-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
całe 20 minut ;) Olek nie jeżdżę już skmką więc więc nie spóźniam się tym samym do pracy, jestem przed czasem zawsze 10 albo 5 minut :roll: jak jeździłam kolejką to ona śmigała o 17:52 albo o 5:52 xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wszyscy jesteście stuknięci...dobrze że jadę do roboty zaraz i nie będę musiała Was czytac przez czas który spędzę w tramwaju xD -
[quote name='Vectra'] Żonkilek , Ty to kochana tylko o pogodzie :shake: za dużo gadasz z Olkiem :evil_lol:[/QUOTE] buahahaa...coś w tym rzeczywiście jest, źle go wychowałaś i teraz on sprowadza mnie na złą drogę ;)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='nick_']kurna mac, ale ja nie jestem gejem :diabloti: i nigdy nie bylem w gejowskim klubie..[/QUOTE] ja też nie jestem a byłam ;) fajna sprawa...tym bardziej że Olek chce być Twoim przewodnikiem po gejświecie :evil_lol: ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
lubię gejowskie kluby i chetnie pójdę z Wami :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nie powstrzymał się od pochwalenia się swoją mordą płatnego mordercy :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]ooo jakie waleczne :evil_lol::evil_lol: chcę tylko zobaczyć, zostawię go Wam :evil_lol:[/B][/I] [I][B]ejjj bo wieczorem w domu nie będę mogła zobaczyć bo już pawełek będzie :placz:[/B][/I][/QUOTE] waleczne bo jest o co walczyć :evil_lol: chociaż... jeden dogomaniacki wątek miłosny mam już za sobą także teraz tylko nacieszam oczy ewentualnie ;) a pokazać bym Ci pokazała ale narazić się nie chcę [quote name='WATACHA']Ha,ha,ha jaka desperacja :). Oluś a powiedz Ty mi jak i kiedy odnalazłeś w sobie geja ;)?[/QUOTE] buahahaha...ostatnio o to samo go pytałam na skypie xD -
[quote name='Vectra']prędzej byś Bogusława nauczyła grać na trąbce , niż wyszkoliła skutecznie faceta :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: na czyjej trąbce?
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Rinuś Ty masz Pawełka! :) -
[quote name='Vectra']trzeba przywyknąć do tego :roll:[/QUOTE] może ktoś by się znalazł kto by pozytywne szkolenie faceta przedstawił aby był ogarnięty
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nie będę powtarzać po koleżankach ale piszę żeby dać znać ze tu jestem i widzę :) -
[quote name='Rinuś'] [I][B]problem w tym, że Oluś to mi się w ogóle nie podoba :evil_lol: nie mój typ :eviltong: i na dłuższą metę jest wk*******y :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] jak w sumie każdy facet ;)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
aż sobie poszłam zrobić popcorn żeby móc w pełni delektować się widokiem fajnego samca na dogo ;) podpinam się pod pytanie Kaśki eL.... hetero? Olek też fajny samiec ale stracony nieco :roll: a tak bym go ... brrrrrr :D ooo spóźniłam się :) ale i tak jest dobrze -
O Olka? :-o słusznie jest o kogo :loveu:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
odważny :) pożądana cecha xD -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Czym Ty karmisz te małe potworki...przecież dopiero co były takie tyci tyci i wyglądały na małe życiowe niedorajdy a teraz szczerzą już kły, chodzą, siedzą, bawią się i ogólnie SĄ! :) Mała Maryśka zawsze była chyba moim ulubionym Twoim szczeniorem ... sama nie wiem czemu :) rozkoszny gówniarz z niej był, nie żeby teraz nie była ale szczeniak to szczeniak -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
te jego uszy mnie rozbrajają :) one powinny mieć własny kod pocztowy ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Sawmj']W końcu się tu witam :beerchug: 'Galerię' podczytuję regularnie, ale jakoś nigdy wcześniej nie miałam okazji napisać nic konstruktywnego :P[/QUOTE] a ktokolwiek tu pisze coś konstruktywnego? :D hehe -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:) jestem pisuarem ... jakie to głębokie! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to Nick jest samcem? :crazyeye: a myślałam że Olek jest jedyny... -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Doginka']Kręgli nie lubię - mam bilard i tenis stołowy w domciu:lol: [/QUOTE] masz bilard w chacie i siedzisz na dogo? :crazyeye: ciężko byłoby mnie od stołu bilardowego odgonić gdybym miała go w chacie :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja bym poszła na kręgle...uwielbiam! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
niegdy nie zrozumiem czemu faceci chcą wiedzieć o czym kobiety rozmawiają z gejami... w gruncie rzeczy potem z reguły się okazuje że wcale nie chciał wiedzieć xD hahaha Oluś Ty też jesteś równo jeb... xD -
gratulacje jeszcze raz :) ale idź z nim na solarkę bo zbladł coś :eviltong: a zimą też trzeba się prezentować!
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ooo fajny pan! :)