Jakie fajne to krzeselko :)
Hmm no o Cane Corso jeszcze mowilismy ? Xd
a jak nie CC to może... ast ? :p przyszedl mi jeszcze do glowy buerbul (czy jakos tak to sie pisze) ?
ah no to kawałek :)
Jeej niufki uwielbiam, ale ta sierść i ślina skutecznie mnie odpycha, a w szczegolnosci ślina... gdyby nie to, pewnie kieeedyś bym się skusiła na niego :)
Właśnie Aga, a o nowofundlandach nie myśleliście?
Właśnie miałam pytać w jakim rejonie Niemiec mieszkasz Magda :) bo moja mama tez w Niemczech jest, konkretnie Eberbach, ale to chyba kawałek od Was?
A w Niemczech nie jest kopiowanie zakazane czasem? :)
No my też Advantixa użyliśmy w tym roku, a w tamtym roku najzwyklejszego fiprexa bodajże Leon miał i nic nie było
U Qwendi w tej sierści pewnie trudno wyłapać kleszcza.
I wszystko na temat haha :D
Dzisiaj wyciągnęłam dwa uschnięte kleszcze Leonowi ... a ostatnio trzy miał Brando, masakra w tym roku jest. W tamtym roku Leon nie podłapał ani jednego...
Magda przyjedziesz i zrobisz runde po całej Polsce żeby wszystkich odwiedzić :D
Ja mialam problem żeby Leonowi karme dobrać, bo ciągle się drapał aż w koncu purina pro plan z jagniecina mu przypasowala i tą wcina :)