Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Ania :)

    GERO-nimo

    Debiut już niedługo :) będziemy trzymać kciuki :D
  2. Dziekuje :) lecz nie rozpaczamy jakos bardzo po utracie, a mam nadzieje, ze go odzyskam :) na szczescie Leon ma jeszcze inne zabawki. Ostatnio fenomenem sa zwyczajne za 10zl kielbaski na sznurku. Gdy kupowalam myslalam, ze kielbasy zaraz beda pogryzione, a on uwielbia memlac ten sznurek, a kielbasy sa w nienaruszonym stanie :)
  3. Chcialabym, ale tego plotu nie da rady przeskoczyc :p brame i furtke maja zamknieta na klodke i tez nie da rady tego przejsc. Z drugiej str to sa tacy dziwni ludzie, ze jakby sie dowiedzieli, ze bylam u nich to by mi dym zrobili, a nie potrzebne i sprzeczki z sasiadami :) pozostaje czekac...
  4. Tego basseciaka to czesciej powinnas nam pokazywac, bo galeria wieje pustkami :) Ja wyprawki nie robie, za to zamowilam dzisiaj worek karmy dla Leona bo juz sie konczy. A crackle balla tz niechcacy rzucil do sasiada i nie wiem kiedy go odzyskam, bo oni sa z Wroclawia i tylko czasem przyjezdzaja :( i lezy sobie w trawie...
  5. Ania :)

    dubel

    Mi bardziej chodzilo o to, ze wlascicielka Kraksy rowniez jest na tym forum i watpie ze milo jej sie czyta cos takiego. Mi na pewno milo by nie bylo. No ale ok kazda z nas ma inne zdanie na ten temat, ode mnie to tyle :)
  6. Ania :)

    dubel

    ja to zrozumialam tak jakby chodzilo o mame Yuki. Nawet jesli sie pomylilam to Yuki tego publicznie nie powinna pisac moim zdaniem.
  7. Ania :)

    dubel

    czasem powinnas zastanowic sie co piszesz... cieszmy sie, ze Kra nie jest w rekach Twojej mamy, tylko ma wspaniala,cierpliwa i kochajaca wlascicielke.
  8. Cudowne! Czerwony i zielony chlopak wpadli mi w oko :)
  9. Ania :)

    GERO-nimo

    Widać, że urósł ! ;) Fajna mordka :D
  10. [quote name='kesencja']Ania, tak się wtrącę, a Ty czekasz na szczeniaka z tej samej hodowli czy znalazłaś inną? :)[/QUOTE] Na razie tylko obserwuje rozne mioty. Nie chce sie pospieszyc z decyzja. Na poczatku bylam za bardzo napalona i chcialam znalezc cos na szybko. Teraz na spokojnie do tego podchodze.
  11. [quote name='ppaula2'][B]Ania :) [/B]też jestem mega ciekawa :) Tatuś rzeczywiście robi wrażenie. Zobaczymy czy przekaże szczeniakom to co bym chciała. To będzie pierwszy miot w Polsce tego psa. Ba! To będzie w ogóle jego pierwszy miot ;)[/QUOTE] Dlatego wlasnie jestem ciekawa jakie beda po nim szczeniaki :) trzymam kciuki za mamusie i dzieciaki :loveu:
  12. [quote name='ppaula2']Co tak cicho? Niektóre wiem, że miały termin na połowę sierpnia. [B]Mesala[/B]? Co u Ciebie? U nas dziś 39 dzień. Termin mamy na połowę września. A tak wyglądała wczoraj moja panienka: [IMG]http://images66.fotosik.pl/98/aa512b3de77199c0.jpg[/IMG][/QUOTE] Gratuluję :) Jestem ciekawa co "wyskoczy" bo tatuś mi się mega podoba :loveu:
  13. Ania :)

    GERO-nimo

    Co tam u Was słychać? :)
  14. [quote name='Dioranne'][B]Ania [/B]dziękuję w jego imieniu. Co do uciętych uszu - też tego żałuję. Ale jeśli chcę zrobić zbliżenie jego pyska 'na wprost' to uszy nie mieszczą się w kadrze. :evil_lol: Może z czasem to wyćwiczę i jakoś ogarnę jak zmieścić te jego ogromne uszyska. A przynajmniej mam taką nadzieję. :-D:[/QUOTE] Tez mam "uszastego" psa, ale nie mam lustrzanki ani nawet zwyklej cyfrowki :) wszystko robie tel, ale nawet jestem zadowolona bo dosc fajne robi zdjecia :D na pewno ogarniesz jakos zeby nie ucinac uszu. Swoja droga nie mieszkamy od siebie jakos strasznie daleko, ciekawe jakby sie nasze mlode dogadaly :evil_lol:
  15. Uroczy ten Twoj Pan Pinczer :) co do zdjec to w sumie sie na tym za bardzo nie znam, ogolnie fajne zdjecia tylko razi mnie w nich to, ze na praktycznie kazdym sa uszy uciete. ;)
  16. [quote name='Yuki_']cóż nie ja zaczęłam :))[/QUOTE] Zachowanie na poziomie podstawówki, "Proszę Pani, ale to on pierwszy zaczął!" :roll: Co do tematu... mam psa w typie buldoga francuskiego, kiedyś w parku (Leon miał wtedy coś około 8miesięcy) podchodzi do nas Pan i zaczyna rozmowę: -Jaki piękny! Ale to ten z tych groźnych, prawda? - Nie, one nie są groźne. - No jak to nie! Proszę zobaczyć na jego szeroką morde! (akurat ziajał, więc i morda mu się "poszerzyła") - ... - Pewnie jak dorośne będzie miał 2 tony uścisku i będzie siał postrach. i poszedł.
  17. [quote name='dOgLoV']ej a mi sie chyba coś poje...o , bo wystawa w Kaliszu w tym roku już była a jeszcze września nie ma :oops:[/QUOTE] Tak czytam o tym co piszesz o Kaliszu i robie oczy ze drugi raz w tym roku wystawa jak zawsze byla raz i zawsze w czerwcu :evil_lol: az chcialam sprawdzic :D
  18. Ania :)

    GERO-nimo

    Swietni obydwoje :) ale Gero z ta swoja nieporadnoscia, to jak biegnie zauroczyl mnie:loveu:
  19. Leon jest zakochany :D cały czas nosi tą piłkę w pysku, albo sam ją popycha pyskiem/łapą i biega :P a jak idzie się położyć, to razem z piłką i często po prostu na niej leży :lol: Piłkę na sznurku mamy jedną była w gratisie na zooplusie do karmy, myslałam, że to jakieś gó.no będzie, ale trzyma sie ładnie, kolor z piłki trochę zszedł a sznurek zerwał się teraz nie dawno bo się mocno szarpaliśmy (tzn tej rączki już nie ma, ale sznurek dalej w piłce).. początkowo myślałam, że po 10min będzie po piłce, ale nie :)
  20. Wczoraj dałam crakle ball Leonowi i przy zabawie zgniótł tą "piłke" co była w środku :( dobrze, że z zewnątrz ta guma (czy co to tam jest) się trzyma ładnie ;)
  21. [quote name='gops']Bardzo mi się podoba Salma . Krótka , niska i nie spasiona i takie labki aż chce się oglądać ![/QUOTE] To samo chciałam napisać! :) Salma jest przesliczna i braciszka też ma pięknego :loveu:
  22. [quote name='dOgLoV']ooo widzisz to nawet nie skojarzyłam że z Ostrzeszowa jesteś :oops: a gdzie praujesz ? jesli mozna wiedzieć ? ;) Ja mam alergie dopiero 4rty rok , i od razu taką silną , wię nauzyłam sie że "nigdy nie mów nigdy :evil_lol:[/QUOTE] Dokładniej z okolic Grabowa ;) a wcześniej w Kaliszu mieszkałam. A w Ostrowie też jestem dosyć często, bo babcia tżta i wuja tu mieszkają. Teraz jestem na zastępstwo w sklepie (meble szczepańscy) rodziców tż :) (dobrze, że jest tu internet! :multi:) Alergie to koszmar. Podziwiam, że wytrzymujecie z Qwendi, mnie by chyba w wariatkowie zamknęli :diabloti:
  23. [quote name='dOgLoV']staram się nie płakac ale juz z sil opadam , z dusza na ramieniu stosuje otrivin bo bym się chyba udusiła , moje tabletki na alergię odpadają bo są w grupie leków których stosowac nie mogę , mam nadzieje ze mi cos ginekolog powie we wtorek na wizycie , do alergologa sie dostac nie można , kuzynka ma mi dac namiar na lekarkę z Ostrzeszowa która niby przyjmuje od ręki , mam nadzieje ze to prawda bo to jest straszne :roll:[/QUOTE] No patrz w moich rejonach bedziesz sie obracac :d choc ja ostatnio w ostrowie jestem czesto bo tam do tymczasowej pracy dojezdzam ;) z alergia wspolczuje, ja na szczescie nigdy na nic uczulona nie bylam.
  24. Ania :)

    GERO-nimo

    [quote name='Dioranne']Mina na zdjęciu: [I]wosk? Jaki wosk?! [/I]:evil_lol: Przynajmniej Gero przygotuje Ci dom pod faraonka, został testerem bezpieczeństwa.[/QUOTE] Tylko żeby aż za bardzo nie testował :diabloti:
  25. Ania :)

    GERO-nimo

    Dzieki za te kilka slow :) teraz daj nam zdjecia tego uroczego pyszczka :loveu:
×
×
  • Create New...