Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Dobra, o gustach się nie dyskutuje :D haha :D
  2. Marta pewnie, że możesz :D dobrze, że Brando jest czekoladowy to Neron może go polubi :P
  3. 5 wielkich śliniących się koni :P ja, podziękuję xD
  4. To ja zapraszam do siebie :P 1 czekoladowy Brando, niedaleko hodowla mojego znajomego (5 biszkoptów i dwa czarne) dodatkowo moge poznać z dogami niemieckimi mojej ciotki, a na deser mój Leon - buldozek :D :D
  5. Kalyna to przyjeżdżaj do Kalisza na wystawe :D Ja tez za biszkoptami nie przepadam :p tylko czarne i czekolady jak dla mnie :)
  6. Leee to daleko mieszkasz xd Pierwszy raz slysze o tej hodowli, ale pierwsze co mnie zastanowiło to maja suki przebadane tylko pod kątem dysplazji (chyba że na stronie wszystkiego nie podają). Przyjedz na wystawe do Kalisza to sie spotkamy, Aga tez bedzie xdd
  7. Hej :) nie chciałam już spamować u Agi xd A skąd jesteś? Masz na oku juz jakąś hodowle?
  8. Aga trzeba mysleć pozytywnie! ;)
  9. A to hodowla tez jakos niedaleko nas jest :) No to nie fajna sytuacja..
  10. Hodowla Draubi . To był pierwszy miot Bliskiej :) A wolałabyś urlop czy od razu do pracy?
  11. Marta to nie wiedziałam, że laby Cię kręcą xd taak, Brando to syn Bliskiej :D i jest idealny, taki jak sobie wymarzyłam, pod względem wyglądu i charakteru :D
  12. No u mnie pewnie to nie koniec zniszczeń, więc nniedługo przestane wyliczać xd Jaaaki strój <3
  13. Nie wiem czy tak samo jak ONki, no ale dość mocno linieją :P Wiesz co, mój poprzedni lab nigdy nic nie zniszczył, naprawdę przez całe swoje prawie 10 lat życia pogryzł mi tylko RAZ buta. Znam tez kilka innych labów, które nie niszczą ;) Za to Brando, nie powiem, bo pogryzł mi troche... dwa dywany, stolik drewniany poobgryzał cały na około, trochę drzwi wydrapał :P papcie mi i Kamilowi pogryzł doszczętnie, ładowarkę pogryzł :P no trochę już mu się nazbierało xdd
  14. My tylko Leonowi pozwalamy spać w lozku bo mało sierści gubi i jest mały :p za to Branda od początku nie uczyłam wchodzić na łóżko (no dobra pare razy mu pozwoliłam na momencik xdd) bo po pierwsze z takim wielkim nie wyobrazam sobie spac i sie cisnąć, ale po drugie i najwazniejsze labki bardzo linieją i ta sierść w pościeli prześcieradle.. nieee podziękuję :D A ja na wyborach nie byłam, jakoś nie po drodze mi tam dzisiaj :P
  15. A no to Sebek się nabiega na ringu :D :D
  16. 4-5tys ? Myslałam, że owczarki są troche tańsze :P ale jak mówiłam nie znam się xdd Wózek kozacki :D
  17. Nie mam pojęcia, bo to w ogóle nie moja rasa i się nigdy tym nie interesowałam w jakich cenach są :P
  18. Hahaha xD faktycznie mocny argument xD Może po pół roku zbierania Ci odpuści :D
  19. Hah gapa ze mnie nie doczytałam, że to za 2 lata :P
  20. Ale fajnie :D Nowy szczeniaczek będzie :P A mniej więcej kiedy byście chcieli szczyla w domu?
  21. To mój buldog jest chyba bostonem :P Swoją drogą witam :D podczytuje jakiś czas, ale akurat temat buldogów sie wkradł, to się odezwałam troszkę ;)
  22. A u mnie na zadupiu nie ma w biedronce zabawek, dzisiaj byłam i pytałam :( a moje pieski na pewno by się z chęcią pobawiły, bo mają świra na tym punkcie :( Staś genialny <3
  23. Brando jak na razie kazdemu psu sie strasznie podlizuje, "zaatakowany" ustepuje, a pozniej znowu podlizywanie i juz jest ok xd mam nadzieje, ze za pol roku to sie nie zmieni :) z Leonem moze byc inaczej bo on poczatkowo tak jak Neron pokazuje co to nie on i swoje żabie dzwieki wydaje :P A tego labka ze zdjecia pamietam jak pokazywalas kiedys :)
×
×
  • Create New...