Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. To ja nie wiem :P moze grupe chociaz podpowiesz ? :D
  2. Jakie fajne to krzeselko :) Hmm no o Cane Corso jeszcze mowilismy ? Xd a jak nie CC to może... ast ? :p przyszedl mi jeszcze do glowy buerbul (czy jakos tak to sie pisze) ?
  3. Trzymamy kciuki :)
  4. O kurde, myślałam, że to Agi galeria :P więc witaj Angi :D
  5. W Kaliszu zawsze jest ciepło na wystawie i tym razem tak musi być :D
  6. Ja duzo rzeczy w taki sposób kupuje na fb i nigdy się nie zawiodlam :)
  7. Ale fajne zdjecia :) i fajne ma szelki
  8. No to fajny spacer :) czekamy na zdjęcia :)
  9. Ja nie mówię nie, bo może kiedyś w dalekiej przyszłości przeprowadzimy się do Niemiec :P
  10. Też się zgadzam z Agą :P
  11. to wiem! Nagiego grzywka weź :P :D Ale sie pogoda popsuła... wieje okropnie, u Was też? A chcialam dzisiaj nad wode jechać z psami :(
  12. ah no to kawałek :) Jeej niufki uwielbiam, ale ta sierść i ślina skutecznie mnie odpycha, a w szczegolnosci ślina... gdyby nie to, pewnie kieeedyś bym się skusiła na niego :) Właśnie Aga, a o nowofundlandach nie myśleliście?
  13. Właśnie miałam pytać w jakim rejonie Niemiec mieszkasz Magda :) bo moja mama tez w Niemczech jest, konkretnie Eberbach, ale to chyba kawałek od Was? A w Niemczech nie jest kopiowanie zakazane czasem? :)
  14. haha dla nas to żaden problem :P Kamil lubi jeździć autem, po świecie to tez dla niego nie problem, więc poważnie gdyby kiedyś coś to wal :D
  15. To nie problem Aga :P Służę pomocą w transporcie, a raczej mój Kamil :P
  16. No my też Advantixa użyliśmy w tym roku, a w tamtym roku najzwyklejszego fiprexa bodajże Leon miał i nic nie było U Qwendi w tej sierści pewnie trudno wyłapać kleszcza.
  17. I wszystko na temat haha :D Dzisiaj wyciągnęłam dwa uschnięte kleszcze Leonowi ... a ostatnio trzy miał Brando, masakra w tym roku jest. W tamtym roku Leon nie podłapał ani jednego...
  18. Kupić w Polsce i obciąć to nie problem, gorzej z wystawami trochę, ale wszystko da się obejść :P
  19. Pewnie da się takiego znaleźć, poszperać po hodowlach, rodowodach i na pewno coś by się znalazło ;) Jak Sebek w tym jest obcykany to znalazłby :)
  20. hahahaha nie moge z Was :D :D Ja tez bym wolała CC od DONka xd
  21. Boże Aga jesteś niemożliwa :P
  22. Magda przyjedziesz i zrobisz runde po całej Polsce żeby wszystkich odwiedzić :D Ja mialam problem żeby Leonowi karme dobrać, bo ciągle się drapał aż w koncu purina pro plan z jagniecina mu przypasowala i tą wcina :)
  23. Wystąpił błąd u mnie xd
  24. Ja juz chce do ostrowa na spacer z Wami :D Mozecie konie jechac dowiedzieć, ale nie ręczę za to co zrobia jak wejdziecie na podwórko xD
×
×
  • Create New...