-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
Fajne są u kogoś na chwilę:p
-
Obroża jest genialna :D a co do prawka to ja już sobie nie wyobrażam go nnie mieć :P w szczególności mieszkając na wsi gdzie wszedzie daleko :)
-
To my tez sie witamy :D
-
Ja juz tez na dzien dzisiejsy dziękuję za szczeniaka xd Wykanczajace było ciągłe sprzątanie kup i sik :p gryzienie dywanow iinnych rzeczy jeszcze mu nie przeszło... mam nadzieje , że do września mu przejdzie bo na nowym domu bedzie w klatce zamykany inaczej xd niech on już będzie dorosły.....
-
ja mam do dzisiaj jakieś podrapania i ciąge nowe przychodzą przez Branda :P
-
Kalyna przyjedź :D za tydzień w niedziele jest :)
-
A później nie wyjdzie Ci ze sklepu bez zabawki :P
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Ania :) replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Haha :P dostane lizaczka za tydzień :D :D xd -
Dobrze o tyle, że gdzies w oko nie trafiła. Agaa co ja widzę nie poznałam w pierwszej chwili i musiałam na nick spojrzeć czy to na pewno Ty xdd :P
-
Jeszcze na szczęście w szczeniakach jesteśmy, więc nie powinni nas zdyskwalifikowac xd może będzie miał dobry dzień i pokaże :p Mi sie tez tatuaze podobają i miałam kiedyś chwilę, że chciałam zrobić na nadgarstku albo karku, ale zrezygnowalam xd
-
Taaa wolałabym nie xd
-
A Brando czasem stanie jak pokraka (sposob wystawiania labow jest dla mnie koszmarny!) I zębów nie lubi pokazywać...
-
Spoko :) będziemy wystawiać:) i mam nadzieję, że Brando na ringu mi wiochy nie zrobi xD
-
Noo wiem xd przeciez Ci odpisalam na poprzedniej stronie xdd
-
I pół Qwendi nie ma:D
-
To się mineliśmy, bo my byliśmy po 15 ... buu szkoda. A Kamil jeszcze cos tacie w sklepie musiał pomóc a tak to byśmy byli wcześniej. No trudno :) A zdjęcie śliczne! :)
-
Neron na tym zdjeciu wyszedł jakby był wiekszy od Qwendi :P byliśmy dzisiaj na piaskach, ale Was nie spotkaliśmy ;)
-
Hej :)
-
Remontujemy :) to moze wpadniemy na siebie kto wie xd w razie czego to mnie zaczep, bo ja ludzi na ulicy raczej nie poznaje :p a jak bede z Brando to juz w ogole bo glupie nie umie sie zachowac na smyczy xD Ja sie dziwie, ze ta kawa na podlodze nie wylądowała xD
-
Haha tez pierwsza miłość oglądam :P i jeszcze m jak milosc i na dobre i na zle ale to nieregularnie ;) W Ostrowie bede, zeby zobaczyc jak mi sypialnie zrobili fachowcy xD no i przy okazji jesli w miare pogoda dopisze to wezmiemy psy i na piaski sie przejdziemy :) Uuuu a co to za bibka ? :D
-
W niedziele będę w Ostrowie to możesz osobiscie mi dac pół lizaka xd No fakt... a ja z trzema facetami mieszkam, masochistka ze mnie :P
-
:D Marta wygralysmy na pół lizaka :D Ja uwielbiam przyjaciółki.:) zawsze na ipli oglądałam odcinek do przodu i żałuję, że już koniec sezonu..
-
Kanar ? :P
-
W sumie tez chcialam napisac argentynskiego albo kanara ale jesli boerbol jest za duzy to one tez :P
-
Francuz jest w ozdóbkach :P Ca de bou ? :P