Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Aleks89']Musisz sprzedać psa!!Bo wyrośnie ci zoofil[/QUOTE] ja bym sprzedała dziecko bo to ono zerka i się uśmiecha, ono ma coś tam ten tego ;)
  2. [quote name='Aleks89']Nie interesuje mnie to macie się rozmnażać i rodzić małych gejków ,żebym na starość miał się do kogo dobierać :evil_lol:[/QUOTE] mojego małego geja sprzedawałabym od 5 roku życia coby mnie utrzymywał...już Ci to kiedyś tłumaczyłam :) mała gejówa skończyłaby podobnie ;)
  3. ale że ja też? Olek życzysz jakiemuś dzieciakowi takiej matki jak ja? zlituj się :shake: żaden młody człowiek nie zasługuje na takie męczarnie... co za koszmarny wstęp do dorosłego życia by to był :evil_lol:
  4. a nie możesz bez statywu? :)
  5. [quote name='FredziaFredzia']Czemu nie pokazałaś filmu jak pięknie wódkę przynosi?! Toż to najlepsza reklama![/QUOTE] :evil_lol: bo ta sztuczka jest jeszcze do dopracowania ale faktem jest że zapomniałam o tej zalecie ... dziękuję za przypomnienie :) Aha Olek ... jedną sąsiadkę lubi na prawdę ale ona czasami przychodzi do mnie do domu na ploty i wtedy się z rudą bawi więc nic nie dzieje się bez przyczyny :)
  6. [quote name='Aleks89']Kasiunia powiedz jak Salsunia kocha sąsiadów:diabloti:[/QUOTE] tak bardzo że ma ochotę ich serduszka zachować dla siebie na wieczność :)
  7. [quote name='asiak_kasia']Kasia, to biere, ale tylko na wymianę ja Ci oddam moje to to brzydactwo z awatara :diabloti: [/QUOTE] ale ja nie chcę się wymieniać! :) Olek sam pałasz nienawiścią do ludzi :eviltong:
  8. Angi ale wiesz ja reklamacji nie przyjmuję ani zażaleń że duże rude uszkodziło mniejsze rude albo mniejsze białe czy cokolwiek innego :evil_lol:
  9. adres pod który mam wysłać na prv poproszę ;) pies dojdzie w stanie skupienia 'roślinnym'...tak dla bezpieczeństwa kuriera :) Amber zdziwiłabyś się jak całkiem spory pies mało potrafi jeść :evil_lol:
  10. Olek nie rób antyreklamy, przecież wiesz jak długo zajęło mi zdobycie się na podjęcie tej decyzji i wiesz że no tego... ciężko byłoby znaleźć chętnego także pomińmy szczegóły, nie wnikajmy. Jest idealna dla KasiOdSuk! :) [B]Kasia [/B]coś takiego sunia... fota zeszłoroczna, suka nie wiele się zmieniła od tamtej pory ... ani nie zbrzydła, ani nie zładniała ... także raczej nie zmądrzała zbytnio a ... [FONT=verdana][COLOR=#add8e6][SIZE=1]głupsza być już nie może[/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04502Kopiowanie.jpg[/IMG] na prawdę polecam...nieźle mi służyła przez ostatnie kilka lat nie należę do zbyt zachłannych i egoistycznych ludzi także się podzielę tym niezwykłym stworzeniem z kimś kto jest godzien doznać wrażeń które z pewnością rudzielec dostarczy :) na prawdę szkoda abym tylko ja doznała w życiu radości z posiadania tak fajnego niamalże idealnego psa :loveu: dodatkowym plusem jest to że także mam na imię Kasia więc jeśli masz w zwyczaju do psa mówić 'Kasia nie lubi jak piesek tak robi' to suka zrozumie o co chodzi :evil_lol: sory Olek za reklamę ale sam rozumiesz...taka szansa nie trafia się co dzień xD
  11. [quote name='Aleks89']Kasiaodsuk-mogę ci umięśnionego psa z motorkiem SPRZEDAĆ:diabloti:50zł i jest Twój.[/QUOTE] Oluś czy Ty nie widzisz że Ona chce rudzielca z motorkiem w pupie? czy nie kojarzy Ci się to z czymś bo mi owszem [B]Kasia,[/B] tak się składa że od wczoraj mam takiego psa na zbyciu tzn. sukę więc nie będziesz musiała zmieniać przekleństw w banerku! Gwarantuję że ma motorek a nawet kilka jak nie kilkanaście...umięśniona też całkiem nieźle :cool3: Buldog to nie jest ale coś ala pit/ast w wersji kompaktowej bardziej :)
  12. jest tam paskudne słowo, takie plugawe :placz:
  13. [B]asiak_kasia[/B] ja mam takie pytanie... czemu u licha Twój banner KLNIE do mnie? :crazyeye:
  14. ten tego no... czuję się jak na forum 'przegięty pedał' kiedy patrzę na te różowe bannerki :evil_lol: korzystając z okazji że może ktoś to przeczyta chciałabym zauważyć że zima dotarła nad morze! jest biało, zimno i fajno! :) :multi::loveu:
  15. właśnie doczytałam że to kupon spożywczy... buahahaha! na niedożywioną to ja akurat nie wyglądam :evil_lol:
  16. nie lubię wygrywać zatem niech spieprzają! 1500zł to niech sobie w tyłek wsadzą! ;)
  17. czy Wam też po załadowaniu jakiejkolwiek strony na dogo wyskakuje za każdym razem reklama z gratulacjami w wygraniu czegoś tam? no żesz kurwinsin jak mnie to denerwuje
  18. Fredzia podoba mi się to to to !! :)
  19. [quote name='Amber']Toć to ksionże prawdziwy, bierz go, nie pacz nawet! :lol:[/QUOTE] ksionże jakich mało w gdańskich slumsach ;)
  20. [quote name='Alicja']hahaha , bo jakaż inna Katarzyna może włóczyc się o tej porze po mieście :lol:[/QUOTE] teraz sprawdziłam i faktycznie się podpisałam :evil_lol: przepraszam, mam nadzieję że nie obudziłam :)
  21. [quote name='Alicja']:roflt: cuda i dziwy :lol:[/QUOTE] a jak doszłaś do tego że to mogę być ja? ;)
  22. [quote name='Amber']Jeździ na białym rumaku i ma blond loki? Oraz zamaszysty krok i jędrny bark?[/QUOTE] na białym rumaku jeździ, blond loki ogolił do zera...chyba mu się kołtuny porobiły od zbyt szybkiego pędzenia na ów rumaku :) jędrny bark jak najbardziej, zamaszysty krok? nie skupiłam się niestety ;)
  23. [quote name='Amber']A bo ty pragniesz millllllości? Szpoko, kibelek, szczota i jadziem :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] taaaak, marzę o miłości niczym z romansideł :loveu: a ów kolega jest wręcz idealnym kandydatem do takiejże romantycznej miłości :loveu:
  24. [quote name='Alicja']:lol: to zapiszę sobie Twój nr :) ale się uśmiałam , jak przeczytalam :lol:[/QUOTE] a w ogóle to nie wiem skąd na tym tel mam Twój numer...bo orange mam od pół roku w sumie i mało osób mam wpisanych w książkę ... takie tam czary mary :) a jakie było moje zdziwko jak odczytałam Twoją zwrotną wiadomość gdy już byłam za ladą alkomackiego sklepiku a obok mnie stała ów koleżanka do której miał iść sms
  25. [quote name='Amber']No ale jak to tak? Te dragi, techno i alkohol tak bez sam na sam? To sensu nie ma... I diabeł bendzie szmutny :([/QUOTE] ależ może być sam na sam ale szybki w kiblu bez uczuć xD ;) haha
×
×
  • Create New...