Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Vectra']tak , dokładnie ... dodam że Emila jest wychowana i ułożona , tylko to akurat nie ma nic wspólnego z ADHD ... bo pies z ADHD jest posłuszny , tylko zachowuje się jak by nooo szybciej troszkę i mniej rozważnie i bardzo trudno skupić jej uwagę w jednym punkcie ;)[/QUOTE] myślę że wiem o co chodzi :)
  2. zaraz ktoś przyjdzie powiedzieć że ADHD to modne stwierdzenie :)
  3. [quote name='Aleks89']Nigdy ,bo dla was nie jestem obiektem pożądania :diabloti: Żadna mnie nie ma w swoim fapfolderze[/QUOTE] jesteś w błędzie :eviltong:
  4. rozkosznie :) a będziesz nas zadowalał zdjęciami swojej klaty?
  5. uuuu :) będziesz miał większe branie u gimnazjalistek
  6. ooo znowu trafiłam na ciekawy temat :) ja to mam szczęście
  7. [quote name='anetta'] Nie mam :grins: :evil_lol: Jednego poznałam na Łotwie, sympatyczny chłopak :p Kocha psy :diabloti: Jego partner również hahaha.[/QUOTE] kurde...zaczynam więc się zastanawiać czy to nie przypadkiem ja przyciągam do siebie homusów ;) czasami jak pomyślę o tym że zdecydowana większość moich znajomych płci męskiej jest homo to zaczynam nad tym ubolewać pomimo że są fantastyczni i ich uwielbiam xD
  8. a jednak nie spędzę tego wieczoru w domu :roll: a się starałam jak mogłam
  9. [quote name='Unbelievable']nie, bo smakołykiem pewnie musiałoby być piwo a to się mija z celem :grins::evil_lol:[/QUOTE] piwo akurat jest złe :)
  10. [quote name='Unbelievable']good girl :loveu::evil_lol:[/QUOTE] klikniesz mi w nagrodę? xD
  11. [quote name='Unbelievable']e no świętoszkiem nie jestem, ale sądzę że co za dużo to niezdrowo ;) szkoda zdrowia[/QUOTE] też tak uważam stąd taki a nie inny pomysł na dzisiejszy wieczór pomimo że piątek ;)
  12. wesołych świąt Olek :) [url]http://www.chamsko.pl/demot/0_0_757633963_kazdy_pedal_chcialby_takiego_mikolaja_przez_goodsensi_middle.gif[/url] TREŚĆ TEGO LINKU NIE JEST PRZEZNACZONA DO WSZYSTKICH A JEŚLI KTOŚ NIEPOWOŁANY TAM ZAGLĄDNIE I MU SIĘ NIE SPODOBA TO JUŻ NIE MOJA WINA... NIE CZYTA BOWIEM SIĘ CUDZEJ KORESPONDENCJI TAKŻE WSZELKIE ŻALE BĘDĄ NIEUZASADNIONE ;)
  13. [quote name='Vectra']Powiedz po prostu prawdę , że wolisz tu z nami być :loveu:[/QUOTE] i się wydało :evil_lol:
  14. [quote name='Unbelievable']bosze, to już zakrawa pod alkoholizm :grins: ale nie o to mi chodziło :diabloti:[/QUOTE] nie udawaj świętoszka! :):evil_lol: a w tej drugiej kwestii pewnie tak, oby jak najszybciej :)
  15. [quote name='Unbelievable']w końcu się uodpornisz :grins:[/QUOTE] na brak flaszki przy wolnym wieczorze? chyba nie :roll::placz: ;) tym bardziej że kumpela mi teraz na gg wyrzyguje że jestem słabiak xD hahaha
  16. [quote name='Aleks89'] Żul-a Tobie co?ogól sobie bobra i idź na podryw[/QUOTE] Nie uwierzysz ale dzisiaj odmówiłam wyjścia na flaszkę i może dlatego jest mi źle xD A poważnie to dzisiaj miałam internetową styczność z panem kutafonem i jakos mi popsuł humor :roll:
  17. też sobie przyszłam poprawić humor...Oluś weź mnie jakoś sprowadź na ziemię co
  18. do pewnego stopnia inteligentni inaczej są uroczy xD
  19. [quote name='Unbelievable']cześć gejmanio :loveu: ja wróciłam wczoraj tak schlana że przeczytałam wszystko ale nie byłam w stanie nic napisać :grins::evil_lol:[/QUOTE] moja bratnia dusza :oops: jestem szczerze wzruszona xD haha co do głupoty blondynek i oparzeń to ja kiedyś mieszałam coś na patelni widelcem po czym od razu wzięłam go do buzi bo nie wiedziałam gdzie go odłożyć...wargi mi się przykleiły do niego :) historia jedna z wielu z życia blondynki :)
  20. [quote name='Unbelievable']przeczytałam trawę :grins:[/QUOTE] i za to zasłużyłaś na to aby także zwalić się na głowę mamuśce ;)
  21. a ja strasznie nie lubię seriali dlatego że wciągają i pochłaniają niesamowicie czas ;) pamiętam jak się uzależniłam kiedyś od Lostów i Prison Breaka a to się stawało coraz głupsze i głupsze aż w końcu sobie odpuściłam oglądanie badziewia...na całe szczeście od tamtej pory staram się nie angażować w żaden serial... oglądam tylko jeden i niestety bardzo głupi mianowicie Pamiętniki Wampirów :evil_lol: cieszę się że jestem w nim na bieżąco z odcinkami i nie mam nic do nadrabiania bo pewnie siedziałabym przed kompem i połykała po kilka odcinków naraz a to jest dla mnie już przesada ;) aaaa...zapomniałabym xD oglądam jeszcze coś bardziej durnego - Ekipę z New Jersey :evil_lol: jest to tak durne że aż śmieszne xD
  22. [quote name='Vectra']a wiesz , rozglądając się po moim domu , chętnie o nich zapominam czasem :evil_lol:[/QUOTE] ja mam jednego i coś nie daje o sobie niestety zapomnieć :roll:
  23. już niekiedy zapominam że to forum dotyczy psów :)
  24. [quote name='Aleks89'] Żulówa-ale ja to uczyniłem już 3razy ,teraz właśnie skończyłem ten trzeci a te szmeterlingi dalej tam som:lol:[/QUOTE] uwielbiam Cię xD hahahaha.... przy czwartym daj popaczeć ;)
×
×
  • Create New...