Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. eee... ja czasami wychodzę z Rudą o 19 a na drugi dzień o 11 jak wstanę i księżniczkę muszę wypraszać spod kołdry żeby łaskawie ruszyła zad na dwór xD
  2. [quote name='Aleks89']Ty chcieć to sobie możesz:diabloti:Jest mój ,dla ciebie za ładny:lol:Poza tym masz Dareczka 21letniego:cool3:[/QUOTE] dla mnie wszystko co się rusza jest za ładne w sumie :evil_lol: Dareczek to dziś słowo klucz kuźwa! Marta, Tomek i jeszcze taki tam kumpel mnie męczą o Dareczka :mad:
  3. już Ci mówiłam że gościu bezrękawnik jest mój! :)
  4. [quote name='Amber']I pewnie wszystko już pokasowane i nie można poczytać? :placz:[/QUOTE] moje posty były chyba kasowane na bieżąco :shake:
  5. [quote name='FredziaFredzia']No nie, nie piję (wódki) od Sylwestra do urodzin.... Czyli do 22 stycznia. :diabloti: Coś Wy tu za dużo prawdy na forach piszecie że tak bany na prawo i lewo dostajecie![/QUOTE] to lada dzień impreza! :) czuję się zaproszona życie bez bana jest nudne! :) [quote name='Amber']No niestety. Nie chce sprzedać swojego starego psa bo zabija we mnie pasję i za kaskę ze sprzedaży kupić nowego "wymarzonego" :diabloti: przy aplauzie większości zgromadzonych :loveu: Dobrze, że mi dali tego bana, bo by życia ze mną nie mieli :evil_lol:[/QUOTE] to coś czuję że też dostałabym bana :) [quote name='Aleks89']Ja na PS dostałem rok bana za tego jeleniowatego stwora:diabloti:[/QUOTE] u mnie uznali że wlazłam tam tylko żeby siać zamęt... poniekąd racja bo wcześniej nie wiedziałam o istnieniu takiego forum xD haha
  6. [quote name='Alicja'] a ja dostałam ostrzeżenie :lol:[/QUOTE] buahahaha.... zapewne się przejęłaś okrutnie
  7. [quote name='Amber']Na forum "miłośników" dobermanów :diabloti:[/QUOTE] uuu...nie wpasowałaś się w kryteria xD
  8. [quote name='FredziaFredzia']Patusy! :D[/QUOTE] bo Ty może nie :eviltong: [quote name='Amber']Hm... Chyba się nawet domyślam o kogo chodzi ;) W każdym razie miło, że nie tylko ja mam gdzieś bana forever :evil_lol:[/QUOTE] a gdzie...pochwal się xD
  9. gdy dostaliśmy z Aleksandrem bany tutaj to na psią kostkę się przerzuciliśmy o ile pamięć mnie nie myli po to aby zwrócić uwagę pewnej osoby na to że nie jest wcale taka idealna jak się jej wydaje xD niestety władze tamtego forum nie zrozumiały intencji...przynajmniej moich bo nie wiem czy Olek też dostał tam bana na zawsze xD
  10. [quote name='Aleks89']Kiedyś jak jeszcze nie było ajfonów ,tabletów i smartfonów czyli w dalekiej przeszłości byłem bardzo ,ale to bardzo niemile szczerym młodym chłopczykiem ,który uwielbiał wbijać szpilkę prawdy w żebra ciuciających ludzi.Za co oczywiście ponosiłem niesłusznie karę:diabloti:[/QUOTE] niesłuszną karę poniosłam ja! trzy miesiące bez dogo i forewer na psiej kostce czy jak to się tam nazywało to forum :evil_lol:
  11. [quote name='Rinuś'][I][B]ej ja chcę w przyszłym roku iść na technika kosmetyczkę :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] ale Tobie to już nie zaszkodzi :calus:
  12. [quote name='Naklejka']Moja siostra jest w zawodówce fryzjerskiej :mdleje: i chyba wiele od przeciętnych uczennic szkół tego poziomu, profilu się nie różni :eviltong:[/QUOTE] :turn-l: buahahaha...nie ma to jak być miłym dla swojej osobistej siostry xD
  13. [quote name='WATACHA'] [B]I wtedy się w nim zakochałaś, czy odkochałaś :)?[/B] [B]Też tak słyszałam (od właścicielek salonu) , choć sama nie doświadczyłam [/B][/QUOTE] Odkochałam ... młoda, głupia byłam i myślałam jeszcze wtedy że bicie kobiet to coś złego a teraz wiem że mogła mnie czekać wspaniała przyszłość przy jego boku szczególnie że na drugi dzień gdy wytrzeźwiał to przeprosił i zabrał na lody (tym razem normane do jedzenia) xD hahaha...no istny ideał :evil_lol: ale związek się rozpadł ;) a że to jest brat mojej b. dobrej kumpeli to wiem jak traktuje swoją obecną narzeczoną i matkę swojego dziecka :loveu: wracają z zakupów...ona niesie siatki i pyta go 'weźmiesz ode mnie zakupy?' i słyszy odpowiedź 'a co to ja nakupowałem?' :evil_lol: Jak chodziłam do pierwszego liceum to moja szkoła znajdowała się dwa przystanki za fryzjerską...jeździłam jednym autobusem z przyszłymi fryzjerkami. Na początku pierwszej klasy były jeszcze normalne, z czasem robiło się coraz gorzej...chyba wysysają im tam mózgi ;) Moje koleżanki dwie z gimnazjum chodziły tam do szkoły...może i niezłe z nich fryzjerki ale pogadać to się z nimi zbytnio nie da i te wieczne uwagi: - używałaś odżywki? - włosy Ci się rozdwajają - koniecznie podetnij końcówki - masz odrost :evil_lol:
  14. [quote name='Amber']Awwwww ^^ Soooo cuuute, sweeeet and awesomeeeee xo xo xo Amerykańce są w ogóle boskie w swojej ekspresji :eviltong:[/QUOTE] nie masz ochoty rzygnąć tęczą? :)
  15. [quote name='Okamia']No wszystkiego mieć nie mogą :diabloti: Ja chyba nie znam makijażystki/kosmetyczki która jest hmmmm... nie płytka :evil_lol: Chodź może jedna się znajdzie.[/QUOTE] dołączam jeszcze do listy fryzjerki ;) zdarzają się normalne babki ale często są dość specyficzne :evil_lol: pomyśleć że mało brakowało i sama byłabym fryzjerką ;)
  16. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=MNTYl8Hvg1k[/URL] ja tą kiedyś oglądałam :) taka jakaś pozytywna pomimo że zbyt słodka jak na mój gust i czasami jej zachwyt nad nowymi kosmetykami mnie rozgramiał :evil_lol:
  17. [quote name='Vectra']Dlaczego te laski , co pokazują smarowidła i jak się smaruje twarz - są takie płytkie , nudne i durne ? :evil_lol: Oglądam te filmiki z YT , tak w ramach chwil wolnych , no ok ciekawe rzeczy ... tylko te lale są ciężkie do słuchania :placz:[/QUOTE] jak miło że nie tylko ja tak uważam :evil_lol:
  18. bo potem idę do domu i tam mam tylko trzy na czarną godzinę :)
  19. jak ktoś chce piwo to akurat tym dysponuję do 6 rano w ilościach niemalże nieograniczonych ;)
  20. [quote name='Aleks89']Trza było wolne wziąć!!![/QUOTE] akurat wtedy nie mogłam bo coś tak głupio się złożyło z tego co pamiętam :roll: [quote name='Alicja']mam fetę i pomidorki , w lodówku są , w kuchni po prawej stronie za drzwiami ...nie trzaskać drzwiami lodówki[/QUOTE] mmm...mówiłam Ci że jesteś idealną matką? zawsze wyposażona odpowiednio lodówka ;):evil_lol:
  21. [quote name='Aleks89']Hahaha troszku za daleko.Poza tym moje wizyty w 3mieście źle się kończą.:diabloti:[/QUOTE] ja Cię tam w 3mieście jeszcze nie widziałam...czas nadrobić! ;) Dawaj młody!
  22. ja mam ... weź skocz do mnie na chatę, zrób kanapki i wpadnij z nimi tutaj :) zrobimy sobie ucztę i przy okazji powącham czym pachniesz ;)
  23. [quote name='Alicja']teraz to mam już tylko piwo i paczki :diabloti:[/QUOTE] piwo też mam pod ręką ale wolałabym pomidorki i jaką bułkę do tego + feta :loveu:
  24. mmmm pomidorki czereśniowe :loveu::loveu: głodna jestem!
  25. ... i ma łapki wydziarane :loveu: <marzeń ciąg dalszy> xD
×
×
  • Create New...