Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. są lepsze zabawy niż przeciąganie sznurka i rzucanie piłeczki :evil_lol: [video=youtube;5B0D27YfjSI]http://www.youtube.com/watch?v=5B0D27YfjSI&feature=youtu.be[/video]
  2. taa jasne :) ja się spóźniam z gracją...wpadam 'i co tam ku...' xD a tak na poważnie to ostatnio ona mi się spóźniła rano i powiedziała że dzisiaj ja mogę tak dla równowagi więc to było spóźnienie kontrolowane :)
  3. no Żulówa na stanowisku żulowskim stawiła się spóźniona, zamiast o 6 to wtargnęła o 6:20 :)
  4. bo Ty nie ładujesz w nie wszystkiego xD hahaha
  5. [quote name='FredziaFredzia']Pisała gdzieś tam, że urodzenie szczeniaków było zaskoczeniem. Więc CHYBA nie. [/QUOTE] to w takim razie nie doczytałam
  6. nooo bardzo niewinne to stworzenie jest, taka moja mała CiapKulka :loveu:
  7. rozumiem że wszystkie Wasze psy mieszkają na podwórzu więc co Łatka ma w sobie takiego że nagle rodzice się zgodzą na to aby ona jedna była w domu? czy nie będzie tak że gdy zacznie sprawiać problemy a zacznie na pewno, będzie prawdopodobnie sikała i niszczyła w domu ... jak to szczeniak, to rodzice powiedzą DOŚĆ i ją także poślą na podwórko żeby mieć w pewien sposób problem z głowy mam jeszcze jedno pytanko... czy ciąża Pusi była zamierzona?
  8. też nie lubię jak przed świętami wchodzę na jakieś wątki a trzy strony to są prawie same życzenia...niepotrzebne zaśmiecanie i utrudnianie czytania...niby miły gest ale tak jak Ala napisała, najlepiej wkleić u siebie żeby każdy przeczytał jak wejdzie
  9. to że chce usunąć konto bez jakichkolwiek wyjaśnień świadczy o tym że mamy rację i Rinuś ma rację, 18 lat to najwyższy czas żeby spojrzeć na otaczający nas świat nieco inaczej...zacząć myśleć przede wszystkim nie tylko o swoich zachciankach mając dokładnie tyle lat co Ty zabierałam swojego psa z łańcucha od poprzedniego właściciela, był to czerwiec więc było ciepło a i tak było mi jej żal osoba która postanowiła rozmnożyć matkę mojej suki i tym samym się w pewien sposób dowartościować na pewno też poszukała najlepszych z najlepszych domków dla szczeniaków...co z tego jak potem dwie suki (moja i znajomego) okrążyły całą gminę zanim trafiły do nas bo każdy przerzucał sobie je z rąk do rąk bo nie spełniały wymogów :/niestety suka znajomego nie miała tyle szczęścia bo zdechła z dnia na dzień
  10. [quote name='Rinuś'][I][B]Myślałam, że napiszesz jajek :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] nie chciałam być przewidywalna xD
  11. czemu wampirki? pierwszy raz słyszę takie określenie na tego typu rękawiczki ;) btw. pewnie osoba która miała te rękawiczki nie chciała żeby piesek się wyślizgnął z ręki i uderzył o próg ;)
  12. [quote name='WATACHA']Zresztą wydaje mi się, że to zależy od sytuacji.Ja uważam np, że jak ktoś wchodzi do windy , a ja już w niej jestem to raczej ta osoba powinna powiedzieć pierwsza.Czy młodsza czy starsza, takie jest moje zdanie[/QUOTE] Ja prawie wszystkim sąsiadom mówię pierwsza dzień dobry bo są to ludzie w wieku mojej matki albo starsi, którzy pamiętają mnie jak latałam w pieluchach zatem myślę że tak wypada abym to ja mówiła pierwsza, natomiast jakieś 3 lata temu wprowadziła się na poddasze rodzinka (rodzice przed 40) i im rzadko mówię pierwsza, chyba że ja któregoś z nich pierwsza zauważę ;) Znacznie dłużej mieszkam gdzie mieszkam i mają mi się kłaniać! ;) haha...ich dzieciaki (17, 14 i 5 lat) nie mówią natomiast w ogóle dzień dobry...ani mi ani mojej mamie, nikomu :) niewychowane ścierwo
  13. [quote name='WATACHA']No 4. Aleks, pani co nie mówi "dzień dobry", pan co nie mówi "dzień dobry", no i wiadomo sąsiadeczka co pierniczki przyniosła :)[/QUOTE] fakt, zwracam honor...ja dziś niemyśląca ;) choć to w sumie u mnie częste zjawisko
  14. a przecież ona chciała tylko żeby tutaj dużo osób zaglądało, żeby każdy się zachwycał i żeby ogólnie było super słodko dużo osób zaglądnęło ale widać przyczyna nie ta
  15. [quote name='WATACHA']A ile mieszkań w bloku?4 :eviltong:[/QUOTE] 5 xD hahaha ktoś przecież daje mu piernika xD
  16. właśnie zerknęłam JUSTA nie usuwaj konta...skonfrontuj się z nami!
  17. szkoda że Juska nie ma na tyle odwagi żeby się odnieść jakoś do tego co tutaj zostało napisane... kolejny dowód na brak dojrzałości
  18. po dłuższej analizie tego arcydzieła stwierdzam że gościu od nieżywego ptaszka ma w lewej ręce zamiast palców penisy więc co tam jeden niezywy ptak pomiędzy nogami skoro ma zastępstwo :)
  19. [quote name='dOgLoV']fuj , ten jeden ptaszek to w ogóle jakiś nieżywy chyba jest :eviltong:[/QUOTE] gościu ma gałąź zamiast nogi także nawet jego ptaszek nie ma powodów do radości
  20. [quote name='Aleks89']O tak na mnie PACZYŁA jak mnie gryzła:angryy:[/QUOTE] lubię to! zuch Brum! powinna była Cię pozbawić chociażby dwóch palców u ręki
  21. jedyne co mnie razi w tym tattoo to to że nie trzymają się za ptaszki...tak żeby być bliżej natury
  22. a co tam, jak nie tu to znajdzie sobie inne forum gdzie będą ludzie piać z zachwytu nad jej szczeniaczkiem, nową zabaweczką...bo tak to wygląda brat ma psa to ja też chcę... jak długo się będzie opiekować? aż podrośnie i się nie znudzi bo jakby na prawdę chciała się opiekować to przecież mogłaby opiekować się matką szczeniaka albo tym małym plamistym skoro już nie ma tak podzielnej uwagi żeby opiekować się wszystkimi swoimi psami jednocześnie
  23. ale super :) :loveu: małe takie a takie fajne... na drzewie bym się bała bo mam złe doświadczenia, Salsa kiedyś na drzewo za piłką próbowała wskoczyć i miała potem 8 szwów na łapie :roll:
  24. i coś mi się wierzyć nie chce ogólnie że te posty są pisane przez osobę w wieku 18/19 lat bo tyle się ma będąc w maturalnej klasie :roll:
  25. [quote name='Rinuś'][I][B]czemu nie zaglądasz do własnej galeryjki? :-( oglądam właśnie staffiki na sportowo i zmarzyło mi się, wall climbing z moim niedoszłym staffikiem :evil_lol: ale u nas to chyba tylko na pitbull show można w takie coś się pobawić...[/B][/I][/QUOTE] ooo staffika w akcji takowej nie widziałam ale pity owszem, zacna sprawa :loveu:
×
×
  • Create New...