Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. poczekaj az sie przeprowadzimy to psy beda szalec xd
  2. Ale bym na rolkach pojeździła :( z 10 lat rolek nie miałam na nogach....
  3. Współczuje Ci tych perypetii z teściową ... Moja na szczęście jest do rany przyłóż kobietą, świetnie się dogadujemy, nasze psy to jej wnuki itd :P mieliśmy nawet propozycje, żeby się do nich przeprowadzić a nie na wynajetym teraz mieszkać, ale stwierdziliśmy, że lepiej tak. wiadomo dobrze jest teraz, a jak już się zamieszka razem wszystko się zmienia i tego nie chciałam :)
  4. To żółte coś jaaakie świetne :D
  5. czarny byl Andy i powiedzialam sobie, ze nigdy wiecej. To byl moj pierwszy pies taki moj i nie chcialam zeby mi nastepny go przypominal. Dlatego teraz jest czekolada :) za biszkoptami nigdy nie przepadalam, choc niektore sa ladne, ale u kogos :) dlatego czekoladka. Wole nie straszyc komorkowymi fotami na forum xD
  6. Leon na poczatku tez pokazuje jaki to on nie jest grozny a za chwile sie bawi :p ale nie ze wszystkimi psami tak ma, do niektorych od poczatku czuje respekt :) Teraz nie mamy galerii, wczesniej mialam jak Andy żył... ale pozniej zamknelam i jakos mnie nie ciagnie zeby zalozyc, nie mam czasu na prowadzenie i nie mam profesjonalnego aparatu (aale zbieram! :D ) wiec sobie odpuscilam :)
  7. Fajnie by bylo jakby sie udalo :) Leon (bf) bawil sie z dogami niemieckimi ciotki i Nic mu nie bylo wiec mysle, ze mozna z nim tez sprobowac xd to jest maly fajter xD
  8. Tak :) z koncem grudnia do nas przybył :D Teraz polowa dogo bedzie wiedziec jak wygladam xd
  9. Wlasnie wyslalam Ci zaproszenie na fb to juz wiesz jak wygladam :D Bassety fajne, ale tylko u kogos, bo sama bym nie chciala takiego u siebie :p
  10. Aga do jutra sa przedluzone zgloszenia :D macie jeszcze chwile czasu :p Ale w Kaliszu bedziecie? Mam nadzieje, ze uda nam sie spotkac :)
  11. A ja Kalisz znam bardzo dobrze, bo tam mieszkałam :p ale nie lubie tego miasta za duzo znam tam ludzi i jest duzo dzielnic baardzo nieciekawych... Tez bym sie na taka mini wystawe przejechała, ale leze chora od wczoraj :( Pamiętam jak bylam dzieciakiem malym i mega wrazenie na mnie bassety zrobily :) Będziecie moze na wystawie w Łodzi ? :) Fabian przeuroczy <3
  12. Najgorsze jest to, że ja Ostrowa w ogole nie znam :p Jak tam jesteśmy czasem u Kamila babci i jedziemy przez Ostrów to wydaje on mi się taki duży i, że wszędzie jest daleko :) Z tą policją, a raczej kominiarzem to niezłe jaja. Faktycznie jak trudne sprawy cała sytuacja brzmi :D
  13. Aga, na Spacerowej. :) Nos Nerona nie za ciekawy, moj Leon ma strasznie suchy nos i takie lekkie strupki. Odkad zaczelam mu go smarowac wazelina jest lepiej.
  14. Hej:) nie pisze tu sle caly czas podczytuje :p CHHcialam sie pochwalic tylko, że będziemy sąsiadkami, bo za około pół roku przeprowadzamy się do Ostrowa. Ciekawe tylko czy daleko czy blisko będziemy od siebie mieszkać xd Nieprzespanych nocy z Fabianem współczuje, oby szybko minęły :)
  15. i my bardzo zadowoleni :D bardzo dziekujemy!
  16. To moze faktycznie dziwna babeczka :) Ale serio, jak Leon sie porzadnie w dzien nie wybiega, bo nie raz zdarzaja sie dni, ze ani ja ani tz nie mamy czasu wyjsc na dluzszy spacer to Leon wieczorem lazi za mna z zabawka zebym choc na chwile sie nim zajela :P Co do wyzlow, nie wiem, nie mialam i nigdy nie chcialam miec :D Oczywiscie ja nie chce tu porownywac aktywnosci buldozka do aktywnosci terrierow, wyzlow czy innych. Po prostu chcialam uswiadomic, ze buldozek nie tylko lezy na kanapie ;)
  17. Haha no to faktycznie lubia ludzie koloryzowac :) moze chciala zniechecic do rasy, albo faktycznie troche lubi bajki pisac :P
  18. Kurcze ja mieszkam w domku... Nie demonizuje, nie mowie, ze potrzebuje tyle ruchu co husky czy inny aktywny pies, chodzilo mi o to, ze to nie sa psy, ktoremu wystarczy 10minut spaceru dziennie. Co pare dni (czasem codziennie) spotykamy sie z kuzynem i jego labradorem na 1.5-2h spaceru (w tym czasie psy sie bawia, troszke szkolenia plus aportowanie) i po takim spacerze pada na pysk. Sa tez leniwe buldozki, ktorym nie potrzeba tyle ruchu, ale nie mozna mowic, ze kazdy taki jest.
  19. To bardzo ciekawe... posiadam buldozka samca, uwagi potrzebuje bardzo duzo, ruchu rowniez, nie zaspokoi go rzucanie patyczka przez 15min dziennie czy tez 5-10minutowe spacerki. Z drugim samcem rowniez w domu dogaduje sie dobrze (mialam przez jakis czas na przechowanie). Ale to pewnie wyjatek? ;)
  20. Omry, szkoda, że pare lat temu nie kupiłaś Kaliego, bo wtedy byś nie była bezmózgiem, który łamie prawo :megagrin: Swoją drogą, młody pewnie urósł, zdjęcia prosimy :)
  21. Arni jest GENIALNY i Ty też, że go tego nauczyłaś :klacz:
  22. Wielkie gratulacje ! również bardzo czekałam i zaciskałam kciuki, tyle, że po cichu :jumpie: Fabian śliczny jeszcze raz gratulacje :klacz:
  23. Fajny :) i gratuluję :_)
  24. No to moze warto pomyslec o buldozku :)
  25. A myslalas moze o bostonie ? Albo buldozku? Chyba, ze ciut za male ?
×
×
  • Create New...