-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
to się nazywa droga dedukcji, szkoda że w tej kwestii zapewne ta droga jest słuszna
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
o właśnie, musisz wyglądać na zabiedzonego skoro sąsiadki Cię dokarmiają xD -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
jonQuilla replied to Amber's topic in Foto Blogi
Jak przytaszczyłam swojego psa do domu to też nie miałam zielonego pojęcia jak to to nazwać... tam skąd wzięłam nazywała się Fruzia, nie wiem czemu nie chciałam żeby tak zostało...pewnie też ze względu na swoje kompleksy ;) Wlazłam później na forum astowe żeby wyszukać kozackiego imienia dla kozackiego psa i znalazłam galerię jakiejś Salsy tam, spodobało mi się i teraz uważam że to był strzał w 10, jakoś tak pasuje mi imię do tego szurniętego psa. -
w pierwszym poście napisała że piesek jest po jej suczce i ciekawe czy to nie Dropsik jest ich ojcem :roll:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
jonQuilla replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Tak!Niezgodny ze wzorcem![/QUOTE] bo Brutus nie jest biszkoptowy tylko ma kolor [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kolor_ecru"]'zyebany biały'[/URL] -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']No jak ty z Martą w jeden wieczór wypijacie 2 x 0,7 i jeszcze 0,5 na rozchodniaczka.To faktycznie te pół litra to tyle co kot napłakał.[/QUOTE] hahahaha :evil_lol: dawno już tak nie imprezujemy, to takie wakacyjne klimaty były :) wczoraj po kuligu nawet drinka nie było tylko herbata, żurek i do domu :multi: i wiesz co Ci jeszcze powiem? Że to ja nie chciałam! Powiedziałam że nie piję większej ilości alko do sylwestra i tego się trzymam zawzięcie :) [quote name='Aleks89']A ja dostałem pierniczki domowej roboty od mojej sąsiadki:loveu:Pyszotka[/QUOTE] oooo mniam, chcę takiego pierniczka też! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
uuu dostanę w poniedziałek z pracy 0,5l smirnoffa na święta...i jak tu być abstynentem pracując w monopolu? :roll: swoją drogą co to jest 0,5 :placz: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
jonQuilla replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']I nie jest nic a nic podobny do blablabladola[/QUOTE] bo ma brzydki kolor? -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
jonQuilla replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]łoooo jeso :shake::shake::shake: to wszystko przez to, że mój kundel jest gruby i zaniedbany :shake::shake:[/B][/I][/QUOTE] nie można mieć wszystkiego moja droga ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jeszcze dzień się nie skończył, może o północy coś w nas erdolnie :) w sumie mogłoby bo nie chce mi się być w pracy do 6 ;) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
jonQuilla replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='motyleqq']olaboga, nie pogrubiło Ci się do końca![/QUOTE] pogrubianie też jest zbyt skomplikowane dla Rinuśkowej xD hehe -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
jonQuilla replied to Amber's topic in Foto Blogi
ooo mój dziadek to bardzo długo nie mógł zapamiętać jak Salsa ma na imię... najczęściej była i tak Bingusiem (poprzednim psem) a w dobre dni dziadka, kiedy to miał jakieś przebłyski to mówił na nią Salcia czego nienawidziłam xD -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
jonQuilla replied to Amber's topic in Foto Blogi
a ja mam sąsiadkę, która na początku nie mogła zapamiętać imienia Salsy i kojarzyła je jedynie z rybą w sosie salsa gdzie zdecydowanie mi o taką salsę nigdy nie chodziło xD hahaha ogólnie jakiś wielkich przebojów z imieniem nie miałam, ludzie czesto pytają tylko kilka razy JAK? ale to chyba wina tego że niekiedy jak mówię to faflunię :) -
mój poprzedni psiaczek był przywiązywany w nocy do kaloryfera w kuchni jak dwie suki z podwórka miały cieczkę...nie szło z nim wtedy wytrzymać, non stop skomlał :angryy: takie z niego było ebadło! :evil_lol:
-
on ma szlachetne łapki przyzwyczajone do perskich dywanów a Ty go na ten śnieg wystawiasz, puknij się w głowę Martyncia ;)
-
świat byłby piekny gdyby takich hodowców było więcej, no ale często niestety liczy się głównie wyprodukowanie najładniejszego psa...szkoda widzę oko, ono na mnie się gapi!
-
[quote name='motyleqq']biorąc pod uwagę to, jak rzadko zdarza się, że pies rodzi się agresywny, to trudno mówić o tym że właściciel nie mógł tego przewidzieć. mógł, odpowiednim wychowaniem i szkoleniem, a nie czekaniem, aż agresja rozwinie się do takiego stopnia(bo nie jest raczej tak, że pewnego dnia coś przeskakuje w mózgu i nagle pies się rzuca).[/QUOTE] dlatego napisałam że nie do takiego stopnia jest to wybaczalne i nie na tego typu imprezach... jak sobie pomyślę że psiak takowy potem ma repa i daje równie fajne szczeniaki to przestaję wierzyć w to że hodowanie psów rasowych ma jakiś sens bo to przecież też chodzi o to żeby psy były zrównoważone ... masakra
-
Pies jak pies, ma zrytą psychę i właściciel kupując nie mógł przewidzieć że takowy egzemplarz mu się trafia więc jestem w stanie wybaczyć agresje choć oczywiście nie w takim stopniu... dziabnięcie, wyrwanie do kogoś z kłami to co innego niż poszarpanie doszczętnie ciuchów no i przede wszystkim kuwa takiego psa się trzyma w domu, wychodzi na czujne spacery i kocha się go miłością bezwarunkową ale szerokiemu światu się go nie pokazuje, nie rozumiem czemu ludzie takie psy wystawiają. Kompletna głupota...powinien dostać dożywotniego bana na wystawy za taką akcję.
-
u lala :) moja kumpela wpadła ostatnio też na szatański plan żeby od stycznia się zapisać na siłownie, byłoby zacnie ale znając życie i nas to na gadaniu niestety się skończy :roll:
-
czeba byO wpierw pomyśleć zanim dałaś mu do rąk fotopstryczek :)
-
cześć :) ależ mnie tu dawno nie było... wyrzuciło mi Waszą galerię z subskrypcji :mad: gratulacje dla chłopaków, ślicznie się prezentowali :) nadrobiłam ciut zaległości :) sesyjka nad morzem rewelka :cool3: a córę gdzie zgubiłaś, nigdzie nie widać Miśki
- 21590 replies
-
[quote name='YxNinaxY']hahah szurnięta jesteś, takich rzeczy psa uczyć, kto to widział? Taa i jak flaszkę przyniosła to nawet na 'księżniczkę" zasłużyła :D[/QUOTE] oj tam ona była zachwycona że się może do czegoś przydać ;) a z tą księżniczką to przejęzyczenie, wcale nie chciałam do niej tak powiedzieć tylko w tym przypływie radości tak mi się wymsknęło ;) [quote name='FredziaFredzia']Jestem z niej taaaaaaaaka dumna!!! :loveu: :loveu: :loveu: "Przynieś mi jak będę leżała." :lol:[/QUOTE] ja także jestem z niej dumna bo czarno to widziałam... na początku bała się podejść do butelki :stupid: