-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Musisz sprzedać psa!!Bo wyrośnie ci zoofil[/QUOTE] ja bym sprzedała dziecko bo to ono zerka i się uśmiecha, ono ma coś tam ten tego ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Nie interesuje mnie to macie się rozmnażać i rodzić małych gejków ,żebym na starość miał się do kogo dobierać :evil_lol:[/QUOTE] mojego małego geja sprzedawałabym od 5 roku życia coby mnie utrzymywał...już Ci to kiedyś tłumaczyłam :) mała gejówa skończyłaby podobnie ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ale że ja też? Olek życzysz jakiemuś dzieciakowi takiej matki jak ja? zlituj się :shake: żaden młody człowiek nie zasługuje na takie męczarnie... co za koszmarny wstęp do dorosłego życia by to był :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a nie możesz bez statywu? :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia']Czemu nie pokazałaś filmu jak pięknie wódkę przynosi?! Toż to najlepsza reklama![/QUOTE] :evil_lol: bo ta sztuczka jest jeszcze do dopracowania ale faktem jest że zapomniałam o tej zalecie ... dziękuję za przypomnienie :) Aha Olek ... jedną sąsiadkę lubi na prawdę ale ona czasami przychodzi do mnie do domu na ploty i wtedy się z rudą bawi więc nic nie dzieje się bez przyczyny :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Kasiunia powiedz jak Salsunia kocha sąsiadów:diabloti:[/QUOTE] tak bardzo że ma ochotę ich serduszka zachować dla siebie na wieczność :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='asiak_kasia']Kasia, to biere, ale tylko na wymianę ja Ci oddam moje to to brzydactwo z awatara :diabloti: [/QUOTE] ale ja nie chcę się wymieniać! :) Olek sam pałasz nienawiścią do ludzi :eviltong: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Angi ale wiesz ja reklamacji nie przyjmuję ani zażaleń że duże rude uszkodziło mniejsze rude albo mniejsze białe czy cokolwiek innego :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
adres pod który mam wysłać na prv poproszę ;) pies dojdzie w stanie skupienia 'roślinnym'...tak dla bezpieczeństwa kuriera :) Amber zdziwiłabyś się jak całkiem spory pies mało potrafi jeść :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek nie rób antyreklamy, przecież wiesz jak długo zajęło mi zdobycie się na podjęcie tej decyzji i wiesz że no tego... ciężko byłoby znaleźć chętnego także pomińmy szczegóły, nie wnikajmy. Jest idealna dla KasiOdSuk! :) [B]Kasia [/B]coś takiego sunia... fota zeszłoroczna, suka nie wiele się zmieniła od tamtej pory ... ani nie zbrzydła, ani nie zładniała ... także raczej nie zmądrzała zbytnio a ... [FONT=verdana][COLOR=#add8e6][SIZE=1]głupsza być już nie może[/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04502Kopiowanie.jpg[/IMG] na prawdę polecam...nieźle mi służyła przez ostatnie kilka lat nie należę do zbyt zachłannych i egoistycznych ludzi także się podzielę tym niezwykłym stworzeniem z kimś kto jest godzien doznać wrażeń które z pewnością rudzielec dostarczy :) na prawdę szkoda abym tylko ja doznała w życiu radości z posiadania tak fajnego niamalże idealnego psa :loveu: dodatkowym plusem jest to że także mam na imię Kasia więc jeśli masz w zwyczaju do psa mówić 'Kasia nie lubi jak piesek tak robi' to suka zrozumie o co chodzi :evil_lol: sory Olek za reklamę ale sam rozumiesz...taka szansa nie trafia się co dzień xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Kasiaodsuk-mogę ci umięśnionego psa z motorkiem SPRZEDAĆ:diabloti:50zł i jest Twój.[/QUOTE] Oluś czy Ty nie widzisz że Ona chce rudzielca z motorkiem w pupie? czy nie kojarzy Ci się to z czymś bo mi owszem [B]Kasia,[/B] tak się składa że od wczoraj mam takiego psa na zbyciu tzn. sukę więc nie będziesz musiała zmieniać przekleństw w banerku! Gwarantuję że ma motorek a nawet kilka jak nie kilkanaście...umięśniona też całkiem nieźle :cool3: Buldog to nie jest ale coś ala pit/ast w wersji kompaktowej bardziej :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jest tam paskudne słowo, takie plugawe :placz: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[B]asiak_kasia[/B] ja mam takie pytanie... czemu u licha Twój banner KLNIE do mnie? :crazyeye: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ten tego no... czuję się jak na forum 'przegięty pedał' kiedy patrzę na te różowe bannerki :evil_lol: korzystając z okazji że może ktoś to przeczyta chciałabym zauważyć że zima dotarła nad morze! jest biało, zimno i fajno! :) :multi::loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
właśnie doczytałam że to kupon spożywczy... buahahaha! na niedożywioną to ja akurat nie wyglądam :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nie lubię wygrywać zatem niech spieprzają! 1500zł to niech sobie w tyłek wsadzą! ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
czy Wam też po załadowaniu jakiejkolwiek strony na dogo wyskakuje za każdym razem reklama z gratulacjami w wygraniu czegoś tam? no żesz kurwinsin jak mnie to denerwuje -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Fredzia podoba mi się to to to !! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Toć to ksionże prawdziwy, bierz go, nie pacz nawet! :lol:[/QUOTE] ksionże jakich mało w gdańskich slumsach ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Jeździ na białym rumaku i ma blond loki? Oraz zamaszysty krok i jędrny bark?[/QUOTE] na białym rumaku jeździ, blond loki ogolił do zera...chyba mu się kołtuny porobiły od zbyt szybkiego pędzenia na ów rumaku :) jędrny bark jak najbardziej, zamaszysty krok? nie skupiłam się niestety ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']A bo ty pragniesz millllllości? Szpoko, kibelek, szczota i jadziem :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] taaaak, marzę o miłości niczym z romansideł :loveu: a ów kolega jest wręcz idealnym kandydatem do takiejże romantycznej miłości :loveu: -
[quote name='Alicja']:lol: to zapiszę sobie Twój nr :) ale się uśmiałam , jak przeczytalam :lol:[/QUOTE] a w ogóle to nie wiem skąd na tym tel mam Twój numer...bo orange mam od pół roku w sumie i mało osób mam wpisanych w książkę ... takie tam czary mary :) a jakie było moje zdziwko jak odczytałam Twoją zwrotną wiadomość gdy już byłam za ladą alkomackiego sklepiku a obok mnie stała ów koleżanka do której miał iść sms
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']No ale jak to tak? Te dragi, techno i alkohol tak bez sam na sam? To sensu nie ma... I diabeł bendzie szmutny :([/QUOTE] ależ może być sam na sam ale szybki w kiblu bez uczuć xD ;) haha