-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek w sumie to zgadzam się poniekąd bo widzę jego zachowanie aczkolwiek no cóż... fajny z niego troll i nadrabia ;) ahh...rozmarzyłam się ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']21 lat? Toz to pedofilia :eviltong:[/QUOTE] mogę być pedofilką dla Dareczka :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Kaśka takich lubi:diabloti: Dla mnie idealny facet to 35-42lata:cool3:No wyjątkiem jest Nickuś:loveu: [/QUOTE] ostatnio gustuję w 21-letnim Dareczku :loveu::loveu::loveu::loveu: czemu on taki nieśmiały :placz: ja też kocham fetę :loveu: nawet sam chleb z fetą jest pycha! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
widocznie oplatek mu smakuje ;) daj namiary -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']No w gimnazjum chodziłem w glanach.:cool3:[/QUOTE] nie byłeś odwiecznym rycerzem ortalionu? -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Hahaha ja glanami to się z kolezanką kopałem nałogowo takie SM.:evil_lol:[/QUOTE] chodziłeś w glanach? -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Mmmmm ale z niego ogier musial byc :diabloti: Moj facet twierdzi, ze kobiet nie ma zadnego sensu bic bo one sa slabsze wiec nie ma potrzeby :evil_lol: I jak gosc bije babe to musi miec oooogromne kompleksy i problemy ze soba.[/QUOTE] oj wielki z niego był ogier bo uderzył mnie po tym jak nie chciałam zrobić co chciał a chciał wiadomo co :evil_lol: no co Ty...facet który bije babe to prawdziwy macho! :) ze świecą takiego szukać :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']PASZKACH alkoholiczko myślisz tylko o jednym:shake:No romantyczny był nie ma co:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='motyleqq']oo ja nosiłam w podstawówce i gimnazjum na maksa długie paznokcie i jak ktoś mnie zaczepiał, to kończył źle :diabloti: jeden chłopak wnerwiał mnie strasznie i cóż, koniec końców płakał na środku szkolnego korytarza z krwią na swoich wstrętnych łapach :evil_lol:[/QUOTE] i prawidłowo :) w gimnazjum w większości chłopacy zachowują gorzej jak bydło więc można bić, gnębić i ogólnie znieważać ;) Olek aaaa paszki! :) no tak...głodnemu chleb na myśli ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Ja się z kolegami w przedszkolu nie bawiłem:evil_lol:Ja się bawiłem z Trudzią w DOM!!!:lol:Trudzia aktualnie ma chyba 3kę dzieci i na liczniku więcej stosunków niż rumuński ssak leśny:diabloti:[/QUOTE] wygląda na to że przez całe życie próbowała się bawić z chłopcami w DOM aczkolwiek oni z nią niekoniecznie :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']KAŚKA nie przegrywałem!!!!!Nawet na paszkach umiałem skakać:cool3: [/QUOTE] jak na puszkasz? zaintrygowałeś mnie :evil_lol: a będąc w podstawówce to ja biłam chłopaków :roll: w gimnazjum jeszcze też się zdarzało :evil_lol: a w wieku 15 czy tam 16 lat mój pierwszy chłop, moja pierwsza miłość przywalił mi z pięści w ryj....taki był z niego romantyk :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
na to co pisze Oluś poprawkę trzeba brać zawsze! :) o i potwierdziła się moja teza że faceci, którzy w młodości skakali w gumę z dziewczynami najczęściej kończą w związkach z facetami ;) to pewnie dlatego że są zdruzgotani że przegrywali w tym sporcie z płcią rzekomo słabszą xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wątroba? a co to jest? :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
czytając co pisałyście na prawdę doceniam swoją cerę, nigdy nie miałam problemów z pryszczami... nawet gdy dorastałam, czasami przed miesiączką jakiś pojedynczy się pojawia no ale nie mam powodów do narzekań makijaż zmywam wodą z mydłem i używam kremu Nivea Soft, zawsze na noc i zawsze przed nałożeniem podkładu ... czasami jak sobie przypomnę że mam to używam toniku Garniera odświeżającego i Clean&Clear oczyszczający .... i to moje całe dbanie o facjatę -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wybacz :) nie chciałam Ci tak dopierdzielić :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Amber dałabym Ci 19 lat patrząc na to zdjęcie :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
spływającego makijażu nie zazdroszczę, akurat ja mam ten komfort że po imprezie jak zdarzy mi się zasnąć bez umycia ryjka to rano nadal oczy wyglądają ok samego linera nie używam zbyt często bo przy mojej kurzej ślepocie mam problemy ze zrobieniem prostej kreski w lewym oku :roll: dlatego z reguły walnę byle jak, maznę cieniem i nie widać że jest na odperdol :p Martyncia tak baj de łej to na fotach fejsbókowych już kiedyś zwróciłam uwagę na to jak malujesz kreski ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja mam taki plus że moja siostra jest zdrowo kopnięta na pkt. kosmetyków i gadżetów kosemtycznych więc często jak przyjeżdża do polski to dostaję od niej pędzle, mascary, linery, palety cieni i takie tam różne rzeczy których w sumie nie jestem w stanie spożytkować :) ale skoro lubi mnie tak rozpieszczać to jej przecież nie zabronię ;) a co tam... 1, 2, 3 babajaga patrzy :evil_lol: kiedyś z ciekawości dla porównania sobie taką fotę zrobiłam ;) tu akurat nie mam o dziwo maźniętej kreski górnej cieniem ;) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06639_zpse269f8ff.jpg[/IMG] -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']a ja ostatnio oglądam namiętnie te filmiki :diabloti: a że lubię wyglądać jak człowiek, to mi się przydaje ;)[/QUOTE] jak się widziałyśmy to byłaś pomalowana? :) wyglądałaś jak człowiek :evil_lol: [quote name='Amber']Otóż to :). A ja za to nigdy eyelinera nie używałam, ba! nawet kredki używam brązowej, nie czarnej, gdyż i tak mam tak ciemną oprawę oczu, że nie muszę jej dodatkowo wzmacniać. Jak kładę czarną kredkę to od razu zaczynam przypominać panią z nocnego klubu (jeszcze czerwona szminka i normalnie idę wyrywać 50latków w kasynie :evil_lol:), a nie o to mi w dziennym makijażu chodzi ;). A korektor mus, bo mam cienie pod oczami jak stara pijaczka. Dlatego też lubię rozświetlacze różne, bo on razu człowiek świeżej wygląda. Wiadomo też, że wszystko zależy od karnacji :). No wydało się. I to jeszcze w złej galerii, przyjdzie Aleczek i się za główkę złapie jakie śledzie problemy mają :diabloti:[/QUOTE] Ja maluję oczy na pandzie tak zwaną xD hahaha Liner, poprawiam go czarnym cieniem...na dolną powiekę kredka rozcierana i też cień lekko :evil_lol: Mam ogólnie spore oczy ale niestety noszę bryle które mi je zmniejszają więc mogę sobie pozwolić na mocniejszy makijaż :) Cienie pod oczami też mam ale jakoś mi nie przeszkadzają, może nie są aż takie mocne i dlatego Olek przewinie sobie tą paplanine i będzie po kłopocie :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='motyleqq']ja to się za bardzo nie maluję, bo mi się nie chce. i uczulenie mam, jak się popudruję, to nim wyjdę muszę odczekać, aż mi plamy czerwone zejdą :evil_lol:[/QUOTE] nawet jakieś antyalergiczne? chociaż w sumie nie wiem czy to działa na pewno ale tak mawiają ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Amber tego Garniera nie miałam ale ogólnie te kremy z podkładem też lubię...przez kilka lat używałam takowego Nivea a teraz mam Under Twenty. Przede wszystkim podoba mi się w nich to że łatwiej mi jest rozprowadzić podkład jak stosuję razem z tym kremem :) Do Twojego zestawu kosmetyków codziennego użytku dodaję liner, czarny cień i odejmuję korektor ... i powstaje mój zestaw młodej tynkarki ;) Swoją drogą właśnie wydało się jak to bardzo nie lubimy rozmawiać o kosmetykach :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja oczy maluję mocno i ogólnie zazwyczaj jestem pomalowana bo no nie oszukujmy się ale okazem piękna nie jestem a nie lubię ludzi na ulicach straszyć ;) ale jestem też leniem i śpiochem więc nie maluję się jak idę na 6 do pracy albo przed wyjściem do sklepu po ziemniaki... wtedy tylko lekki podkład na ryjek coby zdrowiej wyglądał a nie jak po 5 dniowym melanżu ;) ogólnie czasami wieczorami jak mi się nudzi to mam takie odpały że biorę kosmetyki i oczy pindrzę...ale z reguły na wyjścia i tak nie chce mi się tak malować więc robię sobie swój podstawowy make-up i jest ok :) też lubię te lakiery :) w wakacje miałam odpał na malowanie paznokci na ciekawe sposoby...odbijałam druk z gazety albo malowałam mazy przez zanurzanie palca w wodzie z plamami lakieru :) ogólnie nigdy nie wychodziło mi tak ładnie jak miało ale i tak efekt fajny... teraz paznokci raczej nie maluję -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja oglądałam jedną angielkę bo miała fajne filmiki o tym jak ładnie upiąć włosy i różne sposoby zawiązywania chust a te dwie sprawy jeszcze mnie interesują...tusze, kredki, kremy, podpaski, ciuchy, buty i torebki kompletnie nie robią na mnie wrażenia ale ja to ja ... nie jestem kwintesencją kobiecości i nawet gadać nie za bardzo lubię o kosmetykach i takich tam pierdołach, bardziej mnie piłka nożna bawi :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Te "hole" na YT w ogóle są zabawne, można znaleźć prawdziwe perełki. Np. 12 latki malujące się do szkoły jak na trasę w Nieporęcie :evil_lol:[/QUOTE] taa jak kiedyś oglądałam jakąś taką gówniarę to doszłam do wniosku że ja w jej wieku nawet nie wiedziałam że takie kosmetyki istnieją jakich ona używała :) swoją drogą to nakręcają albo idioci albo mega próżni ludzie chcący się pochwalić tym ile kasy wydają na ciuchy, gadżety, kosmetyki itp itd...takie odnoszę wrażenie...w chu. słabe to jest ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nie no ja jestem daleka od hejtu ale znalazłam pindzie która pokazywała co ma w torbie do szkoły... chodzi do jakiejś szkoły anglojęzycznej i trzymając cyrkiel w ręku mówi 'ee nie wiem jak to nazywa się po polsku ale no służy do robienia kółek' WTF? może nie skończyłam szkoły wybitnej ani zwykłej w jakiś wybitny sposób ale przynajmniej wiem że cyrkiel to cyrkiel xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
rizełwrd :D gdybym nie przeczytała napisu na metce to nie wiedziałabym o jakim sklepie gada