-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Aleks89']Jaka mądrunia Salsunia:loveu:[/QUOTE] prawie tak madrunia jak jej pani ;) [quote name='Alicja']ale na innych forach i na you tube widze :hmmmm:ino na dogo nie działa[/QUOTE] to faktycznie dziwne...a w innej przeglądarce? [quote name='FredziaFredzia']A przynosi wódkę też?[/QUOTE] jeszcze nie...to wstępna faza szkolenia ;)
-
łeee to słabo :) telefonu służbowego też pewnie nie dają :evil_lol: do mnie kiedyś jak miałam jeszcze naście lat zadzwonił przez pomyłkę gościu, myślał że do kominiarzy się dodzwonił więc powiedziałam że nie ale że do kominiarki i może przepchać mi komin xD ogólnie to było w szkole na wolnej lekcji więc gościu był na głośnomówiącym i wszyscy mieli polewkę, rozmawiał ze mną z dobre 10 minut aż skończył rozmowę mówiąc że chyba jednak poszuka dobrego numeru xD
-
[quote name='Alicja']Kurna ostatnio nie widze filmików , coś mi chyba się popierdasiło w kompie[/QUOTE] zepsułaś mamuś!:eviltong: [quote name='Vectra']a gdzie słowo proszę ? co to samo takie suche - przynieś mi skarpetkę :shake: dobrze że sumienie ruszyło i podziękowałaś :diabloti:[/QUOTE] o jaaaa...wydało się że jestem niewychowana :placz:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a pił chociaz? xD -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]on uwielbia szczeniaczki :evil_lol: odmładza się przy nich, uwielbia jak ktoś na niego włazi i go gryzie po faflach itd :evil_lol: [/B][/I][/QUOTE] masochista :) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
o hoo :) Brutus dostanie wycisk szczenięcy ;) -
Cały czas mam jednak nadzieję że nie zaciążyła. Szał świąteczny mnie już irytuje :roll: Poszłam do galerii na zakupy, obładowana siatami zostałam zaczepiona przez jakąś babeczkę ze stoiska z kosmetykami. Wręczyła mi do ręki tubkę kremu ze słowami 'proszę oto gratis' ... niepewnym ruchem wzięłam to, podziękowałam, odwróciłam się i chciałam odejść domyślając się oczywiście co zaraz usłyszę 'ale to tylko takie zaproszenie do prezentacji, ma pani minutkę?' ;) to powiedziałam że minutkę mam. Zaprowadziła mnie do stoiska a tam przejęła mnie jakaś dziewczyna, zadawała pytania jakich kremów używam itd. Wysmarowała mi jedną rękę kremem do rąk, drugą do twarzy, oba nadgarstki wypsikała mi perfumami, zapakowała mi to wszystko w piękną torebeczkę, dała do potrzymania i powiedziała że cały ten pakiecik kupię dzisiaj za jedyne 69zł ;) To rzekomo była cena za perfum a krem do rąk, twarzy i balsam był w gratisie ;) Odmówiłam więc dorzuciła jeszcze jakąś kartę rabatową, popatrzałam, poczytałam i oddałam cały pakiecik a odchodząc zaczepiła mnie znów ta pierwsza i pyta czemu się nie skuszę i co nie zachęciło mnie do zakupu więc powiedziałam że nie lubię być oszukiwana a ona na początku powiedziała że to potrwa minutę... mina pani bezcenna :evil_lol: I tak na każdym kroku człowieka atakują i próbują coś wcisnąć :mad:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]nie wiem, nie pamiętam :evil_lol: ale fakt, był dziwny :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] może Olek będzie tak miły i wytłumaczy ciekawskiej Kasiuni :):evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B] Pamiętam tylko, że ten zlot zniszczył związek Diabła z tym kolesiem po tym jak Olek go krytykował non stop :evil_lol:[/B] [/I][/QUOTE] ale że czemu? xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
uwielbiam to zdjęcie [url]http://images41.fotosik.pl/3/12027eeb09575d5c.jpg[/url] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia']Najbardziej mi się Iron podoba. :) I ta Twoja maleńtaska, ma takie wielkie gały. :lol:[/QUOTE] ogólnie na tym foto osobistym podpisanym wygląda jak córka Bogusława :diabloti::evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']wygogluj sobie to imię :evil_lol:[/QUOTE] hahahahahahahahaha....jeszcze bardziej mnie rozwaliłaś! :) uwielbiam tą piosenkę :evil_lol: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Itsy Bitsy - najfajniejsze imię :) choć reszta też fajnie ale to mnie powaliło na łopatki :loveu: -
Z tym że on zdaje sobie sprawę z tego że to karalne bo sam wcześniej jak był mówił że ludzie dają ogłoszenia do internetu że np. sprzedadzą smycz za 600zł a psa dorzucą gratis i że to powinno być ścigane :roll: Kompletnie nie czaję tego człowieka. Jest tak zakochany w tej swojej małej, grubej paskudzie że chyba nawet nie wie jaką jej krzywdę wyrządził samym tym że ją tak spasł. A o tym dopuszczeniu jej w wieku 12 lat przez przypadek się dowiedziałam bo zapytałam czy jeśli faktycznie jest zaciążona to czy zostawi sobie szczeniaka no to powiedział że jeszcze nie bo ona jeszcze za młoda ale jak będzie miała 12/13 to wtedy ją dopuści i zostawi jednego :/ no szczęki z podłogi nie mogłam zebrać, uznał że takie psy jak ona (w sensie wielkości) żyją około 20 lat więc spokojnie rodzić może w wieku 12 :/
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
KLATA PLECY BARKI [video=youtube;b94Ac4MxKm0]http://www.youtube.com/watch?v=b94Ac4MxKm0[/video] -
Przyszłam ponarzekać sobie do siebie bo mam taki kaprys ;) Otóż przychodzi do mnie do pracy od X czasu taki starszy facet w nocy, przynosi butelki i zawsze gada ze mną po kilka godzin. Miły, starszy gość ale niesamowicie mnie wkurzył. Ma on psa, suczkę właściwie o imieniu Pigi. Imię tego psa idealnie do niego pasuje bo jest obrzydliwie tłusta, ma chudziutkie łapki, małą główkę i olbrzymie cielsko...typowy podnóżek. Ogólnie wygląda na mieszankę Jacka Russella. Ma 8 albo 9 lat i parę dni temu uciekła temu gostkowi bo idiota ją puścił w nocy z cieczką pod laskiem sądząc że w okolicy nie ma innych psów. Pech chciał że zaraz się jakiś znalazł i Pigi z nim uciekła... szukał jej z dobrą godzinę a gdy znalazł to nadal była z tym psem także praktycznie na pewniaku jest zaciążona. Ręce opadają :roll: Gdyby tego było mało że urodzą się paskudne małe kundelki to ona przy swoich gabarytach i swoim wieku może się poskładać przy porodzie. Myślałam że gościowi przyłożę jak mi to powiedział :roll: Cóż za idiota.