-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
napisałam Ci na gg co masz zrobić żeby motylki odleciały :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='anetta'] Sama nie pppójdddęęę :look3: Jestem ciekawa więc poszłabym do nijakiej :evil_lol: [/QUOTE] ja zazwyczaj na imprezach chodzę do męskiej bo w damskich jest zawsze mega kolejka do kabin ;) w warszawce mieszkasz i nie masz kumpli pedałów chętnych wprowadzić się w świat pedalskich imprez? xD oni się przecież chętnie tym dzielą xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
blizny są super :D szczególnie u facetów :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
widziałam tylko sam początek bo komp w pracy się zaczął buntować i się ciąć ale wzrok Marysi mówił sam za siebie 'czy ja na prawdę muszę tam wchodzić?' :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Siostra bystra jak Ty:diabloti: [/QUOTE] a idź Ty...nie znasz się na bystrości ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']A ja kiedyś wrzuciłem frytki do frytkownicy takiej max nagrzanej i ten tego stanęła w płomieniach:diabloti:Żałujcie ,że nie widzieliście paniki jaką zasiałem.Psy w ryk ,ja w ryk po ręcznik ,gasze to i rycze ,psy szczekają nadaj ,rzucam łaciną na psy więc drą ryj jeszcze bardziej ,ręcznik płonie ,lece po kolejny i dopiero ugaszone.I od tego momentu frytek SAM nie robie:lol:[/QUOTE] Do mnie siostra z obczyzny dzisiaj zadzwoniła i tak wczoraj wieczorem zjarała kuchnię. Przyszła do niej koleżanka, wstawiła frytki do kolacji i poszły na górę coś tam zobaczyć a po chwili poczuły smród, jak zeszły pół kuchni się już paliło. Mąż jej ugasił a straż jak przyjechała to skuła całą jedną ścianę żeby zobaczyć czy nigdzie nic już się nie tli i takim oto sposobem są bez kuchni, całą chatę mają w sadzy a noc spędzili u sąsiadów :) [quote name='nick_']bardzoooooooo proszę, bo umieram ..:-([/QUOTE] ojej co za biedactwo :calus: ucałować też mogę ;) :D:D:D -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
podmuchać? xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
dzień w którym coś stanie się z moimi okularami a ja nie będę miała zapasowych będzie dniem ostatecznym...czuję że wpadnę pod pierwszy lepszy samochód albo spadnę z pierwszych lepszych schodów czy czegokolwiek :roll: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']o basenie nie wspominając :diabloti: trzepnie ktoś wodą i już goowno widać ..dajcież spokój , nosze szkiełka już od 5tej klasy podstawówki i tak na dobrą sprawę nie pamiętam już jak to było bez ...[/QUOTE] ja pamiętam jak raz poszłam na imprezę bez (18 urodziny czterech koleżanek z klasy) ;) chciałam wyglądać nieco lepiej a skończyło się na tym że całą imprezę wkurzałam się że nie rozpoznaję ludzi z daleka -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to i tak nie jest źle... dzisiaj jest już czwartek :) ja mam od chyba miesiąca trzy browary w lodówce i coś czuję że jak nikt ich nie wypije z domowników to się przeterminuje... taka ze mnie Żulówa :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'] po Mamuni ta inteligencja w brylach :lol: Ja też nie mogę soczewek i strasznie mi zal patrząc latem na wybór okularów słonecznych :([/QUOTE] buahahaha....mam to samo ;) i jeszcze jak idę do kina na coś w 3D to mega wkurza mnie zakładanie okularów na okulary :/ -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Niech się któraś kopsnie do kuchni i zrobi mi zacną pożywną kolacyjkę:diabloti:[/QUOTE] mogę Ci wojaka podać :) -
[quote name='Vectra']eeee , nie napisałam że mnie to nie dotyczy .. przecież jesteśmy z rodziny[/QUOTE] to co święta u mamusi? ;) Ala niech szykuje strawę, zwalimy się jej na chatę :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']to jest popieprzona wada wzroku. Rafał ma też astygmatyzm , ale dla niego nie da się zrobić nawet okularów :evil_lol: Tylu lekarzy się już poddało ... są chwile że nie widzi napisów metrowych , a za chwile czyta umowy to co napisane jest maczkiem. Każde badanie komputerowe , pokazuje inne wartości. Dobieranie szkieł , to jak typowanie liczb w totolotku :diabloti:[/QUOTE] Najgorsze jest to że wada ta długo się pogarsza a nie zmniejsza, nawet jeśli nosi się okulary. Noszę od chyba 4 klasy podstawowej i miałam tylko pół roku przerwy chyba będąc w 5 klasie...taki bunt bo ktoś mnie wyzwał w szkole ;) Ogólnie jak nosiłam okulary to nawet nie wiedziałam kiedy znów przestawałam widzieć bo okulary robiły się zbyt słabe...działo się to stopniowo i któregoś dnia po prostu ktoś z mojego otoczenia zauważał że znów mrużę oczy albo czegoś nie widzę. I ten ból łba i oczu przez pierwsze kilka dni po zmianie okularów na mocniejsze...super sprawa :loveu: Teraz od 3 lat nie byłam u okulisty bo widzę zacnie w obecnych brylach ale wiem że powinnam się wybrać chociażby kontrolnie. Dobieranie szkieł czasami potrafiło trwać i trwać aż czasami u okulisty było widać na twarzy pewną rezygnację xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']astygmatyzm masz ? [/QUOTE] tak i to dość konkretny... bez okularów jestem niemalże ślepa nawet z bliskiej odległości :roll: -
[quote name='Vectra']jako że Ty też z rodziny , to takie geny po prostu , też takie masz :diabloti:[/QUOTE] przyganiał kocioł garnkowi ;)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja nie mogę mieć soczewek z moją wadą :placz: i chodzę w brylach pocieszając się tym że wyglądam przez nie na nieco bardziej inteligentną :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
buahahaha :) zarzuciłabym na plecy i jakoś wtedy zatuszowała -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
łeeee ... slabo! :) ale ja bym mogła robić za gościa gdybym cyc związała -
[quote name='Rinuś'][I][B]Ja już też zaczynam wkraczać na złą ścieżkę przez Olka :evil_lol: on ma złe ddziałania na kobiety :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] czy ja wiem czy złe... on wiele może nauczyć ;) :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Żul dobrze godo polać jej. Jeszcze lepsze są kluby w Paryżku:diabloti:Do takiej mega obleśnej du...czalni to bym właśnie nikusia zabrał:evil_lol:[/QUOTE] do takiego zdegenerowanego tez bym poszła i to z miłą chęcią i z czystej ciekawości :) raz byłam w Dublinie ale miałam wtedy jeszcze mleko pod nosem i kumpel mojej siostry który mnie tam zabrał bardzo dbał o to żebym nie zobaczyła tej najciemniejszej strony mocy aczkolwiek swoje i tak widziałam :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
oto jestem! dojechałam do pracy cała i zdrowa...znów muszę czytać co piszeta :) [quote name='anetta'] Tez nigdy nie byłam w gejowskim klubie, po przebywaniu na tym wątku i czytaniu o gejowskich klubach zaczęłam się zastanawiać jak tam może być :diabloti: [/QUOTE] się nie zastanawiaj tylko sprawdź :) jest fajnie w Sopocie jest taki klub 69...co ciekawe np. są tam trzy toalety - damska, męska i nijaka :) ogólnie jak wchodzisz do którejkolwiek to musisz być nastawiona na wszystko bo dziać się tam może wszystko :evil_lol: ja się w gejowskich klubach mega dobrze czuję bo nie lubię ogólnie klubów, odstraszają mnie nawaleni, napaleni faceci...włącza mi się agresor na nich i zdarzyło mi się chyba z dwa razy wypalić z kopa kolesiowi za to że złapał mnie za tyłek ;) w gejowskich klubach łapią za cycki ale pedały mogą ... traktuję to jako terapię dla pedałów...może jak dotkną to polubią :evil_lol: [FONT=garamond][SIZE=1]dżołk...nie daję macać cycków xP[/SIZE][/FONT] -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='nick_']ej, tu nikt nie jest stukniety!! bynajmniej Ja, Olek i mama Olka Vectra :D[/QUOTE] taaaa a ja jestem filigranową księżniczką, która lubi spędzać czas na pisaniu wierszy i popijaniu herbaty :):evil_lol: idę do monopolni...odezwę się jak przycumuję tam :)