Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=Olive][B]jakiego dużego kolege Tigra spotkała na Swojej drodze :loveu::loveu::loveu: Cześć Letniaki :loveu::loveu::loveu: :multi::multi: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]słodkie to zdjęcie --> [url]http://img156.imageshack.us/img156/1123/dsc04660fl3.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Basiu :multi::multi: ale Zuzka dostała zabawek :loveu::loveu: Mikołaj o niej nie zapomniał :) :loveu::loveu: na to wychodzi że była grzeczna ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='AśkaK']Hej, wpadłam złożyć po-świąteczne i przed-sylwkowe życzonka :p - Szczęścia w Nowym Roku, radochy w Sylwestra :BIG:, pociechy z Salsy!!!:loveu::lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Dziękuje bardzo :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Żonkilko , siostrzyczko nie bądź taka krytyczna wobec siebie, naryzuj cościk i poka mi :evil_lol: moze założymy spółke;)[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mogę jedynie Ci pokazać jeden ze starych rysunków...z reguły psów nie bazgrole bo mi nigdy nie wychodzą :evil_lol: [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3995/dsc01922pa9.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='moon_light']Prawda że ciut urósł ? :evil_lol: :loveu: Czesc ![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ciut ciut :evil_lol::evil_lol: w zasadzie trzeba się solidnie przyjrzeć żeby zauważyć różnicę :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: ale fotek nawrzucałaś tutaj :loveu::loveu: [URL]http://img241.imageshack.us/img241/1525/dsc04619kopiayk9.jpg[/URL] łóżko które zeszło na psy ;) :evil_lol::evil_lol: albo psy które zeszły/weszły na łóżko :) [/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='kate89']i moze z żonkilą załózcie spóke hiehie[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pomysł dobry ale żonkilki w to nie mieszaj ;) bo ona lubi ale niekoniecznie jej to wychodzi :evil_lol: Emi rysuneczek pierwsza klasa :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  9. [quote name='Rybka_39']Cześć Żancia! Moja Kora też kilka razy po dupsku oberwała..i niczego się nienauczyła:razz:[/quote] [quote name='zuzolandia']Witaj poswiatecznie kwiatuszku !!!!!!!!!!!! Moja sp TOSIA tez tyle razy po dooopsko dostala od innych psiakow ale zadnej nauki z tego nie wyniosla i leciala do kazdego napotkanego psiego osobnika coby sie pobawic .....echhh.......... buzioleeee[/quote] [quote name='tygra']nie nauczy się. Tygra też tak robi i już ze trzy razy dostała po nosie, a przy czwartym razie zmieniła postawę z uciekającej z placu broni na "chcesz się bić to dawaj". I oczywiście jak widzi jakiegoś psa to wciąż bez zastanowienia leci do zabawy.Ja wolałam jak zwiewała... Ale po drugiej cieczce już nie chce. Sama nie zaczyna ale jak na nią ktoś zeby pokaże to nie jest dłużna[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]łeee to lipa...a miałam nadzieje że jakieś wnioski wyniesie ;) w każdym bądź razie dobrze że się nie zaczęły gryźć i Salsa do mnie szybko wróciła :) [/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]śliczne fotki ale jakieś uszkane...tam zieleń a my mamy przecież zimę :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ohh wyrósł Ci ten chłop :loveu::loveu::loveu: cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Sis:multi: Zmobilizuj sie, usiądź nad kartka i coś namaluj a później mi sie pochwal:loveu: Ja juz kończe bulka:multi:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zobaczymy...jeśli zaraz kumpela nie da mi znać co dzisiaj robimy to może wyciągnę osprzęt ;) :evil_lol::evil_lol: poka poka BułeCkę :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='apple']Nie balowałaś w święta to czemu? [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nigdy w święta się nie bawie...zawsze zamulam w domu :)[/B][/FONT][/COLOR] A kreacja na sywestra juz gotowa?[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w sylwestra idę do koleżanki i będziemy same...chyba że znajomi dołączą a oni jeszcze nie wiedzą więc ooOO nie ma co się stroić :evil_lol: Salsa dzisiaj została pogoniona...byłam z nią przed chwilą w lesie i biegała sobie luzem...pobiegła do przodu a pod górkę na zakręcie szła babka z psem i córeczką małą...ja ich nie widziałam bo tak to bym przytrzymała Salsę. Jak to Salsa wyrwała do psa żeby się bawić a to była suka, która nie koniecznie inne suki lubi i ją pogoniła...poszczypała za grzbiet, Salsa zaczęła piszczeć i spieprzyła. Ja całej akcji nie widziałam bo zanim dobiegłam to Salsa już była koło mnie. Córka tej pani krzyku narobiła jakby się tam ze skóry psy obdzierały...jak to małe dzieci i ja się wystraszyłam...ahhh...Salsie nic nie jest, tylko grzbiet miała ośliniony. Bardzo dobrze może się nauczy że nie każdy pies to towarzysz do zabawy. [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam Dilerowych :loveu: :multi::multi::multi: Kiedy będą zdjęcia Pręgusa? ;) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oOO i jest Lusia :loveu::loveu: [url]http://img411.imageshack.us/img411/861/img0010editedgy7.jpg[/url] pogromczyni starych drzew :loveu: Cześć Wam :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :multi: :loveu::loveu: widzę że praca nad rysuneczkiem posuwa się do przodu :) i tak trzymaj...nie mogę się doczekać końcowego efektu :) ja też od dłuższego czasu się próbuję zmobilizować żeby przysiąść nad kartką ale coś nie mogę :) [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Witam Was :loveu::loveu: :multi::multi: [/COLOR][/B][/FONT]
  18. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :loveu::loveu: :multi::multi::multi: Miałam nadzieję że będą jakieś świeżutkie i pachnące jeszcze foteczki Ozzulca ale nie ma :) wiem wiem...nie chcesz Nas rozpieszczać ale może chociaż jedno albo dwa :evil_lol: Buźka i miźka dla Ozzulka :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Takie chaciorki zawsze budziły we mnie zazdrość...strasznie mi się podobają :loveu::loveu::loveu: zresztą dwóch kudłaczy też Ci zazdraszam :loveu: tak się prezentują ładnie na tych zdjęciach że aż gul ;) mi skacze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]juHuuu :multi::multi::multi: :loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: widzę że znalazł się kompan do noszenia opon dla Klocka :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [quote name='Paula_'][COLOR=LightBlue][FONT=Georgia][SIZE=1] I jest troszkę chudsza :evil_lol: ;) [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Black]Witanko poświąteczne [/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi: :loveu: [/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Paulinko :loveu::multi: [/B][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]a no to też...Salsa to chuderlak i nie chce mi przytyć chociaż odrobinki :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']cze Żonkilkowa! Jak tam po świątecznym imprezkowaniu - żyjesz? :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Jabłuszko :multi::multi: imprezkowania nie było :) wynudziłam się w te święta :evil_lol::evil_lol: już nie mogę się doczekać sylwestra ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:hand: jestem :loveu::loveu::loveu:będę później [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :loveu: :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]................to ja ..............poświąteczna..............do zobaczenia w przyszłym roku:shake::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w przyszłym lepszym roku zapomniałaś dodać Kochana ;) :loveu: Cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jakie śliczne zdjęcia na śniegu :loveu::loveu::loveu: jakie piękne kudłacze na nich są :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no no no siostra :) zapowiada się śliczny rysuneczek :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ha ! tutaj też widziałam zdjęcia Klocka z sobowtórem Salsy ;) :loveu: zresztą nie tylko te zdjęcia widziałam :loveu: znęcający nad oponą Klocuś też mi nie umknął ;) :loveu::loveu::loveu: no i oczywiście Pan Zielony [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu:[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu:[/B][/FONT][/COLOR]
  25. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żonkilka... dzieki za spotkanko... foty Salsowo-Clockworkowe :loveu::loveu::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o kurde, nie wiedziałam że spotkaliście się dzisiaj z Salsą...nic mi wredota nie powiedziała :roll: a gdzie ja do cholerci wtedy byłam? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=LightBlue][FONT=Georgia][SIZE=1]podobieństwo zniewalające :loveu::loveu::loveu: jednak Salsucha ma białą końcóweczkę ogona ;)[/SIZE][/FONT][/COLOR] [quote name='Pimpek']Kurde xD To Salsa, nie rozpoznałam, pryz klocku taka mała :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przy Klocku większość psów wychodzi na małe ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:....Klocuś z wizytą u Salsy :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już wiem czemu Salsa dzisiaj taka jakaś nieswoja ;) poznała przystojniaka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...