Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. taaaaak :) i głupio mi było potem zapytać czy to Twój numer :evil_lol: pracuję z babeczką o imieniu Alicja i spóźniałam się do pracy właśnie ;)
  2. [quote name='Unbelievable']to sie kobieto zdecyduj! :evil_lol:[/QUOTE] niech robi co chce ale tak w tłumie żeby nie było czasu na miłostki! :D haha
  3. [quote name='Amber']Pfff nie muszę do znajomego, on moze przyjsc do mnie! :evil_lol:[/QUOTE] ej nie kurde! fajny jest i tak sam na sam to już nie pozwalam xD hahaha
  4. [quote name='Amber']To już wiem od dawna... Tylko w takim razie gdzie inne szatańskie plugawości? Dziki sex, dragi, alko, hazard czy techno w moim życiu? :hmmmm: [/QUOTE] możesz w sobotę iść za mnie do znajomego na urodziny...doświadczysz wszystkiego ;) no może poza techno bo nie gustuje :evil_lol: choć w sumie nie wiem... może to jest coś co przede mną ukrywa
  5. a więc to był problem z pisaniem a ja chciałam któregoś dnia coś tu poczytać i jakos tak mało się działo...zastanawiałam się o co chodzi xD haha
  6. [quote name='Alicja'] ale ty też chyba dość długo jesteś :hmmmm: szmat czasu ...prehistoria ;) [/QUOTE] no w tym roku stuknie 6 lat :) w ogóle nie mam świadomości że to już tyle tutaj siedzę i dopiero jak się konkretniej zastanowię to sobie uświadamiam ile w tym czasie się wydarzyło :evil_lol: z głupiej 18latki wyrosłam na głupią 24latkę :evil_lol:
  7. 10 lat? :o ło matko! ale oczywiście na imprezę się piszę! nie byłabym sobą gdybym pogardziła ;):evil_lol:
  8. a już myślałam że tylko ja mam taką niechęć do dogo...wchodzę jak mi się chce, czytam co mi się chce i ile się chce a komentować zazwyczaj się nie chce :roll: biegać za psem z aparatem już dawno mi się odechciało, wolę skupiać się na zabawach z nią będąc na spacerze i tak myślę jest lepiej
  9. Mamusiu przyszłam Cię wyściskać w tym naszym nowym roku takowym co teraz nadszedł pomimo że przecież był koniec świata i miało nie być już nas ale skoro jesteśmy to jesteśmy :calus: Stara Babcia to stan umysłu, znam i takie 20 letnie stare babcie także luz
  10. Dzięki ludki za głosy :) Filmik Kacpra jest namber łan w tej chwili i mam nadzieję że tak już zostanie :) Można a nawet trzeba głosować do jutra, do północy także jeszcze raz daję link tak na wszelki wypadek :) [URL]http://www.youtube.com/user/BankMillennium/?x=1054[/URL] [URL]http://www.facebook.com/events/414900291912953/[/URL] a tutaj można poczytać o Kacprze, o jego chorobie i działalnościach przybliżających go do uzbierania potrzebnej kwoty pieniędzy na leczenie [URL]http://www.facebook.com/CenaMarzen[/URL] Wpis Kacpra na fejsbóku :) [B]"w 3 dni zrobilismy to, co innym zajeło 2 miesiące. Dziekuje..... po prostu wam dziekuje..... bede płakał." [/B]
  11. [quote name='dOgLoV']zagłosowane !!!![/QUOTE] dziękuję :) [quote name='Aleks89']Spx żulówa TUTEJSI mogą :loveu: Ja się w końcu też tam dobiłem po trudach.[/QUOTE] no wczoraj późnym wieczorem strona banku ruszyła w końcu i można było zagłosować normalnie
  12. Oluś przepraszam ale wchodzi tutaj dużo osób, możesz mnie zbić, wyzwać i zrujnować mi życie za ten spam [SIZE=4][COLOR=#ff0000] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]PROSZĘ WAS ZAGŁOSUJCIE NA KACPRA!!! Kacper w ten sposób może wygrać pieniądze na to aby żyć a przegrywa z chłopakiem, który pragnie wyruszyć na Mount Everest. Jest to ogromna szansa dla niego aby mógł być taki jak my[SIZE=4] czyli zdrowy. [/SIZE] [/COLOR][URL="http://www.youtube.com/user/BankMillennium/?x=1054"][COLOR=#ff0000]http://www.youtube.com/user/BankMillennium/?x=1054[/COLOR][/URL][/B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]http://www.facebook.com/events/414900291912953/[/SIZE][/B][/COLOR]
  13. no właśnie doszły mnie słuchy że już się serwer odblokował
  14. [quote name='Izabela124.']A podaj mi linka do tej strony millenium, bo ja tylko poprzez klikniecie "fajne" głosowałam[/QUOTE] [url]http://www.youtube.com/user/BankMillennium/?x=1054[/url] to link który powinien automatycznie otworzyć filmik Kacpra...niestety mi sie w ogóle nie ładuje tutaj :roll: wolny internet w pracy i przeciążony serwer banku robi swoje [quote name='Alicja']na milenium mi wyskakuje , połaczenie zresetowane czy jakoś tak[/QUOTE] mi się w ogóle nic nie ładuje
  15. to chyba nic nie da, wydaje mi się że trzeba na stronie millenium oddać głos...ale nie jestem pewna wszyscy mają straszny problem z oddaniem głosów :( może jutro uda się zagłosować
  16. dzięki...mi się w południe bez większego problemu udało zagłosować ale potem zaczeli ludzie udostępniać i się zblokowało łajno! :/
  17. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Mam ogromnie wielką prośbę do Was Zagłosujcie na Kacpra!!! [URL]http://www.youtube.com/user/BankMillennium/?x=1054[/URL] szczegóły tutaj można przeczytać [URL]http://www.facebook.com/events/414900291912953/[/URL] [/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=#000000][SIZE=3][SIZE=2]Kacper to mój znajomy z dawnych lat, poznałam go kiedyś na imprezie gdzie stał często za konsoletą i realizował swoje marzenia związane z byciem DJem, tworzeniem klubowej muzyki i zadowalaniem w ten sposób innych ludzi. Od dawna nie miałam z nim styczności bezpośredniej ale wiedziałam o jego pogarszającym się stanie zdrowotnym a teraz jest szansa aby mu pomóc dlatego proszę Was żebyście zagłosowali. Wiem że serwer jest przeciążony i niekiedy jest bardzo ciężko zagłosować ale spróbujcie. Z góry dzięki za każdy oddany głos.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
  18. Olek kuwa! czemu ja nic nie wiem :roll:
  19. gdyby był rasowy to by się nie bał bo Onki się niczego nie boją!
  20. [quote name='FredziaFredzia']Zabawa się nazywa "killim" ? ;)[/QUOTE] taaaaak :) nasza ulubiona...czasami też się chowam pod kołdrą a ona atakuje, dla niej frajda a dla mnie dopóki nie stanie albo nie zaplącze się w moje włosy to też jest spoko zabawa :evil_lol: [quote name='Obama']ładnie to tak robić dziewczynkę w bambuko??[/QUOTE] nie robię nikogo w bambuko ;)
  21. [quote name='Alicja']:lol:i najlepsza zabawa jest w wyrku :)[/QUOTE] ta est! :) Salsa czasami nakręca się samym tym że klepnę ręką w poduszkę żeby ją napulchnić xD [quote name='YxNinaxY']ale jak ona delikatnie łapie:loveu: Hunter to kłapie tymi zębiskami aż siniaki zostają:roll: a Sanhez dopóki się nie nakręci też potrafi być delikatny ale nakręca się średnio po minucie zabawy:evil_lol:[/QUOTE] siniaki na rękach od takich zabaw też mam zazwyczaj, ogólnie mi się bardzo szybko robią siniaki ale gorsze u niej są pazury niż zęby bo faktycznie łapie bardzo delikatnie aczkolwiek czasami jak się zbytnio nakręci to zdarza się jej zapomnieć o tym że to moja ręka prawą rękę do łokcia mam zawsze mega podrapaną, ostatnio nawet klient w pracy pytał czy mam koty w domu xD haha
  22. siema zbóju! :) widziałam rasowce :eviltong: ogłosiłeś już Lucasa na allegro że pokryje sukę bo mam dla niego potencjalną partnerkę...też ma brzydki kolor także będą fajne małe rasowe szczeniaki brzydkiego koloru
×
×
  • Create New...