura"..?:lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a tam bzdury gadasz...jakie razy 5...[/B][SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]trzymaj wersje że rok przez całe życie ! [SIZE=2][COLOR=Olive][B] może ten podryw polegał na przebraniu się za szczura i wejściu do kanału ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Tysiąc za czynsz :crazyeye:- to gdzie ty mieszkasz? Rany Boskie - to ja już nie mam pytań :shake: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w hangarze ;) mieszkanie o powierzchni 130m2 w samym centrum miasta właściwie :roll: więc nigdy się nie pchaj w moje okolice, dobrze Ci radzę :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]może po niedzieli??? cześć:multi:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ty chyba na dywaniku nigdy nie byłaś ;) :evil_lol: po niedzieli to ostateczny termin...nie zapominaj że po niedzieli jest poniedziałek :cool3: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Witanko Siostro!:multi:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :loveu::loveu: :multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Taa jasne, jak je zrobie to dostaniesz sis:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to ja z niecierpliwością czekam :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cały czas czekam na ten sposób ale ona coś nie chce nam go zdradzić - ciekawe czemu? cześć Goździczku!:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]może boi się że jeśli za dużo osób pozna ten sposób to przestanie skutkować :) :evil_lol: jeszcze raz cześć Jabolłonkowa :loveu: :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]helloł... wydawało mi sie że już tu byłam... a nie byłam .... :hmmmm: no to jestem ... i jeszcze wróce...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wybaczam bo Ty zabiegana biznesłumen ;) a na to że wrócisz liczę ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ooo chociaż jedna foteczka :multi::multi: :loveu: Buźkuję Was :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widzę że czekanie się opłaciło...zdjęcia jak zwykle udane :loveu: :multi::multi: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: :loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi::multi: Co słychać? :) kiedy będą foteczki? :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no muszę przyznać że buda Pimpka robi wielkie wrażenie...jest świetna :loveu::loveu: aż sama bym się do niej wprowadziła ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Szukaj mi tego sponsora bo jak się Medorowa nie zgodzi to dupa zbita:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widzisz dobrze trafiłam...sponsoringiem zajmuję się od pieluch :evil_lol: My za czynsz płacimy ponad 1000 :roll: za prąd około 300... ździerstwo! gdzie pieniążki na dobrocie? Cześć Jabolłonkowa :multi::multi: :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi siostrzyczko...jestem :multi::multi: :loveu: czy mogę mieć małą prośbę?? bardzo chciałabym zdjęcia Paco i Vegi a najlepiej ich razem :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]juhuu mamuniu Ozzulcowa :multi::multi: :loveu: przyszłam na ciasteczka...widzę że są moje ulubione kokosowe pieguski...tylko problem czy to nie tylko puste opakowanie...coś zostało w środku? ;) Buźka :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak tak...o zgrozo, to znów JA !! :multi::multi: nie martw się...zaraz sobie ucieknę ale wcześniej wyściskam Was i będę życzyć miłego dnia :loveu::loveu: Buziaki :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej hej heeeej przeczytałam o Twoim stroju studiówkowym miodzio tak trzymaj!!!!! nie wiedziałam żeś ty taka rozrywkowa kobieta:crazyeye:.................... ja dawno dawno temu rwałam facetów .................... na szczura:cool3: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]wszyscy tak się moim strojem zachwycacie że zaczynam się martwić o to że mi go podkradniecie w nocy jak będę spała :-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja rozrywkowa? ja smutas jestem :) :evil_lol: mam dwa szczury...zdradź jak się podrywa na szczura? :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No coś ty :razz: - niemożliwe !:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] P.S. [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hejka Goździczku [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Na szura??? A cóżesz to jest? Matko jedyna :roll: ja tam takich dziwnych metod nie stosowalam. Mnie to brali bom ładna dziouszka jest :loveu::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]możliwe, sama się kiedyś przekonasz :evil_lol::evil_lol: widzisz widać Lusiowa miała prócz urody jeszcze jeden hak...na szczura...i skuteczność pewnie 100% :evil_lol: Cześć Jabolłonko :):loveu: :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='AśkaK']No, no, gustowny zestawik!:lol: Ach, studniówka, czemu to tak dawno?!:placz::evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]od zawsze jestem gustowna ;) dawno, dawno...rok temu to nie dawno kochana ;) możesz iść ze mną...będziesz miała najlepiej ubranego partnera/partnerkę na studniówce :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']:grins: Plis, choć jedną fotkę :evil_lol: ;) Witaj Kil :loveu: :multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Paula :) :multi: To jest odświętne ubranko i muszę na świąteczny dzień poczekać z założeniem tego na siebie...ale jakby co to fotki dam :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek Córcia :grins::loveu::loveu: Qba nie idzie na studniówkę ...koniami go chcieli zaciagnąć ...powiedział ze na emeryturce pójdzie na takie balety :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :loveu: :multi::multi: Qba pewnie by poszedł jak ja bym miała iść z nim ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Goździczku ! Jakich pozytywów ???[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no wiesz...zawsze jest to tylko 200 a nie 300 :loveu: :evil_lol: a sponsora mam dla Ciebie szukać czy jak? :D hehe [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='apple']:roflt::roflt::roflt::roflt: [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Rzeczywiście sam sex jak słowo daje :evil_lol: Uzbrój się w gaz paraliżujacy bo bedziesz miała branie jak na rybach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no kurde raczej...jak byłam jakiś czas temu na imprezie w tym samym zestawieniu to wszyscy chcieli się przysiąść, porozmawiać i DO MNIE pośmiać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]Hej siorka!:multi: No jasne że pomoge ( jak zafundujesz mi podróż do Ciebie:evil_lol:)[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to chyba uczciwa umowa byłaby :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ozzy całuje w rączkę [url]http://images34.fotosik.pl/95/83aa0ca7f5d677d8.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pierdziel studniówke.... Pawcio 12.1 gra koncerta... choooo :razz::razz: tu zatańczysz poloneza... albo wypijesz :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja poloneza nie tańczę ale chętnie bym sobie na koncert poszła :) bo na studniówkę mi się odechciało, już bym chciała mieć ją z głowy :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Cześć Studniówkowy Goździczku!:evil_lol::multi: Odpiernicz się na ten jeden dzień i omijaj kamerę szerokim łukiem za pare lat nie bedziesz się wstydzić [/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hej hej :) :multi: idę w dresach gnieciuchach ze ściągaczem na dole, szpilkach i bluzce z żabotem :loveu::loveu::loveu: sam sex ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Właśnie dostałam rachunek za prąd :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: 200 zł co miesiąc. Bosssszzzz normalnie się natrzaskało :crazyeye::crazyeye::crazyeye:. Ja kapituluje! Mam dość! :shake: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_72.gif[/IMG] [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zawsze mogło być gorzej ;) szukaj pozytywów :) [/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko w zimny poranek :multi::multi::multi: :hmmmm: kiedy u Was są ferie :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: kiedy? hmm po studniówce już nie idę do szkoły :multi::multi: mam ją w sobotę 12.01 :) nie mogę się doczekać już ferii :) a u Was jak przypadają? :) [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...