Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. to się nazywa droga dedukcji, szkoda że w tej kwestii zapewne ta droga jest słuszna
  2. o właśnie, musisz wyglądać na zabiedzonego skoro sąsiadki Cię dokarmiają xD
  3. Jak przytaszczyłam swojego psa do domu to też nie miałam zielonego pojęcia jak to to nazwać... tam skąd wzięłam nazywała się Fruzia, nie wiem czemu nie chciałam żeby tak zostało...pewnie też ze względu na swoje kompleksy ;) Wlazłam później na forum astowe żeby wyszukać kozackiego imienia dla kozackiego psa i znalazłam galerię jakiejś Salsy tam, spodobało mi się i teraz uważam że to był strzał w 10, jakoś tak pasuje mi imię do tego szurniętego psa.
  4. w pierwszym poście napisała że piesek jest po jej suczce i ciekawe czy to nie Dropsik jest ich ojcem :roll:
  5. [quote name='Aleks89']Tak!Niezgodny ze wzorcem![/QUOTE] bo Brutus nie jest biszkoptowy tylko ma kolor [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kolor_ecru"]'zyebany biały'[/URL]
  6. [quote name='Aleks89']No jak ty z Martą w jeden wieczór wypijacie 2 x 0,7 i jeszcze 0,5 na rozchodniaczka.To faktycznie te pół litra to tyle co kot napłakał.[/QUOTE] hahahaha :evil_lol: dawno już tak nie imprezujemy, to takie wakacyjne klimaty były :) wczoraj po kuligu nawet drinka nie było tylko herbata, żurek i do domu :multi: i wiesz co Ci jeszcze powiem? Że to ja nie chciałam! Powiedziałam że nie piję większej ilości alko do sylwestra i tego się trzymam zawzięcie :) [quote name='Aleks89']A ja dostałem pierniczki domowej roboty od mojej sąsiadki:loveu:Pyszotka[/QUOTE] oooo mniam, chcę takiego pierniczka też!
  7. uuu dostanę w poniedziałek z pracy 0,5l smirnoffa na święta...i jak tu być abstynentem pracując w monopolu? :roll: swoją drogą co to jest 0,5 :placz:
  8. [quote name='Aleks89']I nie jest nic a nic podobny do blablabladola[/QUOTE] bo ma brzydki kolor?
  9. [quote name='Rinuś'][I][B]łoooo jeso :shake::shake::shake: to wszystko przez to, że mój kundel jest gruby i zaniedbany :shake::shake:[/B][/I][/QUOTE] nie można mieć wszystkiego moja droga ;)
  10. jeszcze dzień się nie skończył, może o północy coś w nas erdolnie :) w sumie mogłoby bo nie chce mi się być w pracy do 6 ;)
  11. [quote name='motyleqq']olaboga, nie pogrubiło Ci się do końca![/QUOTE] pogrubianie też jest zbyt skomplikowane dla Rinuśkowej xD hehe
  12. ooo mój dziadek to bardzo długo nie mógł zapamiętać jak Salsa ma na imię... najczęściej była i tak Bingusiem (poprzednim psem) a w dobre dni dziadka, kiedy to miał jakieś przebłyski to mówił na nią Salcia czego nienawidziłam xD
  13. a ja mam sąsiadkę, która na początku nie mogła zapamiętać imienia Salsy i kojarzyła je jedynie z rybą w sosie salsa gdzie zdecydowanie mi o taką salsę nigdy nie chodziło xD hahaha ogólnie jakiś wielkich przebojów z imieniem nie miałam, ludzie czesto pytają tylko kilka razy JAK? ale to chyba wina tego że niekiedy jak mówię to faflunię :)
  14. mój poprzedni psiaczek był przywiązywany w nocy do kaloryfera w kuchni jak dwie suki z podwórka miały cieczkę...nie szło z nim wtedy wytrzymać, non stop skomlał :angryy: takie z niego było ebadło! :evil_lol:
  15. on ma szlachetne łapki przyzwyczajone do perskich dywanów a Ty go na ten śnieg wystawiasz, puknij się w głowę Martyncia ;)
  16. świat byłby piekny gdyby takich hodowców było więcej, no ale często niestety liczy się głównie wyprodukowanie najładniejszego psa...szkoda widzę oko, ono na mnie się gapi!
  17. [quote name='motyleqq']biorąc pod uwagę to, jak rzadko zdarza się, że pies rodzi się agresywny, to trudno mówić o tym że właściciel nie mógł tego przewidzieć. mógł, odpowiednim wychowaniem i szkoleniem, a nie czekaniem, aż agresja rozwinie się do takiego stopnia(bo nie jest raczej tak, że pewnego dnia coś przeskakuje w mózgu i nagle pies się rzuca).[/QUOTE] dlatego napisałam że nie do takiego stopnia jest to wybaczalne i nie na tego typu imprezach... jak sobie pomyślę że psiak takowy potem ma repa i daje równie fajne szczeniaki to przestaję wierzyć w to że hodowanie psów rasowych ma jakiś sens bo to przecież też chodzi o to żeby psy były zrównoważone ... masakra
  18. Pies jak pies, ma zrytą psychę i właściciel kupując nie mógł przewidzieć że takowy egzemplarz mu się trafia więc jestem w stanie wybaczyć agresje choć oczywiście nie w takim stopniu... dziabnięcie, wyrwanie do kogoś z kłami to co innego niż poszarpanie doszczętnie ciuchów no i przede wszystkim kuwa takiego psa się trzyma w domu, wychodzi na czujne spacery i kocha się go miłością bezwarunkową ale szerokiemu światu się go nie pokazuje, nie rozumiem czemu ludzie takie psy wystawiają. Kompletna głupota...powinien dostać dożywotniego bana na wystawy za taką akcję.
  19. u lala :) moja kumpela wpadła ostatnio też na szatański plan żeby od stycznia się zapisać na siłownie, byłoby zacnie ale znając życie i nas to na gadaniu niestety się skończy :roll:
  20. czeba byO wpierw pomyśleć zanim dałaś mu do rąk fotopstryczek :)
  21. [quote name='Vectra']Jak prymitywną ? jak śmiesz !!!! to jest dobra zagrycha :loveu:[/QUOTE] nie przeczę że dobra ale nadal uważam że prymitywna xD
  22. [quote name='Vectra']ciekawe czy zagryche by przyniosła :diabloti:[/QUOTE] nie :evil_lol: nawet tą najbardziej prymitywną czyli ogórka kiszonego by wpierdzieliła :roll:
  23. cześć :) ależ mnie tu dawno nie było... wyrzuciło mi Waszą galerię z subskrypcji :mad: gratulacje dla chłopaków, ślicznie się prezentowali :) nadrobiłam ciut zaległości :) sesyjka nad morzem rewelka :cool3: a córę gdzie zgubiłaś, nigdzie nie widać Miśki
  24. [quote name='YxNinaxY']hahah szurnięta jesteś, takich rzeczy psa uczyć, kto to widział? Taa i jak flaszkę przyniosła to nawet na 'księżniczkę" zasłużyła :D[/QUOTE] oj tam ona była zachwycona że się może do czegoś przydać ;) a z tą księżniczką to przejęzyczenie, wcale nie chciałam do niej tak powiedzieć tylko w tym przypływie radości tak mi się wymsknęło ;) [quote name='FredziaFredzia']Jestem z niej taaaaaaaaka dumna!!! :loveu: :loveu: :loveu: "Przynieś mi jak będę leżała." :lol:[/QUOTE] ja także jestem z niej dumna bo czarno to widziałam... na początku bała się podejść do butelki :stupid:
  25. nawet fotę jej szczeliłam także dzisiaj na full wypasie tutaj ;) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07000_zpsd3270dad.jpg[/IMG] Olek, nie drwij....wyobraź sobie jakby Ci tak pies piwo niósł, więcej by Ci się wylało bo byłoby wzburzone ;)
×
×
  • Create New...