Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Fajne są u kogoś na chwilę:p
  2. Obroża jest genialna :D a co do prawka to ja już sobie nie wyobrażam go nnie mieć :P w szczególności mieszkając na wsi gdzie wszedzie daleko :)
  3. Ja juz tez na dzien dzisiejsy dziękuję za szczeniaka xd Wykanczajace było ciągłe sprzątanie kup i sik :p gryzienie dywanow iinnych rzeczy jeszcze mu nie przeszło... mam nadzieje , że do września mu przejdzie bo na nowym domu bedzie w klatce zamykany inaczej xd niech on już będzie dorosły.....
  4. ja mam do dzisiaj jakieś podrapania i ciąge nowe przychodzą przez Branda :P
  5. Kalyna przyjedź :D za tydzień w niedziele jest :)
  6. A później nie wyjdzie Ci ze sklepu bez zabawki :P
  7. Haha :P dostane lizaczka za tydzień :D :D xd
  8. Dobrze o tyle, że gdzies w oko nie trafiła. Agaa co ja widzę nie poznałam w pierwszej chwili i musiałam na nick spojrzeć czy to na pewno Ty xdd :P
  9. Jeszcze na szczęście w szczeniakach jesteśmy, więc nie powinni nas zdyskwalifikowac xd może będzie miał dobry dzień i pokaże :p Mi sie tez tatuaze podobają i miałam kiedyś chwilę, że chciałam zrobić na nadgarstku albo karku, ale zrezygnowalam xd
  10. A Brando czasem stanie jak pokraka (sposob wystawiania labow jest dla mnie koszmarny!) I zębów nie lubi pokazywać...
  11. Spoko :) będziemy wystawiać:) i mam nadzieję, że Brando na ringu mi wiochy nie zrobi xD
  12. Noo wiem xd przeciez Ci odpisalam na poprzedniej stronie xdd
  13. To się mineliśmy, bo my byliśmy po 15 ... buu szkoda. A Kamil jeszcze cos tacie w sklepie musiał pomóc a tak to byśmy byli wcześniej. No trudno :) A zdjęcie śliczne! :)
  14. Neron na tym zdjeciu wyszedł jakby był wiekszy od Qwendi :P byliśmy dzisiaj na piaskach, ale Was nie spotkaliśmy ;)
  15. Remontujemy :) to moze wpadniemy na siebie kto wie xd w razie czego to mnie zaczep, bo ja ludzi na ulicy raczej nie poznaje :p a jak bede z Brando to juz w ogole bo glupie nie umie sie zachowac na smyczy xD Ja sie dziwie, ze ta kawa na podlodze nie wylądowała xD
  16. Haha tez pierwsza miłość oglądam :P i jeszcze m jak milosc i na dobre i na zle ale to nieregularnie ;) W Ostrowie bede, zeby zobaczyc jak mi sypialnie zrobili fachowcy xD no i przy okazji jesli w miare pogoda dopisze to wezmiemy psy i na piaski sie przejdziemy :) Uuuu a co to za bibka ? :D
  17. W niedziele będę w Ostrowie to możesz osobiscie mi dac pół lizaka xd No fakt... a ja z trzema facetami mieszkam, masochistka ze mnie :P
  18. :D Marta wygralysmy na pół lizaka :D Ja uwielbiam przyjaciółki.:) zawsze na ipli oglądałam odcinek do przodu i żałuję, że już koniec sezonu..
  19. W sumie tez chcialam napisac argentynskiego albo kanara ale jesli boerbol jest za duzy to one tez :P
  20. Francuz jest w ozdóbkach :P Ca de bou ? :P
×
×
  • Create New...